PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. november 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

GalEvelin

2020. február 13.

Vegyes érzéseim vannak. Elhasználtam belőle egy tégellyel, de drágállom nagyon ennyicske hatásért. Rosszat nem tett a bőrömmel, éjszakai krémnek jó volt, de szerintem mellélőttek ezzel a túltolt marketinggel, mert így nem hozza, amit ígért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

Sziszkaa

2020. február 7.

Nekem nagy csalódás volt,olyan szempontból,hogy a kombinált bőrőmre rendeltem,és tiszta zsíros lett tőle a bőröm.
Dr C Tuna fehérítő és Aloe termékei jobban be válltak a bőrömre,de azért ráncokra ki szerettem volna próbálni,azért rendeltem,de eddig semmi hatás.
Annyi pozítívum,hogy a szememet nem csípi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Annyi pozítívum,hogy a szememet nem csípi.

candy7

2020. február 5.

Nagyon szeretem, mindenképpen újraveszem! Tetszik az adagolója, pont elég a mennyiség, teljes arcra használom nappalra. Nálam tényleg működik, sokat dob egy nehéz reggelen. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Fannitazia

2020. január 18.

Nagyon szeretem az adagolóját. Szem alá, picit a homlokomra és a mosolyráncokhoz szoktam kenni, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, de keveset is viszek fel belőle, sokáig elég. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Amanda30

2020. január 11.

Nagyon szeretem, mindig újraveszem, egyik krémtől sem volt ilyen sima, kellemes tapintású a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

vaczkor

2020. január 6.

Kombinált bőröm van, lehet, hogy emiatt, de nem szívja be a bőröm, addig van rajta zsíros filmréteg, amíg le nem mosom, ezért csak éjszakára tudtam használni.

Azt a feladatot kapta, hogy az ajkam körüli - amúgy nem vészes - ráncokat enyhítse, de nem javított rajtuk semmit.
Viszont az "összképe" szerintem szebb lett a bőrömnek: valahogy teltebb-feszesebb lett, szóval a “petyhüdtségen“ javít.
Szememet nem csípte, patikat nem okozott, nagyon tiszta krém.

Kicsit mindig haragszom, amikor összemossák a "botox" és a "töltés" szavakat; mivel a botox arcizmokat BÉNÍT (hogy tudna egy krém ilyet, mit keresne az izmok szintjén/mélységében?), a hialuronsav pedig az, ami TÖLT, kitölt. De mindenhol összevissza használják és képesek ráírni egy krémre (meg mindenre), hogy jobban eladható legyen. Szóval botox hatásra ne számíts (a plasztikai sebész által injekciós tűvel beadott botulinum toxin-on kívül semminek nem lesz izombénító hatása).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

Szememet nem csípte, patikat nem okozott, nagyon tiszta krém.

Mancus7

2020. január 2.

Már sokadjára rendelem, szépen simítja a ráncokat, hamar látható az eredmény, amit családom is észrevett. Szinte azonnal felszívódik, nappalra kiváló sminkalap, esténként Ezer Titok Ápoló arcszérumával használom. Reggelre puha, hidratált bőrt eredményez, nem ragad. Picit drágának tartom, de az adagolós kiszerelésnek köszönhetően nem tudunk vele pazarolni. Illatmentes, nem irritálja az amúgy nagyon érzékeny arcbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

siposanni

2019. december 27.

Igazából szerettem, de olyan semmi különös. Bár alapjáraton szeretem a PomPom cuccokat. Éjszakára használtam csak ezt a krémet, nekem kicsit sok nappalra. Reggelre szép volt a bőröm, úgy egyben volt. De ne várjuk azt, hogy egycsapásra eltünteti ráncokat. Megelőzéshez lehet jó választás. Az adagolóját imádom, nem kell belenyúlni a tégelybe, nem koszolódik be a krém. Kicsit drágának találom, ahhoz képest, amit nyújtani tud. Ilyen áron mr kapható valamilyen jó retinolos készítmény is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

drica

2019. december 23.

Nem akkora csodaszer, mint állítják. Jól hidratál, szépen feltölti a bőrt, csak éjszakára használom, de igényel mellé még mást is a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

nixike

2019. december 12.

Kb 1 éve hasznàlom, nagyon könnyű az állaga, a ráncokat kisimítja, jól hidratál! Nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Betaine
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Squalane eo 1 0

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.