PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: -.Nikii.-, az összetevőket feltöltötte: Tuci, Módosítva: 2022. július 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Átható mandarin illatú, narancsvirág vízből készült és pihe-puha lesz a bőröd tőle. Vajon mi az? Bizony, ez a neroli virágvizes zselénk. Ez a termék egészen különleges. Tiszta zselé, mégis úgy néz ki, mintha krém lenne. Felkened a bőrödre, nem telik el fél perc és már fel is szívódott. És az illata… az valami csoda! Fedezd fel te is ezt a mesés hidratáló, bőrfeltöltő gélt!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

manci1996

2022. július 20.

Kellemes, lágy textúrájának köszönhetőn a benne rejlő értékes hatóanyagok mellett a használata is egy élmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 20.

KonDori

2022. május 11.

Update: Az utóbbi időben jól megszaladt az ára, annyit meg nem ér. Jó- jó, de van nála ár-érték arányban klasszisokkal jobb krém.

Első naturkozmetikumom volt, nagyon szkeptikus voltam, de nekem bevált. Kombinált bőröm van. Ez a krém villámgyorsan felszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után. Az illata narancsos, elég erőteljes, akik nincsenek oda az erős illatokért, nem biztos, hogy jó választás. Tavaszi/nyári időszakban eléggé hidratál, de télen kell hozzá más is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

AEszter25

2022. február 9.

Én ezt a gélt naponta többször is használom, nem tudok ellenállni a lágyságának és az illatának. Hidratáló képessége közepes, vannak ennél hatékonyabb termékek is, ennek ellenére szeretem elővenni, ha egy kis kényeztetésre vágyom. Mivel bármennyit magamra tudnék belőle kenni, hamar el fog fogyni. Emiatt és a gyengébb hatásfok miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 9.

ddodi93

2022. február 4.

Borzasztó ez a termék számomra. Ajándékba kaptam karácsonyra, de egyszerűen már egy használat után apró pattanások és kiütések jelentek meg rajtam, és hihetetlenül viszkettem tőle. Biztos, hogy velem van a gond, mert egyébként semmi bajom sincs az illatanyagokkal, de valahogyan ez a termék nem lett az igazi. Tény, hogy magamtól mondjuk nem vettem volna meg, de sajnálom, hogy nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

Dazsarasz

2021. november 4.

Nem lett szerelem, sajnos vízhiányos, ugyanakkor T-vonalban zsírosodásra hajlamos bőrre nem a legjobb választás. Egyszerűen nem hidratál megfelelően. Felkenés után kellemes, de egy kis idő eltelte után azt érzem, hogy száraz maradt a bőröm, húzódik a homlokom. Ezért nekem sminkelni sem volt rá ideális, nem volt rajta tartós semmilyen színes kozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

AkInImOd

2021. szeptember 30.

Sajnos nekem végül pénzkidobás volt. Amikor még először szemeztem ezzel a termékkel, a rózsavizeset vettem meg, és azt nagyon szerettem - de alig vártam, hogy a rózsás és a C-vitaminos után végre ezt is kipróbáljam, mert mindig hiánycikk volt a polcokon. Aztán végre a nyár elején megvettem. Kár volt.

Nagyon nem tetszett az illata, ráadásul a szavatossági ideje alapján volt 3 hónapom elhasználni. Nem sikerült, főleg, hogy erre a termékre is gyanakodtam néhány mitesszer felbukkanása után. Majdnem tele volt, amikor tegnap kidobtam.

Sajnálom, mert a testvéreiről jó a véleményem, és azokat szívesebben veszem újra. Ezt soha nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Liliannaa

2021. szeptember 21.

Az egyik kedvenc PomPom termékem! Szuper az illata, könnyű textúrája van így elég gyorsan beszívódik. Extra puha és bársonyos lesz tőle a bőröm, napi 2x használom reggelente. Én imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Fancsikababa

2021. augusztus 2.

Miután barátnőm, akinek könnyen zsírosodó, faggyú túltermeléses bőre van annyira dícsérte ezt a készítményt, krémmánián is utána néztem a terméknek. Csupa jót írtak róla. Úgy láttam minden bőrtípusra pozitívan hatott így megvettem. Használtam egy-két napig. Már 3 nap után feltűnt, hogy sok pici pattanás keletlekezett az arcom olyan területén, ahol nem is szoktam pattanásos lenni. Gondoltam, lehet csak valami előreakció, biztos jobb lesz, így folytattam még 2-3 napig. Még több patim lett. Abbahagytam bár, nem végleg. Gondoltam, lehet valami mással lépett reakcióba. 2 hét múlva megint megpróbáltam, mert száraz volt a bőröm. Este bekentem, másnap reggelre ott virítottak a pici feszíni pattanások az arcomon. Na mondom szuper, pénz kidobás volt. Nem tudom milyen krém lenne jó az arcomra. De biztos hogy nem ez. BIO termékekkel már viszonylag sokszor megjártam. Ami jelenleg is bevállik, az a Nadin körömvirág szappan. Egy a bibi, már sehol se lehet kapni,főleg ehelyett keresek valami körömvirág tartalmú szappant. Ebből is többet kipróbáltam már. Illatanyag mentes szappanokat, bio szappanokat, de égették a bőrömet. Végszóra. Ettől függetlenül ajánlom minden kevésbé érzékeny bőrtípusú hölgynek, ahogy olvasom, nekik nem okoz problémát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

jazsa

2021. július 27.

Imádom az illatát, frissítő!:) Gyorsan beszívódik és nem marad tőle ragacsos az arcbôröm. Egyértelműen újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

kittikorbel

2021. július 8.

Sokmindent kipróbáltam már, jelenleg ez a termék fantasztikus. Az illata számomra nem zavaró, és gyorsan beszivodik. Biztos újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Caprylyl Glycol