PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: -.Nikii.-, az összetevőket feltöltötte: Tuci, Módosítva: 2020. március 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Átható mandarin illatú, narancsvirág vízből készült és pihe-puha lesz a bőröd tőle. Vajon mi az? Bizony, ez a neroli virágvizes zselénk. Ez a termék egészen különleges. Tiszta zselé, mégis úgy néz ki, mintha krém lenne. Felkened a bőrödre, nem telik el fél perc és már fel is szívódott. És az illata… az valami csoda! Fedezd fel te is ezt a mesés hidratáló, bőrfeltöltő gélt!"

Ár: 2000 ft , Eladó: mkdorina
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, előreutalást követően posta, foxi

Musil

2020. augusztus 14.

Könnyed kis arcápoló, nyárra nem is nagyon kell ennél több. Eleinte húztam a számat az ára miatt, de igazából olyan kevéske is elég belőle, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy valaha is elfogy. Az illatát egy picit agresszívnek tartom, szerintem simán letapossa a parfümömet. Ha viszont valakinek nagyon bejön ez az illatvilág, bátran ajánlom mellé a Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie parfümöt, azzal tökéletes párost alkot. A pontlevonás a túl intenzív illatnak szól. Egy picit csípte az arcomat, érzékeny bőrre nem biztos, hogy a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Ginger14

2020. augusztus 9.

Könnyű zselé, amely pillanatok alatt beszívódik, így akár a használata után azonnal tudok sminkelni, amely a rohanó életmódomhoz jól jön.
Ezen felül nekem tetszik az illata, a pumpás kiszerelés praktikus. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

almakrem

2020. augusztus 4.

Az itteni vélemények miatt vettem, bár kicsit sokallottam az árát egy basic drogériás termékhez képest. Összességében nem rossz termék, de semmi extrát nem vettem észre, pedig hűtőben is tároltam. Volt már ennél sokkal jobb hidratálóm is elérhetőbb áron. Hidratálni ugyan valamennyit hidratál, de sokkal többet vártam ettől a hype-tól. Az illata pedig szerintem minden csak nem mandarinos. Nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

dalmacsek

2020. augusztus 3.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és szerencsére nem csalódtam. Tökéletes nyári arcápoló, nagyon könnyed, gyorsan beszívódik és isteni az illata. Nappalra sajnos nekem még ettől is nagyon kifényesedik a homlokom, így az esti rutinomban kapott helyet. Nagyon kellemes érzetet hagy maga után, szépen hidratál, nyárra én biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Accika

2020. július 30.

Ajándékba kaptam karácsonyra, első használatra beleszerettem! Tökéletesen hidratál és hamar beszívódik, teljesen matt érzetet hagyva maga után, az illatáról nem is beszélve. Isteni narancs illata van! Nekem télen is elegendő volt, nyáron is szeretem, úgyhogy tőlem ötöst kap! Mivel csak hidratálásra használom, a bőrproblémáimat más termékekkel kezelem, ezért számomra teljesen megtette a hatását, nem is beszélve a kedvező áráról! Azóta újra is rendeltem, ráadásul nagyon gazdaságos, kb. fél évre elegendő egy tubus, valamint az utolsó cseppig ki lehet belőle nyomni mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

molniniki5

2020. július 25.

Kellemes az illata, nem zsíros, könnyen beszívódik, viszont semmi pozitívat nem érzékeltem a használatánál. Nem újravevős, de nem rossz termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

GoldenJasmine

2020. július 24.

Ajándékba kaptam, kb. két hónapja megvan. Nyárra nappali hidratálónak tökéletes, sminkelni is lehet rá, a bőr pár másodperc alatt beszívja. Az illata csodás, az összetevői jók. Viszont ami miatt nálam nem igazán fogy, az az, hogy borzasztóan irritálja a bőrömet, ég az arcom, ha rákenem - talán az illóolaj-tartalma miatt. Érzékenyebb bőrűeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Cseresznye1006

2020. július 21.

Nyáron elég, télen kevés. Könnyű, kellemes krém, az illata nekem bejön, kicsit retro. Extrán száraz bőrűeknek szerintem nem elég, de hozza amit ígér.
Pumpás kiszerelés jó, natúr és magyar, ez plusz pont...így lesz 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

Pumpás kiszerelés jó, natúr és magyar, ez plusz pont...így lesz 5 csillag.

d.nikcsi

2020. július 21.

Ez egy csoda! Nyáron kötelező. A bőröm alapesetben zsíros, de ha egy kis víz éri, már száraz és húzódik. Nyáron bármilyen könnyű krémmel kenem, 1 óra múlva szinte folyik az arcomon.
Ezt a kis csodát másodpercek alatt teljesem beissza a bőröm, mégis tökéletesen hidratálja. Nálam csillagos ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

LedaKoszegi

2020. július 16.

Az illata mennyei, könnyed állagú krém, hamar beszívódik. Pumpás kiszerelése előnyös. Kelelmes volt a használata, jól hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Caprylyl Glycol