PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém  5ml minike csodaszettben
Ár: 3000 Ft / szett , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan,próbamentes, saját tasakkal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Morci

2019. május 30.

Nekem sajnos nem vált be. Nehezen szívja be a bőröm, de mégis kevés a hidratáló hatása. Feszesítést nem tapasztaltam, ellenben sajnos pattanásokat okozott. A tégely amúgy ötletes, illatra és állagra is rendben van a krém. Végül a nyakamra használtam el, de sehogy sem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Petra2424

2019. május 30.

Jó az állaga, kellemes érzés, én mondjuk a botox hatást nem vettem észre, de egy jó krém, jól is hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Szinella

2019. május 28.

Megelőzés céljából vettem 😅.

Nos, szép a kiszerelés. Nem rossz az adagolója, habár én 3szor is túlnyomtam vagy valami szóval beterítettem a fél tükröt. Én inkább letekertem és simán használom a tégelyt.

Pompom szappannal használom.
Felkenés után látszatra és érzetre is kissé zsíros a bőröm.
Tényleg van némi bizsergő érzés a felkenés után. És mintha teltebb lenne az arcbőröm, de a ráncaim mélységén egyenlőre nem változtatott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Megelőzés céljából vettem 😅.

Pompom szappannal használom.
Felkenés után látszatra és érzetre is kissé zsíros a bőröm.

Annai

2019. május 24.

Valóban kissé fénylik utána a bőr, de a feszesítő hatása látható és érezhető. Rendszeresen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

allegra

2019. május 14.

Kb. 1,5 hónapja használom. Szemmel látható a pozitív változás, kisimultak a szarkalábaim, és még az enyhe homlokráncom is szépen halványulni kezdett. A bal szemhéjam kissé megereszkedett, most ezt is feszesebbnek látom. Felkenést követően pár percig csípős, bizsergő érzést hagy maga után, de ki lehet bírni. A bőröm könnyedén felissza, semmilyen zsíros, ragacsos érzet nem marad utána, tehát sminkeléshez is ideális. Praktikus az adagolója. Egy problémát tapasztaltam, hogy az én kombinált, vízhiányos (már nem zsíros, mint régen) bőrömnek kevés ez a hidratálás, amit a krém nyújt. Ilcsi Flavonoid Extrát használok, de nem szeretik egymást. Ha a Pompomra ráteszem Ilcsit, azt már nem szívja be a bőröm gyengéd paskolással, erőteljesebben kell belemasszírozni. Viszont Ilcsi nélkül önmagában a krém nem nyújt olyan bársonyos bőrérzetet. Az ár-érték arány teljesen OK, szerintem bőven megér ennyi pénzt ilyen mértékű pozitív változás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Csinstella

2019. május 13.

Egy natúr ránctalanító krémet kerestem, és erre esett a választásom. Olyat szerettem volna, amit szemkörnyékre is lehet kenni, mert nem használok külön szemránckrémet. Másfél hónapja használom, mintha csökkentek volna a szemem körüli apró ráncok, és a kissé megereszkedett szemhéjamon is mintha segített volna egy picit, bár ezt az alvásom minősége nagyban befolyásolja. Gazdag krém, ami gyorsan beszívódik, nem hagy olajos érzetet maga után, kiváló sminkalap, bár én inkább éjszakára kenem fel, nappalra - smink alá - a virágvizes zseléket jobban preferálom. Eddig elégedett vagyok a termékkel, szememet - szerencsére - nem irritálja, mint oly sok egyéb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

hattyu67

2019. május 1.

Kíváncsian vettem meg ezt a terméket. Engem (is) elámított a "botoxhatás". ( Megjegyzem, nagyon sok krémre használják újabban ezt a kifejezést Ezek után már nem fogok bedőlni.) Egy hónapja használom, semmi változás. Én még hidratálókrémnek is nagyon gyengének tartom. Ha felkenem, nem érzem azt, hogy kapott volna valamit a bőröm. Tíz perc múlva úgy érzem kenhetem valamivel újra. A második csillagot csak a praktikus adagolója miatt kapja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

pankusz

2019. április 30.

A csodás kommentek miatt megvettem, nagy reményeket fűztem hozzá, de meg fogok válni tőle. Sajnos 4 alkalom után végérvényesen jelezte a bőröm, hogy ez nem volt jó választás. Bár azt írják könnyű krém, az én bőröm ami érzékeny, és vegyes típus nagyon elkezdett zsírosodni tőle, a homlokom pattanásokat kezdett növeszteni. Viszont a bizsergető érzés engem elhagyott, nem volt rám ilyen hatással. A tégelye és az adagolási módszer viszont nagyon tetszik, egyedülálló a piacon. Szerintem jó hidratáló lehet száraz vagy normál bőrre, de botox hatással reklámozni elég félrevezető szerintem.
A szívem és a pénztárcám is vérzik, mert nagyon tetszik a pompom koncepció, de eddig bármit rendeltem, az sajnos nem vált be nálam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

mbuck1163

2019. április 25.

Szuper ez a krém. Én csak este használom , de nagyon könnyű, nem ragad és a bőröm valósággal beszippantja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 25.

Lolatapsi

2019. április 12.

Nem csip, úgy hidratál, mint egy szérum, de nekem kell fölé extra krém. Uriage Age Perfect nuit-t kenek utána. Semmi extrát nem tapasztaltam. Nem rossz, de lehet nélküle élni. Nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>