PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém  5ml minike csodaszettben
Ár: 3000 Ft / szett , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan,próbamentes, saját tasakkal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Ancsyka2021

2021. február 21.

1 tégellyel elhasználtam. Semmi extra tudása nincs. Hidratál. A krém beszívódása időt igényel, ellenben egész nap kiart. Illata semleges. 30-35éveseknek tökéletes választás lehet.A csomagolása esztétikus, az adagoló kimondottan tetszett. Nem veszem újra,ez már biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Katzenfenster

2021. február 11.

Láttam hogy készülnek a krémek, de emellett is adtam egy esélyt neki sajnos. Minimális mennyiség sem szívódik be teljesen és a maradék megbüdösödik az arcomon. Eleve kissé avas szaga van. Randira kizárt! Még a fémdobozos Nivea is hatásosabb. A lábamra sem bírom elhasználni, ki fogom dobni, de a tégely jó, azt megtartom. Teljes pénzkidobás a véleményem szerint!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

Zita0606

2021. február 4.

Nekem ez a krém igazi WOW-faktor a hatását tekintve. Kisimítja és feltölti az apróbb ÉS a nagyobb, mélyebb ráncokat/redőket is. VISZONT... ki kellett tapasztalnom, hogy mikor van erre szüksége a bőrömnek, mert nem mindig fogadja szívesen. Van, mikor úgy érzem megfullad alatta a bőröm, felcsomósodik a felszínén, mitesszeres leszek utána és agyon zsírosítja. Van, mikor pikk-pakk beszívódik és úgy nézek ki, mint valami halivúdi glamúr kezelés után. Szóval: ritkán használom, csak éjszakára, abból is az olyan éjszakákon, mikor többet tudok aludni és van ideje dolgozni a krémnek. De ilyen alkalmak után tényleg felveszi a fejem bármelyik babapopsival a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

LottaM

2021. január 22.

2-t használtam el belőle. Az állaga kellemes, jól hidratál, de ennyi. A botox hatását nem éreztem, számomra nem jobb mint bármelyik másik pompom krém. Az adagolója praktikus. Éjszakára használtam, nappalra nekem túl zsíros. A szemkornyeket sem irritálta, ez pozitív. Valószínű többet nem veszem meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

lavidaesbella

2020. október 30.

Tipikusan az a termék aminek jobb a marketingje mint a hatása.. :) állaga, illata megfelelő, az adagolója nagyon praktikus de a csomagolása több mint megtévesztő: kb 60 ml-es tégelybe van töltve a 30 ml krém, ami nem csak “becsapós” de környezettudatosnak pláne nem mondható. 2 tégelynek adtam esélyt, ránctalanító hatást nem tapasztaltam, de ártani biztos nem ártott a bőrömnek
6500 Ft/30 ml különösebb hatás nélkül drága, tapasztalatom alapján jobban megéri kozmetikusoknál beszerezhető ránctalanító krémeket használni ami drágább ugyan de hatásosabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

ziadrienn

2020. október 27.

Éjszakai krémnek számomra tökéletes ,száraz bőrre jó választás lehet ,nem irritál, inkább nyugtatja bőrt,érzékeny szemkörnyékem sem bántja ,pedig ez nagyon ritka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Miskulancia

2020. szeptember 17.

Hát, bárcsak ódákat zenghetnék róla... de a második nekifutás után se tudom, mire is jó igazán ez a krém.
Merthogy ráncokat nem kimaxol (bocsánat, botoxol), az biztos!
Viszont klassz a doboza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Merthogy ráncokat nem kimaxol (bocsánat, botoxol), az biztos!
Viszont klassz a doboza!

Edu89

2020. augusztus 10.

Télen használtam, kevésnek bizonyult hidratáláa szempontjából. Illata nincs, ami jó, mert nem az a műparfümmel telelocsolt rettenet. Semmi problémat nem okozott a kényes bőrömnek. Ellenben semmit nem is javított az összképen. A semmihez képest viszont nagyon nagyon drága. Ebben az árban már beruházok valami koreai kozmetikumra ami használ is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Ginger14

2020. augusztus 9.

Több hónapig használtam, de egyre ritkábban nyúltam hozzá. Nyárra nekem nagyon sok, elmaradt a wow hatás. Nem simít, max hidratál, de nagyon zsíros érzetet hagy maga után. A legutóbb már állott szaga is lett volna a krémnek, így kidobtam.
A pumpás kiszerelést szerettem egyedül ebben a krémben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A pumpás kiszerelést szerettem egyedül ebben a krémben.

Alizani

2020. augusztus 7.

Két hete használom. Imádom a tégelyét, nagyon praktikus. Bőrömön hatalmas változást még nem tapasztaltam, de hidratál, az biztos. Még nem tudom újravevős lesz-e, mindenesetre hidratálásra nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>