PomPom

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Mindent megtalálsz benne, amit az átható mandarin illatú virágvizes zselében is, de ez már egy emulziós krém, azaz vizes és zsíros fázist is tartalmaz. C-vitamint is adtunk hozzá, bőröd így gond nélkül megküzdhet a hűvös hónapokkal. Használd minden reggel, mielőtt kilépsz a lakásból, és élvezd, ahogy ez a csodás arckrém páncélként védi a bőrödet a hideg és a baktériumok ellen. Ez a finom, vitaminokban gazdag krém úgy óvja meg az arcbőrödet, hogy közben hagyja levegőzni. Alapvetően 30 éves korig, normál, enyhén zsíros és kombinált arcbőrre ajánljuk. De ha a Neroli virágvizes zselénk szerelmese vagy, akkor ennek az arckrémnek is ott a helye a fürdőszobád polcán."

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

A bőröm hálás a krém használata után, éjszakára és ritkán nappalra is felkenem az arcomra szappan használata után, gyorsan hidratál. CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Oficsek

2020. május 4.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem vált be.
Hetente csak 1x-2x használtam, de minden alkalom után gyulladt göbök keletkeztek az amúgy teljesen sima arcomon.
Pedig jól hidratált, gyorsan beszívódott, az illatát is nagyon szerettem, de így hiába.
Az első Pom Pom termék volt amit kipróbáltam, valószínűleg mást is használok a termékeikből mielőtt lemondok róluk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem vált be.

Timi18

2020. március 29.

Sokáig gondolkoztam, hogy rendeljek e tőlük, végül belevágtam, mert nagyon tetszik, hogy természetes alapanyagokat használnak és környezetbarát. Alig vártam, hogy megérkezzen a krém. Csodás illata van, de sajnos nem jött be nekem. Nem éreztem elég hidratáltnak a bőröm felvitel után, pedig reggel-este használtam. Ami miatt végképp abbahagytam a krém használatát, hogy kipattog tőle a homlokom. Nem használtam pár napot, hátha csak valami olyat ettem, majd újra használtam és megint kicsattogott ( és mire odajutottam sajnos kicsúsztam a visszaküldési garanciából.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

Bettina0227

2020. március 20.

Télre vettem az arcomra és nyakamra. Kombinált a bőröm és zsírosodásra hajlamos. Imádtam használni, az illata is nagyszerű, de pár hét eltelte után kevés volt nekem. Nagyon sajnáltam mert amúgy csodás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Meloca

2020. február 28.

Az illata miatt nem veszem újra, nagyon erőteljes, nekem már fullasztó volt. Maga a krém hozta a Pompom által megszokott kiváló minőséget, de az illata miatt csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

evasimonyi

2019. december 23.

az illata nagyon finom, kb 3 honap alatt hasznaltam el, nagyon kellemes erzetet hagy a boromon
eleg konnyed allaga van, nem szaraz a borom, ezert nekem ez boven eleg volt. hamar beszivodik.
este kentem be foleg az arcom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

este kentem be foleg az arcom vele.

Liara0826

2019. december 11.

Hűvösebb időszakra kerestem hidratáló krémet, eddig elég volt a Pompom zselék használata, de hidegebb időben jobban kell óvni a bőrt. Az illatáért oda vagyok, a hatása megkérdőjelezhetetlen. Nagyon jó termék nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 11.

liliomszirom

2019. december 1.

Legalább egy hónapnyi natúr kozmetikum keresés (elsősorban olvasgatás) után egy akcióban döntöttem a Pompom mellett - ez az első próbálkozásom natúr vonalon. Ezt a krémet és a szérumját vásároltam meg. Az első pár napban lenyűgöző volt az eredmény: a délre már zsírosodó homlokom még este sem csillog, a szárazabb területeken pedig kellemesen hidratál. A szérumot éjjelre használtam, ez is jó volt.
Az első hét ahogy letelt, elkezdett lehámlani az arcom és szabályosan fájt. Az összetevők alapján arra jutottam, hogy nem biztos hogy a krémmel van a baj. Telefonon kaptam segítséget, javasolta a hölgy, hogy az arctisztításon vàltoztassak (használjak egy olyan szappant, amit a bőrtípusomhoz ajánlanak). Megrendeltem, 2 napon belül meg is érkezett. Valóban megoldotta a problémámat, körülbelül 2 használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Marcipancica

2019. november 30.

Sajnos csak télen tudom használni, igazán hideg időben, egyébként zsírosítja a bőröm, és hajlamos giga méretű miteszereket termelni tőle. (Ez más sűrűbb hidratálók esetén is előfordult már velem.) Nagyon finom az illata, és szárazabb bőr esetén smink alá is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Franciacsaj

2019. október 21.

Az illata mesés és az eredmény a tartósan puha pofi :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Az illata mesés és az eredmény a tartósan puha pofi :D

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.