PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

"Hogyan lehet belerakni a napfényt egy tégelybe, amit felnyitva az év 365 napján megmosolyogtatja arcunkat és megmelengeti a szívünket? Ezt a kérdést tettük fel, amikor még csak annyit tudtunk, hogy a 30 év feletti modern nők számára szeretnénk megalkotni a tökéletes, természetes alapanyagokból készült nappali arckémet. Én úgy érzem sikerült. A frangepáni virág illata öleli körbe ezt a napsárga arckrémet, melyet béta karotinnal és kollagénnel dúsítottunk a bőr öregedésének lelassításáért. Normál, enyhén zsíros és kombinált bőrre ajánljuk."

MissKenedy

2020. május 21.

Amióta megreformáltam az arcápolásomat és a krémekhez való hozzáállásomat, elvárásaimat, azóta tökéletesen elégedett vagyok a termékcsaláddal. Kombinált bőrre (vagy szárazabb bőrűeknek nyárra) remek választás, nem nehéz, nem hagy zsíros érzetet, persze megfelelő mennyiséggel. Az illata valami mennyei virág illat és nem a mű parfüm fajta, így nem zavar hogy kicsit erősebb, én krémhez képest sokáig érzem az arcomon. Eddig bármit vettem a termékcsaládtól bevált, szerintem én jó ideig leállok a kísérletezéssel és max náluk próbálok ki más termékeket:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

liliomszirom

2020. március 24.

Az illata kellemes, bár néha soknak érzem. Nagyon jól hidratál, de a folyósabb állaga miatt nem valószínű, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Timitami

2019. november 8.

Isteni illata van, púderes virág illat, óriási pont érte, mert nem tolakodó, hanem kifejezetten finom. Azonban a krém önmagában nekem kevés, kell alá szérum, hogy elégedett legyek. Jól kenhető, jó állagú krémről van szó egyébként. Pompomos zselé, pompomos szérum és ez a krém, ez a rétegzés nálam, így tökéletes a hatás, az összkép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

zsuffika

2019. május 24.

Első és valószínűleg utolsó pompom rendelésemmel jött az arcápoló csomag részeként, azonnal le kellett mosnom, intenzív, égető, csípő érzést adott, ebben bizony van valami, amire én allergiás vagyok, magam sem tudom, hogy mi lehet az, mert soha nem történt még hasonló, itt az arcápoló csomag összes termékénél előjött az irritáció. Még aznap írtam a Pompom-nak mikor megkaptam és kipróbáltam a termékeket, nagyon készségesen álltak rendelkezésemre, visszaküldhetem és visszakapom a krémek árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Pattandi

2019. február 16.

Azt, hogy mennyire szeretem, az írja le legjobban, hogy azóta használom és vásárolom újra, amióta piacra dobták. Az illata isteni finom - púderesen virágos, de elillanó, és cseppet sem tolakodó, szerintem telitalálat -, az arcot pedig megfelelően hidratálja, sőt, olyan puhává teszi, ami élmény. :) Jó olajak vannak benne, önmagukban táplálnak, a kollagén és az urea pedig megköti a vizet. Pumpás, ami pedig higiénikus, viszont a mérete csalóka. Télen a nagy hidegben / nagy szélben / nagy benti szárazságban olykor kevés, ilyenkor alákenhető szérum, géles vizes akármi, rétegzős rutinban ez elfér. A nyári kánikulában pedig előfordul, hogy kicsit nehéz, olyankor kevesebbet teszek fel belőle. Pattanást, mitesszert nem csinál. Nem a legütősebb, ami az összetevőlistáját illeti, ez tény, bőrt nem fiatalít, ugyanakkor nincs is túltolva allergizáló cuccokkal, és végtelenül kellemes a használata. Sajnálom, hogy a PomPom olyat ígér, hogy a kollagéntől meg lehet fiatalodni. :D Ez bullshit, a bőrben csak serkenthető a kollagén szintézise, de nem pótolható. Ez HIDRATÁLÓKRÉM. :) De annak szuper. Az éjszakai testvérkéjét még nem ösmerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

krenat

2018. december 3.

Jó az illata és az összetevői is szépek, szeretem a pumpás adagolót. Viszont hiába vagyok 30-on fölül, be kell látnom, hogy az én bőrömnek ez a krém kicsit "sok", főleg nappalra, így inkább éjszakaiként használom. A márkától a virágvizes zselék jóval könnyedebbek, és azok tökéletes mennyiségű hidratálást nyújtanak, egyelőre maradok azoknál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

holldori

2018. július 29.

már pár hónapja ezt használom reggelente, pont olyan finom és könnyű mint amilyet a nyári hónapokra szerettem volna
isteni az illata, nem zsírosodik tőle a bőröm, könnyen beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

isteni az illata, nem zsírosodik tőle a bőröm, könnyen beszívódik

bellehercegno

2018. június 25.

Sajnos irdatlan nagy pattanásokat okoz,így muszáj abbahagynom a használatát. :( Sajnálom,szerettem volna szeretni,így viszont csak ablakon kidobott pénz. :( 2 csillag,de csak azért,mert nincs szívem 1-et adni. :(

Update: Anyunak továbbadtam,kipattogzott tőle az arca. :( Nagyinál landolt,nála piros foltok jelentkeztek és feldagadt tőle az arca. :O Ezek után 1 csillag. :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

Boriszka

2018. május 10.

Szettben rendeltem az éjszakai párjával. Ránctalanító hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni. Hálistennek 30 évesen nem igazán ráncosodom még, de mivel átléptem ezt a kort, úgy gondolom, érdemes megelőzni. Mintát kaptam belőle, így mertem megrendelni. Imádom használni, tetszik az illata, és egész nap puha, és sima az arcom. Viszont egy baj van vele. Azóta nem használom a másik kedvencem, a virágvizes zselét. Lehet, így télen elbírná a bőröm, de most egy teli flakon levendulásom van, és valahogy nem fér össze a két illat. Mondjuk valószínű, hogy nyáron sok lesz ez a krém, és akkor a zselét használom. Kár lenne érte.

Update: áttértem más márkára. A krémmel nem volt bajom, de van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Update: áttértem más márkára. A krémmel nem volt bajom, de van jobb is.

loira

2018. április 23.

Az éjszakaival együtt vettem, de sajnos egyik sem vált be.
Kombinált bőrre ajánlják, ennek ellenére kombinált bőrömre a nappali krémet használva délutánra lesz fényes az arcom és kenődik el a smink, az éjszakai után reggelre vagyok egy merő csillogás.
Az illata és a textúrája kellemes, de egyáltalán nem kombinált bőrre való sajnos.
Amiért mégis kap 3 csillagot, az az, hogy nem tesztel állatokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Az éjszakaival együtt vettem, de sajnos egyik sem vált be.
Amiért mégis kap 3 csillagot, az az, hogy nem tesztel állatokon!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen