PomPom

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Mindent megtalálsz benne, amit az átható mandarin illatú virágvizes zselében is, de ez már egy emulziós krém, azaz vizes és zsíros fázist is tartalmaz. C-vitamint is adtunk hozzá, bőröd így gond nélkül megküzdhet a hűvös hónapokkal. Használd minden reggel, mielőtt kilépsz a lakásból, és élvezd, ahogy ez a csodás arckrém páncélként védi a bőrödet a hideg és a baktériumok ellen. Ez a finom, vitaminokban gazdag krém úgy óvja meg az arcbőrödet, hogy közben hagyja levegőzni. Alapvetően 30 éves korig, normál, enyhén zsíros és kombinált arcbőrre ajánljuk. De ha a Neroli virágvizes zselénk szerelmese vagy, akkor ennek az arckrémnek is ott a helye a fürdőszobád polcán."

Ár: 3000 , Eladó: kriszti0228
Állapot: Új, fel sincs bontva :), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost
Ellesmere77

2019. május 14.

Én sajnos egyáltalán nem voltam megelégedve ezzel a krémmel, a pumpája az első pár használat után elromlott, aztán szétszedtem a csomagolás tetejét és úgy próbáltam meg mindig kinyeregetni belőle, több-kevesebb sikerrel. Pozitívum, hogy jó az állaga, könnyen eldolgozható, de sokkal több jót nem tudok kiemelni. A neroli arczselével együtt használtam, de nem történt sok pozitív változás, az arcom ragacsos volt, majd beszívódás után relatíve száraz. Elhasználtam, mert sajnáltam az érte kiadott pénzt, de biztosan nem veszem újra. Szerintem ez azoknak lehet jó vásár, akiknek alapból is hidratált és problémamentes a bőre, sajnos én az erősen kombinált bőrömmel befürödtem vele, illetve télen kísérleteztem vele, talán ez is kicsit rontott az élményen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Szandi0504

2019. április 24.

Neroli virágvizes zselével együtt használtam reggelente, mert télen nem elég csak a zselé kell egy kis plusz hidratálás az arcomnak, tökéletes választás annak, aki szereti a citrusos illatokat, könnyen beszívódik. Mióta POMPOM termékeket használok puha és sima az arcbőröm és mindezt természetesen kemikáliák nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Cicuka22

2019. március 8.

Könnyű finom illatú krém. Kombinált bőrömre használtam, de a zsíros részeken még ezzel is fénylett. Nem tapasztaltam se pozitív se negatív változást. Nem vettem észre az ígért bőrmegújítást :) Bár, nagyon jók az összetevői, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Incuss

2019. február 27.

Nem lettünk túl nagy barátok, nekem túl sok volt a zsíros, kombinált bőrömre, még éjjelre is. Nappalra fel sem mertem kenni. Arról nem is beszélve, hogy a pumpája elromlott, ami helyett kértem újat (természetesen 1 héten belül már itt is volt az új) ,ami pár használatra rá szintén "elromlott"... Nem tudom ,hogy csak az enyém volt selejtes, de nem próbálkozom többet vele. Sajnos nekem ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

rafi

2019. január 21.

A téli párja nálam a neroli virágvizes zselének. Megfelelően hidratál még a hideg időszakban is, annak ellenére, hogy nincs nagyon nehéz, zsíros állaga.Ezáltal könnyebben be is szívódik, fantasztikus az illata, nem okoz irritációt, emellett pedig nagyon jók az összetevői. Praktikus és higénikus a csomagolása, és nagyon sokáig elég, szóval szerintem abszolút nem számít drágának sem. Újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Mkriszti98

2019. január 5.

Több mint 3 hónapja használom éjszakai krémként, és nagyon szeretem. Nem okoz pattanásokat, hamar beszívódik, is hidratáltá teszi a bőrömet. Újra fogom venni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Andi94

2018. december 3.

A hideg idő érkezésekor kezdtem el használni. Az illatát imádom, ahogy a csomagolását is, nagyon könnyű vele az adagolás. Már egy hónapja használom, minden reggel. Több helyen száraz foltok voltak az arcomon ezeket megszüntette. Ha bármi kisebesedik az arcomon akkor pár nap alatt a krém begyógyítja. Nagyon tetszik ez a termék, biztosan újra veszem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

borzas

2018. november 17.

Egyszerűen imádom. A Neroli virágvizes zselével felváltva szoktam használni, nagyon jól kiegészítik egymást, általában olyankor választom, amikor érezhetően kiszárad az arcbőröm. Hipp-hopp rendbe teszi, vegyesen szoktam reggel-este használni, éppen mikor jut eszembe. Nagyon kellemes az illata, nem rögtön szívja be a bőröm, de pár perc elegendő hozzá, kellemes érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

SchmitterBettina

2018. október 29.

Mintát kaptam a rendelésemet mellé. Nekem tetszett nagyon, könnyű kis hidratáló jó beszívódik, isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Zsolt8912

2018. május 21.

Számomra is meglepetés volt ez a termék, mert pont a minden mentes korszakom éles és nagyon megszerettem. Csomagolása igen masszív és nekem is tetszik a hab állaga. Könnyű felvinni, gyorsan be is szívódik és nem okoz kellemetlen érzést. Illata nagyon jó és valóban ápol s javít az arc állapoton. Szem alatti ici-pici csíkok eltűntek és nem jön ki zsírmirigy mint egyes krémeknél. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.