PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: -.Nikii.-, az összetevőket feltöltötte: Tuci, Módosítva: 2022. július 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Átható mandarin illatú, narancsvirág vízből készült és pihe-puha lesz a bőröd tőle. Vajon mi az? Bizony, ez a neroli virágvizes zselénk. Ez a termék egészen különleges. Tiszta zselé, mégis úgy néz ki, mintha krém lenne. Felkened a bőrödre, nem telik el fél perc és már fel is szívódott. És az illata… az valami csoda! Fedezd fel te is ezt a mesés hidratáló, bőrfeltöltő gélt!"

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

boni04

2023. április 17.

Nagyon tetszett az állaga és az illata is, és magával a termékkel nincs is bajom. 4*-ot kapna, ha nem lenne ennyi az ára. Esetleg zsíros bőrre elég lehet, úgy rendben van, de nekem csak egy plusz réteg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 17.

merinikolett

2023. március 18.

Még csak pár napja használom de nagyon szeretem, valami isteni az illata! Szeretem a pumpás kiszerelésű kozmetikumokat, ebből 2 nyomásnyi elég is bőven az egész arcomra. Gyorsan beissza a bőröm és szép matt hatású a végeredmény:) nagyon üdítő (a rózsavizes tesója szintúgy)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 18.

Sajtmacska

2023. február 8.

Csak nyáron használom, reggel. Arra tökéletes! Rá egy kis fényvédő, nem volt semmi gond. Télen kevés, csak akkor használom a maradékot, amikor nyugis otthoni pihenőnap van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 8.

manci1996

2022. július 20.

Kellemes, lágy textúrájának köszönhetőn a benne rejlő értékes hatóanyagok mellett a használata is egy élmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 20.

KonDori

2022. május 11.

Update: Az utóbbi időben jól megszaladt az ára, annyit meg nem ér. Jó- jó, de van nála ár-érték arányban klasszisokkal jobb krém.

Első naturkozmetikumom volt, nagyon szkeptikus voltam, de nekem bevált. Kombinált bőröm van. Ez a krém villámgyorsan felszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után. Az illata narancsos, elég erőteljes, akik nincsenek oda az erős illatokért, nem biztos, hogy jó választás. Tavaszi/nyári időszakban eléggé hidratál, de télen kell hozzá más is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

AEszter25

2022. február 9.

Én ezt a gélt naponta többször is használom, nem tudok ellenállni a lágyságának és az illatának. Hidratáló képessége közepes, vannak ennél hatékonyabb termékek is, ennek ellenére szeretem elővenni, ha egy kis kényeztetésre vágyom. Mivel bármennyit magamra tudnék belőle kenni, hamar el fog fogyni. Emiatt és a gyengébb hatásfok miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 9.

Dazsarasz

2021. november 4.

Nem lett szerelem, sajnos vízhiányos, ugyanakkor T-vonalban zsírosodásra hajlamos bőrre nem a legjobb választás. Egyszerűen nem hidratál megfelelően. Felkenés után kellemes, de egy kis idő eltelte után azt érzem, hogy száraz maradt a bőröm, húzódik a homlokom. Ezért nekem sminkelni sem volt rá ideális, nem volt rajta tartós semmilyen színes kozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 4.

AkInImOd

2021. szeptember 30.

Sajnos nekem végül pénzkidobás volt. Amikor még először szemeztem ezzel a termékkel, a rózsavizeset vettem meg, és azt nagyon szerettem - de alig vártam, hogy a rózsás és a C-vitaminos után végre ezt is kipróbáljam, mert mindig hiánycikk volt a polcokon. Aztán végre a nyár elején megvettem. Kár volt.

Nagyon nem tetszett az illata, ráadásul a szavatossági ideje alapján volt 3 hónapom elhasználni. Nem sikerült, főleg, hogy erre a termékre is gyanakodtam néhány mitesszer felbukkanása után. Majdnem tele volt, amikor tegnap kidobtam.

Sajnálom, mert a testvéreiről jó a véleményem, és azokat szívesebben veszem újra. Ezt soha nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Liliannaa

2021. szeptember 21.

Az egyik kedvenc PomPom termékem! Szuper az illata, könnyű textúrája van így elég gyorsan beszívódik. Extra puha és bársonyos lesz tőle a bőröm, napi 2x használom reggelente. Én imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Fancsikababa

2021. augusztus 2.

Miután barátnőm, akinek könnyen zsírosodó, faggyú túltermeléses bőre van annyira dícsérte ezt a készítményt, krémmánián is utána néztem a terméknek. Csupa jót írtak róla. Úgy láttam minden bőrtípusra pozitívan hatott így megvettem. Használtam egy-két napig. Már 3 nap után feltűnt, hogy sok pici pattanás keletlekezett az arcom olyan területén, ahol nem is szoktam pattanásos lenni. Gondoltam, lehet csak valami előreakció, biztos jobb lesz, így folytattam még 2-3 napig. Még több patim lett. Abbahagytam bár, nem végleg. Gondoltam, lehet valami mással lépett reakcióba. 2 hét múlva megint megpróbáltam, mert száraz volt a bőröm. Este bekentem, másnap reggelre ott virítottak a pici feszíni pattanások az arcomon. Na mondom szuper, pénz kidobás volt. Nem tudom milyen krém lenne jó az arcomra. De biztos hogy nem ez. BIO termékekkel már viszonylag sokszor megjártam. Ami jelenleg is bevállik, az a Nadin körömvirág szappan. Egy a bibi, már sehol se lehet kapni,főleg ehelyett keresek valami körömvirág tartalmú szappant. Ebből is többet kipróbáltam már. Illatanyag mentes szappanokat, bio szappanokat, de égették a bőrömet. Végszóra. Ettől függetlenül ajánlom minden kevésbé érzékeny bőrtípusú hölgynek, ahogy olvasom, nekik nem okoz problémát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Caprylyl Glycol

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).