PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém  5ml minike csodaszettben
Ár: 3000 Ft / szett , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan,próbamentes, saját tasakkal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

timimimi

2019. április 11.

Én olyan 3 hete használom, de semmi változást nem tapasztaltam. Hidratáló krémnek teljesen jó, mert érezni amikor felkened, hogy gazdag összetevőkkel rendelkezik, de hogy semmiféle botox hatást nem tapasztaltam az is biztos. Nem csalódtam benne kifejezetten, de többet vártam a reklám alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

tedy

2019. április 11.

Kíváncsi voltam mit tud a krém. Elhasználtam 1 tégellyel így most nyugodtan írok véleményt. Valami szenzációs a cucccc!!! Érdekes érzetet kelt a bőrön. Csipked, bizserget de nincs piros folt a bőrön. A párom kért belőle, hogy ő is használhassa. Nagyon bejött neki is és látványos a hatása is. RÁADÁSUL! Kifogyott a krém. Erre én, gondoltam egyet és mivel utántölthető e tégely, egy másik krémet tettem bele. Gondoltam egyrészt azért, mert ebben a csomagolásban sokkal higiénikusabb, másrészt teszteltem a páromat :-) nem szóltam neki direkt, hogy más krém van már benne, hagytam használja csak mit fog szólni. Egy idő után rákérdeztem, hogy na, milyen a krém? Szereted még? Hat? Meglepődtem a válaszán! Mondta, hogy az az igazság, hogy ez most már zsíros az arcán, nem bizserget és nem feszesít. Szóval ennyit tudott a nagy krémem! Elmondtam neki, hogy mivel elfogyott, más terméket tettem bele és próbára tettem. Örült nagyon ő is és én is, mert az eredeti termék fantasztikus és bevált mindkettőnknek.Mondta is, hogy vegyem újra, mert kell neki!

arimer

2019. április 10.

Nem vagyok még kozel sem 40, de megvettem. Par napja kezdtem hasznalni, erre ma a férjem “most jol nezel ki”, pedig nagyon nem alszunk gyerek mellett☺️. Nekem még nem tunt fel a hatas, de kellemes a texturaja, gyorsan beszivodik, szupi az adagoloja, illatát nem is éreztem, inkabb semleges. Par het mulva updatelek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Dorci1987

2019. március 25.

Úristen! Már kinéztem a krémet, amikor először megjelent, de nem ruháztam be rá, most kaptam meg anyukámtól szülinapomra. A csomagolásába és a külsejébe azonnal beleszerettem, annyira aranyos és praktikus, imádom használni, nagyon szuper, meg is fogom tartani, ha kifogyott és más krémet is ebből adagolok majd, mert tökjó :D Hát a hatása... Hogy is mondjam, meglepő :D Engem is csíp, de nem érzékeny a bőröm, így én szeretem ezt az érzést, más natúr krémnél is tapasztaltam (Herbline fiatalító szemránckrémjénél), teljesen rendben van. (érzékeny bőrűek nem biztos, hogy szeretik) És nemtudom, hogy csinálja, de valahogy más lesz az arcom tőle, tényleg mintha megemelné egy kicsit :D Sztem a ráncokat nem fogja eltüntetni, de majd későbbi eredménnyel is jövök, viszont valahogy tényleg megemeli a vonalakat, kevésbé karikás tőle a szemem, és valami fantasztikusan hidratál!!! Elképesztő szépen bírja az alapozót, szebben lehet rá sminkelni, mint eddig bármelyik krémemre. Nekem nappalra az arcomra kicsit zsíros (kombinált bőröm van), ezért egy picikét terítek csak el az egész arcomon, és a többit csak a szemem körül. Én imádom, nálam abszolút csillagos ötös, főleg, hogy totál természetes, gyorsan be is rendeltem egy csomó miniszappant, alig várom, hogy megjöjjenek azok is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Lizka

2019. március 22.

Szuper ez a krém. Én csak este használom amúgy, de nagyon könnyű, nem ragad, gyakorlatilag illatmentes. Nem tudom, a többi termékük milyen, de szerintem kipróbálom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 22.

benkaszne

2019. március 13.

Még csak egy hete használom, és nagyon jó a véleményem a krémről. Külön kiemelném a csomagolását. Valami fantasztikus megoldás! Az adagolója csodás. Természetesen a tartalma is szuper. Este és reggel szoktam használni. Kimondottan csak a mimikai ráncokra. A homlokomon vannak nagyon mélyek. Remélem megbirkózik velük. Nagyon gazdaságos, mert kevés kell belőle. Így eltart egy jó darabig. Illatmentes és vegán termék, ez nagyon tetszik. Tervezem, hogy kipróbáljak még néhány terméket ettől a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

jurecskamonika

2019. február 14.

Mikor megrendeltem az itt olvasott véleményekre alapoztam. Megrendeltem, megérkezett, nagyon igényes csomagolásban. Az adagolása nagyszerű, nem kell belemártani a kezünket, egy adagnyit lehet belőle kinyomni. Illata semleges, jó állagú, hamar beszívódik. Esténként szoktam használni.
A hatása nekem viszont kicsit másabb volt. Volt egy enyhe égető érzés , mint másoknál. Én az első egy hétben ki is pattogtam egy kicsit, de nem hagytam abba, mert kiváncsi voltam, hogy mi lesz ebből. Volt egy erős "ráncom" a szemöldökeimnél, es azt mondhatom, hogy 2-3 hét után vettem észre, hogy jelentősen enyhült. Azt nm mondom, hogy eltünt, persze, de teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. Perzse, itt nem erős ráncokra kell gondolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

domanybeatrix

2019. február 13.

Az első körben legyártott adagról lemaradtam, így a második adagból sikerült elcsípnem.
Nagyon tetszik a csomagolás, praktikusnak gondolom az adagolót, nem kell belenyúlkálni a tégelybe, meg kupakkal sem viaskodni.
Az első pár használatnál én is éreztem a csipkedő bizsergést, de ez idővel elmúlt.
Kellemetlen illat nem volt, a krém fehér, nem nehéz vagy túl sűrű állagú.
Azt kell mondjam, hogy láttam a hatását, de nálam még nagy ráncokkal nem kell megbirkóznia. Este használtam, így volt ideje rendesen beszívódni az arcolajjal és egyéb szérumokkal együtt.
A téli időszakra nekem bevált, szerintem fogok még belőle vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Kellemetlen illat nem volt, a krém fehér, nem nehéz vagy túl sűrű állagú.
A téli időszakra nekem bevált, szerintem fogok még belőle vásárolni.

VNikol

2019. február 7.

Második tégellyel használom. Hatalmas változásokat nem tapasztaltam. Felkenés után eléggé fénylő lesz tőle a bőröm.Éjjel ez nem zavar, nappal pedig alapozás után ennek nincs nyoma. Kissé csípi a bőröm, de ez hamar elmúlik, olvastam ezt mások is tapasztalták.. Ami miatt újravevős volt nálam, hogy ha lefekvés előtt, picit vastagabban kentem a szemem alatti területre, reggel semmi puffadás nem volt, amire már ezer féle kencét próbáltam. Neki sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Zelmora

2019. február 5.

Nekem valahogy nem vált be, habár csak megelőző célzattal szerettem volna próbálni, pici "ráncaim" vannak csak. Szépek az összetevők, nincs benne illatanyag és jópofa a csomagolás, ezért a 3 pont - de végül anyukámnak adtam. Hidratáló krémként kicsit érdekesen működött nekem, bármennyire keveset tettem, nem akart sehogy sem maradéktalanul felszívódni, illetve ugyebár minden felvitelkor csíp is. Éjszakai használatkor reggelre nem tapasztaltam semmilyen Wow-hatást feltöltöttségben, szóval ezzel az Argirelox peptid összetevővel szemben szkeptikus maradtam, inkább megyek a natúrabb vonalon tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>