PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: -.Nikii.-, az összetevőket feltöltötte: Tuci, Módosítva: 2020. március 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Átható mandarin illatú, narancsvirág vízből készült és pihe-puha lesz a bőröd tőle. Vajon mi az? Bizony, ez a neroli virágvizes zselénk. Ez a termék egészen különleges. Tiszta zselé, mégis úgy néz ki, mintha krém lenne. Felkened a bőrödre, nem telik el fél perc és már fel is szívódott. És az illata… az valami csoda! Fedezd fel te is ezt a mesés hidratáló, bőrfeltöltő gélt!"

Ár: 1000 Ft , Eladó: NagyVani
Állapot: Félig van, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

kittikorbel

2021. július 8.

Sokmindent kipróbáltam már, jelenleg ez a termék fantasztikus. Az illata számomra nem zavaró, és gyorsan beszivodik. Biztos újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

szgabi

2021. július 1.

Fincsi illat, de túl erős, többnyire illatmentes termékeket használok az arcomra. Egy vizes könnyed hidratáló zselé, többet nem ad, de nem is ígér. Nyáron szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

Panni43

2021. július 1.

Igazi narancs illat. Kellemesen felfrissíti az arcom miután megtisztítottam és szuperül hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

marcsuli82

2021. június 27.

Először nagyon furcsán hatott az erős illata, de később megszoktam. Szeretem, hogy könnyű, nem fullasztó krém, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

ahiruuchan

2021. június 15.

Könnyed nyári hidratáló. Nem nehéz, kellemes zselés állaga van, nem izzad tőle az arcom. Azt kaptam, amit vártam, az ára is rendben van, a tégelyét is szeretem, nálam megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

hdori23

2021. június 10.

Nagyon szeretem könnyed hidratáló, az arcom imádja. Első alkalomal meglepett az erős illata de egyáltalán nem zavar már sőt nagyon is megszerettem. A kiszerelése praktikus, nagyon jól lehet rá fényvédőt tenni és sminkelni. Én reggel és este is szívesen használom. Magyar termék szép összetevők, jó ár nálam csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

cshrs

2021. június 10.

A rózsás változatot és ezt is nagyon szeretem. A pumpás megoldás és a kiszerelés naaaagyon tetszik, egyszerűen imádom. Egyetlen problémám vele, hogy vannak benne illatanyagok, így a másik jobban tetszik, de akinek ez nem számít, annak ezt is ugyanúgy ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Haracsimoncsi

2021. június 10.

Nagyon kellemes, egyszerű nyári termék! Az illata isteni - nem túl sok de intenzív. Elég sokáig kitartott nálam, mert mellette mást is használtam de pozitív csalódás volt hogy annak ellenére hogy natúr kozmetikum, a minősége semmit nem romlott a végére sem. Kicsit hűvös érzést adó, könnyű krém amire általában nem sminkeltem. Az én bőröm sosem csípte (ellentétben a PomPom szemkörnyék ápolóval) Szerettem!

hellooo

2021. június 3.

Nekem nagyon tetszett a termék és az a hatás, amit nyújtott. Viszont szeretek tesztelgetni, így most szintén a POMPOM-tól választatottam egy újabb zselét, mely szintén nem okozott csalódást, csak ajánlani tudom a termékeiket. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

sarahL

2021. április 22.

20-as éveim vége felé elérkezettnek láttam az időt valamilyen minőségibb, természetes arcápolási termék beszerzésére. Erre esett a választásom, és egyelőre nagyon jól teljesít. Könnyed, gyorsan beszívódik, szerintem az illata egyáltalán nem zavaró, pláne, hogy 2 perc után már nem érezhető. A bőrömet nem irritálja, teltebbnek, puhábbnak érzem. Remélem a hosszú távú hatással is elégedett leszek. Egyelőre 5 csillag (plusz pont, hogy magyar termékről van szó) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Caprylyl Glycol