PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

lavidaesbella

2020. október 30.

Tipikusan az a termék aminek jobb a marketingje mint a hatása.. :) állaga, illata megfelelő, az adagolója nagyon praktikus de a csomagolása több mint megtévesztő: kb 60 ml-es tégelybe van töltve a 30 ml krém, ami nem csak “becsapós” de környezettudatosnak pláne nem mondható. 2 tégelynek adtam esélyt, ránctalanító hatást nem tapasztaltam, de ártani biztos nem ártott a bőrömnek
6500 Ft/30 ml különösebb hatás nélkül drága, tapasztalatom alapján jobban megéri kozmetikusoknál beszerezhető ránctalanító krémeket használni ami drágább ugyan de hatásosabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

ziadrienn

2020. október 27.

Éjszakai krémnek számomra tökéletes ,száraz bőrre jó választás lehet ,nem irritál, inkább nyugtatja bőrt,érzékeny szemkörnyékem sem bántja ,pedig ez nagyon ritka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Miskulancia

2020. szeptember 17.

Hát, bárcsak ódákat zenghetnék róla... de a második nekifutás után se tudom, mire is jó igazán ez a krém.
Merthogy ráncokat nem kimaxol (bocsánat, botoxol), az biztos!
Viszont klassz a doboza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Merthogy ráncokat nem kimaxol (bocsánat, botoxol), az biztos!
Viszont klassz a doboza!

Edu89

2020. augusztus 10.

Télen használtam, kevésnek bizonyult hidratáláa szempontjából. Illata nincs, ami jó, mert nem az a műparfümmel telelocsolt rettenet. Semmi problémat nem okozott a kényes bőrömnek. Ellenben semmit nem is javított az összképen. A semmihez képest viszont nagyon nagyon drága. Ebben az árban már beruházok valami koreai kozmetikumra ami használ is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Ginger14

2020. augusztus 9.

Több hónapig használtam, de egyre ritkábban nyúltam hozzá. Nyárra nekem nagyon sok, elmaradt a wow hatás. Nem simít, max hidratál, de nagyon zsíros érzetet hagy maga után. A legutóbb már állott szaga is lett volna a krémnek, így kidobtam.
A pumpás kiszerelést szerettem egyedül ebben a krémben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A pumpás kiszerelést szerettem egyedül ebben a krémben.

Alizani

2020. augusztus 7.

Két hete használom. Imádom a tégelyét, nagyon praktikus. Bőrömön hatalmas változást még nem tapasztaltam, de hidratál, az biztos. Még nem tudom újravevős lesz-e, mindenesetre hidratálásra nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Akasa

2020. július 11.

Éjszakára használom, reggelre pihe puha lesz tőle a bőröm. Nappal semmiképp sem bírnám elviselni, mert
Szerintem nagyon zsíros. Talán télen nappalra is bírni fogom.
1.hèten wow hatása volt, most mintha hozzászokott volna a bőröm, nincs különösebb làtvány.
A retinoltól így is jobb nekem.
A tégely viszont nagyon praktikus, azt meg fogom tartani és feltöltöm olyan krémmel, amit szeretek, már ha valaha találok olyat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Szerintem nagyon zsíros. Talán télen nappalra is bírni fogom.
A retinoltól így is jobb nekem.

Sziszi1973

2020. június 27.

Néhány hónapja használom, eddig háromszor vettem újra. Könnyen beszívódik, kellemes hidratáló krém. Éjszakára használom a szérum után. Ár érték arányban szerintem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 27.

ammisra

2020. június 22.

Sem a csomagolását, sem a krémet nem szeretem. A pumpás kis izéről lesimítani a krémet anélkül, hogy lecseppenjen: nyűg. A krém eléggé folyékony, viszont brutálisan zsírosnak érzem. Egy óra alatt sem szívódik fel rendesen. Sminkelés előtt használhatatlan, nagyon max. éjszakára lehet felkenni. Sajnos a zsírossága ellenére nem érzem jobbnak a bőrömet utána, a ráncokkal az égvilágon semmit nem tesz, cserébe viszont égeti és pirosítja a bőrömet. Nagy csalódás ez, főleg natúrkozmetikumtól. Ami miatt kapott két csillagot: nincs rossz szaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

kjancsa67

2020. június 17.

Most őszintén? Nem látok semmi változást, mióta használom, viszont zsírosodik mostanában a bőröm és ezt ennek tudom be. Nem látom, hogy feltöltené az apró kis "gyűrődéseimet" az arcomon, nem látom, hogy kisimítaná a bőröm, ezért nem is veszem újra.
Állaga jó, könnyen kenhető, a pumpás kiszerelés praktikus, ezért a két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 17.

Állaga jó, könnyen kenhető, a pumpás kiszerelés praktikus, ezért a két csillag.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>