PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2019. november 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Átható mandarin illatú, narancsvirág vízből készült és pihe-puha lesz a bőröd tőle. Vajon mi az? Bizony, ez a neroli virágvizes zselénk. Ez a termék egészen különleges. Tiszta zselé, mégis úgy néz ki, mintha krém lenne. Felkened a bőrödre, nem telik el fél perc és már fel is szívódott. És az illata… az valami csoda! Fedezd fel te is ezt a mesés hidratáló, bőrfeltöltő gélt!"

Ár: 1999 , Eladó: koirankeksii
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Megbeszélés alapján
Ár: 1700 , Eladó: Meszti
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Szerencs , fizetés: Előre utalás után postán maradóval
lovecreams

2020. február 18.

Nagyon jó az illata, hamar beszívódik, pattanásokat sem okozott, de így télen valóban kevéske a hatása, nyáron biztosan csúcs lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

dlrexqs

2020. január 29.

Legnagyobb bánatomra rá kellett jönnöm, hogy a téli, hideg időszakban nem sokat ér.
Ebben a fagyos időben brutálisan kiszáradt a bőröm, így szorgalmasan kenegettem vele az arcom, viszont csak minimális hidratáló hatást tapasztaltam. De legalább tapasztaltam! Annak azonban megörültem, hogy már másfél hét használat után sokkal szebben nézett ki az arcbőröm, eltűntek a foltjaim.
Az illata mesés, csak sajnos hamar elillan. Az állaga könnyű, gyorsan beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet.
Úgy sejtem, nyáron nagyon fogom szeretni, addig viszont elbúcsúzom tőle és száműzöm a polc hátuljába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Fruzsi95

2020. január 27.

Imádom a narancs,a mandarin illatát. Most használtam először. Imádom máris benne azt,hogy keves is eleg belőle,es perceken belül hidratált tőle a bőröm. Meg nem tudni,hogy hpsszú vagy rövid távon,de azt mar megállapítottam,hogy nem.ragad,és nem hagyott semmilyen kellemetlen réteget a kezemen felkenés után. Talán egy minimálisan csípi a nagyon szaraz,kipirosodott bőrt,de nem elviselhetlenül,és nem okozott eddig semmi irritációt.
2500 ft-éer vettem,és máeis lepipálta a 6000ft-os vichy hydro boostert.
Mindenképpen ki dogok próbálni mást is ettől a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

2500 ft-éer vettem,és máeis lepipálta a 6000ft-os vichy hydro boostert.
Mindenképpen ki dogok próbálni mást is ettől a márkától.

Noha

2020. január 24.

Szerettem volna szeretni, de nekem valamiért nem jött be. Nem csinált semmi rosszat a bőrömmel, de semmi pozitív hatást sem tapasztaltam. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá,el fogom használni, de biztosan nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

Tviki993

2020. január 23.

Kb egy hete használom így még messzemenő következtetéseket nem tudok levonni, de egyenlőre imádom.
A bőröm kombinált, nehéz olyan hidratálót találnom ami nem okoz pattanásokat de azért a száraz bőrömet is ápolja.
Reggel és este használok egy “nyomásnyit” és azt kell hogy mondjam nagyon bevált.
Gyorsan beszîvja a bőröm, sokkal kevesebb pattanásom van ( ezt nem tudom, hogy ennek vagy a sörélesztő kapszulának köszönhetem ) még a menzeszem előtt sem jött ki csomó pattanás ahogy eddig szokott.
Szóval első körben nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Szóval első körben nagyon elégedett vagyok vele!

noradrenalin

2020. január 22.

Imádom. Elég problémás a bőröm sose tudom igazán hidratálni mert minden pattanást okoz, ez viszont nem. Szépen hidratál, nem hagy ragacsos érzetet, jól beszívódik kis idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Laria

2020. január 21.

Én éjszaka használom,puhává varázsolja a bőröm, nagyon kellemes az illata is, a kárcsonyi csomagban vettem meg így járt hozza a bűbűj arcápolószérrum is
a kettőt együtt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

a kettőt együtt használom.

nyuszika39

2020. január 6.

Nagyon szeretem, hidratál, de közben szépen mattít is, nem hagy zsíros érzést. Nappalra használom, éjszakára sajnos azért ez kevés. Nagyon sokáig elég, kb 2-3 hónapja vettem és majdnem félig van még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

anitaanett

2020. január 2.

Csak jókat tudok mondani róla! Kiválóan hidratálja a bőrömet, amióta használom, mintha nem is lenne egy pattanásom se és az illata miatt külön megéri az 5 csillagot. A kókuszos testolajjal ellentétben ez az arckrém nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

sackoka

2020. január 2.

Meg vagyok vele elégedve, viszont, nem a legjobb hidratálom, kicsit tényleg csíp amikor felviszem, valamint, ha nappal kenem fel azt vettem észre, hogy kicsit zsírosítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT