PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

MAdrika

2022. május 7.

Nagyon kellemes állagú, igényes, higiénikusan használható krém. Picit csíp és felmelegszik a bőr ahol használom. A bőröm nem változott előnyére amióta használom. Nekem mintha túl testes lenne és be sem szívódna. Kár, mert kiadós, jó összetevőlistás termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Anita91

2021. december 23.

Fél éve kizárólag natúrkozmetikumokat használó, így találkoztam a Pom Pom márkával. Mostanra több termékük is tanyázik a szekrényemben, ez az egyik közülük.
Én az összes termékükkel nagyon elégedett vagyok, ezzel a krémmel sem vagyok másképp. Reggel szoktam arctisztítás után használni. Nagyon hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést csak pihe-puha bőrt. Az alapozómat is lecseréltem Pom Pom BB krémre, tökéletesen működik az is :)
Arcradírozásra a Narancs és Ylan Ylang radírt használom, hetente 1-2 alkalommal, utána felteszem az Őszi varázs arcpakolást és woala :) Este pedig a Lifting hatású arckrémet használom.
Amióta ezt a rutint követem tényleg látványosan szebb, feszesebb a bőröm. Még csak 30 éves vagyok, de én már láttam, hogy kezdenek megjelenni apró mimikai ráncok és nem olyan "tömör" a bőröm, mint pár éve. Na, ez már a múlté :) Tényleg olyan, mintha vissza fiatalodtam volna a 25 éves énemhez :)
IMÁDOM :) Mindenkinek csak javasolni tudom a márkát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 23.

IMÁDOM :) Mindenkinek csak javasolni tudom a márkát.

Kazylo

2021. november 27.

Nekem nem avas szagú, vagy büdös, inkább mondanám natúrnak, de szerintem az agyon parfümözött dolgok nem egészségesek, folyamatosan irritálják az orrnyálkhahártyát. Alapos arctisztítás után nagyon jól beszívódik, nem maradt zsíros a bőröm tőle. Akinek túl sokat adagot, annak azt javaslom, hogy ne nyomja le teljesen a pumpát, így nem ad akkora mennyiséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 27.

deakmonika

2021. október 12.

A többi pom pom krémmel ellentétben ennek nincs jó illata. Gondolom mivel nem légmentes a csomagolása ezért lehet könnyebben avasodik. A csomagolása szerintem egyáltalán nem praktikus. 1 hónapja használom, nem vettem észre változást a bőrömön, csak annyit, hogy felvitelkor kicsit csíp. Mivel az eddigi pom pom krémeimmel meg vagyok elégedve, használom egyelőre tovább és várom a csodát. A krém állaga egyébként jó, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

MVivi94

2021. szeptember 5.

Jottem megvedeni ezt a kremet. Sokan panaszkodnak a "szagara". Ne felejtsuk el, hogy ez egy naturkozmetikum, nincs telenyomva illatanyaggal. En ajandekba kaptam, magamtol meg nem vettem volna, viszont nagyon megtetszett, hogy ennyire zsiros krem. A borom az elmult ket evben zsirosbol atvaltott szarazba a varandossag hatasara es az eddig bevalt termekek kevesnek bizonyultak. A pom-pom honlapjan rendeleskor a megjegyzes rovatban leheg kerni termekmintat, igy ki lehet probalni par napig .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Thomasina

2021. augusztus 10.

Szerintem jó krém. Nem nappalra való, de nagyszerűen feltölti és feszesíti a bőrt, emellett fiatalítja is. Azonban ha valakinek száraz a bőre, nappalra is nyugodtan használhatja vékonyan felkenve. Örülök, hogy megvettem, mert ennek legalább látható hatása van viszonylag rövid időn belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

DVivi585858

2021. augusztus 1.

Nagy reményeket fűztem a Pompom termékekhez, de sajnos nagyot csalódtam mindegyikben ami nagy tanulópénz volt. :( Az illata tényleg avas, ahogy más is írta, ami nem is érdekelt volna ha a hatása viszont jó lett volna. Ami a legnagyobb csalódás volt, hogy eszméletlenül zsíros krém, ezért sehova nem tudom elhasználni. Sosem volt olyan, hogy kukában végezze egy krémem. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

ibizella

2021. július 3.

Nagyon jól indult a "közös karrierünk", első napokban teljesen oda voltam érte.
Szépen feltöltötte,hidratàlta a bőrömet.
Második héten éreztem olyan fura érdessèget az arcomon, igazából nem nagyon látszott,de tapintásra kellemetlen volt.
Letettem két napra a kencèt és el is múlt.
Valószínűleg nem fogom reggel,este használni csak időközönként vetem be.
Négy csillagot adok,mert olyan csodaszeres hatású volt az első hét...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Nagyon jól indult a "közös karrierünk", első napokban teljesen oda voltam érte.
Szépen feltöltötte,hidratàlta a bőrömet.
Letettem két napra a kencèt és el is múlt.
Valószínűleg nem fogom reggel,este használni csak időközönként vetem be.
Négy csillagot adok,mert olyan csodaszeres hatású volt az első hét...

Pereczerika

2021. május 29.

Bárcsak olvastam volna az itteni véleményeket, mielőtt megvettem az 50 ml-es változtatát. Lányok, teljesen igazatok van, egy avas, fagyúra emlékeztető szagú, nehezen beszívódó, szimpla hidratáló, mindennemű ránctalanító, főleg botox hatás nélkül.
Pedig milyen szép lett volna...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Pedig milyen szép lett volna...

epona

2021. március 30.

Sajnos a botox hatást én sem vettem észre, de egyébként nincs baja vele a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>