PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Maramama

2024. május 27.

Szeretem a Pom-Pom termékeket, de ezt a krémet nem tudom hova tenni. Borsónyi mennyiséget kenek az érintett területekre (szemkörnyék, mérgesránc, szájzugok) de vékony filmet húz a bőrre, más krémekkel nem túl kompatibilis. Sajnos nekem pattanásokat is okoz, de testvérem nagyon szereti, neki bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 27.

Yamillehaddeji

2024. február 26.

Már az új csomagolásos van meg, most veszem újra harmadszorra. 7000ft jelenleg, de nekem megéri, ez eddig a legjobb krémem. Azonnal látom a hatását, tényleg kisimit és puhitja a bőrt. Estere és nappalra is szoktam használni, könnyű rá sminkelni, gyorsan beszivodik. Nincs illata, tökéletes a tegelye és az adagolása. Több másik pompom termékkel használom együtt és sosem volt még ilyen szép a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

Adel24777

2024. február 22.

Érdekelne, hogy vajon miért nem botox hatású az új neve... Nem először vásároltam, szeretem. Retinol után este is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 22.

reka_von_h

2023. október 31.

Nagyon szeretem a pompom termékeket, de ez a krém nem szívódik be a bőrömbe, filmszerű réteget hagyva. Egyelőre abban sem vagyok biztos, hogy el tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 31.

slyrena

2023. október 3.

Válogatós a bőröm, hormonális probléma miatt miteszerekkel alkalmanként megspékelve, ezért pár éve nagyon figyelem az összetevőket a kozmetikumoknál, de még keresem "A" hidratálót. Akcióban rendeltem, szerette a bőröm, nekem nem volt súlyos krém, tetszett az a természetes illata, igazából semmi bajom nem volt vele, de nem volt meg a hűha faktor.
Négy csillag mert ugyan nem lett szerelem, de nem tudok negatívumot mondani róla. Elhasználtam, egyelőre másfelé keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 3.

adruc0713

2023. június 2.

Nagyon tetszik a csomagolás és az adagolás így nagyon higiénikus, de semmit nem használ. Kissé csípi a bőröm pár másodpercig, aztán borzasztóan zsírosodik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 2.

dori85

2022. december 11.

Sokkal többet vártam. Szép összetevők, könnyen beszívódott, nem irritált, de ezt egy felé ennyibe kerülő krém is tudja. Az ígért hatást nem hozta. Én sem szeretek a tégelyekbe nyúlkálni, ennél ez a nyomós tégelyes megoldás jobb, de a pumpás kiszerelés a kedvencem. Az ára miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 11.

Avantgarde

2022. november 25.

Ez a krém számomra jó is, meg nem is. A természetes összetevők miatt nagyon tetszik, az adagolója is nagyszerű. Allergiás reakciót nem okoz, de ahogyan beszívódott, érzem magamon a glicerint és ez zavar. Hidratál is, de azért a botox hatás túlzás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 25.

Sylvia76

2022. november 16.

Több termékkel együtt vettem meg .
Elöszőr használok pom pom termékeket és nekem nagyon bevàltak. Ez a krém nekem tökéletesen beszívódik , nem marad fényes nem ragacsos teljesen rendben van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 16.

Több termékkel együtt vettem meg .

MAdrika

2022. május 7.

Nagyon kellemes állagú, igényes, higiénikusan használható krém. Picit csíp és felmelegszik a bőr ahol használom. A bőröm nem változott előnyére amióta használom. Nekem mintha túl testes lenne és be sem szívódna. Kár, mert kiadós, jó összetevőlistás termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Természetes olaj, melyet a cápa májából vagy növényekből vonnak ki. A bőrünk által termelt faggyúnak körülbelül 13 százalékát alkotja szkvalén. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Kémiai szerkezetét tekintve kettős kötésekkel rendelkező, telítetlen szénhidrogén-molekula, és mint ilyen, oxidációnak erősen kitett. Instabil voltának előnye, hogy antioxidánsként működik, amihez olajos jellegét hozzátéve a száraz bőr számára kedvező összetevő lehet. Aknés bőrproblémákkal küzdők számára azonban nem javasolt szkvalénes kozmetikumot használni, az oxidálódott formája ugyanis erősítheti az aknék megjelenését.

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Hidrogénezett olívaolajból (emiatt szobahőmérsékleten szilárd halmazállapotú) kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Közismertebb nevén argireline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő egyik gyártója (a Lipotec) azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Bár szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, a Lipotec kutatásai szerint 10% Argeline 15 nap alatt 17%-kal képes csökkenteni a mimikai ráncok mélységét, illetve mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.

További info az összetevőről a KM-blogon >>