PomPom

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Liara0826, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Kategória:   Dezodorok

Gátolja azoknak a baktériumoknak a szaporodását, melyek a testből származó verejtéket kellemetlen szagot okozó vegyületekké alakítják át. Gátolja a testszag kialakulását és kellemes illatot biztosít. Használata nem eredményez zsíros, ragacsos érzetet, illetve a ruhán sem hagy foltot.

resztercs

2020. december 23.

Utántöltőként vettem a fehér virág illatú dezodorhoz, de bár ne tettem volna... Egyik sem vált be.
Nagyon kedvelem a Pompom termékeit, de ez sajnos nem jött be. Nálam semmi sem teljesült az "ígéretek" közül, egyedül az illata az, ami nagyon tetszett a DOBOZBAN. Magamra kenve alig bírta pár óráig, "erjedni" kezdett a bőrömön, és a kellemetlen szaga a ruhámból is kimoshatatlan lett. Felkenéskor is ragacsos érzést nyújtott, odaragadt a pólómhoz, foltot hagyott rajta, de ami a legjobban bánt az tényleg a kimoshatatlan erjedt szag, amit a ruhámban hagyott. Sajnos ez számomra használhatatlan, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, ismerve a márkát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

r080tc4t

2020. október 20.

Amikor megjelent annyira megörültem, hogy végre pompom dezodor is kapható, még a páromnak is rendeltem a férfiasabb változatból viszont egyikünknek sem vált be. Az ő bőrén nagyon büdi lett kb fél nap után, én nap végére kezdtem érezni magamon hogy ez nem lesz jó :D sok természetes dezodort próbáltam már, az nagyon jó, hogy nincs benne szódabikarbóna, mert azt az én bőröm nem bírja. Viszont hatása nem sok van, és valamiért egy idő után ez is csípni kezdett. Egyébként alapvetően nagyon jó illata van, de hát nekem nem vált be semmilyen szempontból. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Betaine, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.