PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ráncosodásra hajlamos szemkörnyékápolónak is kiváló.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Panni43

2021. július 1.

Nagyon szuper, kifejezettem szeretem hogy nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Nagyon szuper, kifejezettem szeretem hogy nem okoz pattanásokat.

BBFruzsina

2021. június 14.

Imádom! Legjobb arcszérum! Táplálja a bőrt, anélkül, hogy olajos érzést hagyna a bőrön. Mióta használom a POMPOM arcápoló termékeket, nagyon puha és élettel teli az arcom. Nem is veszek már mást. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

macskasno

2020. június 6.

Szuper termék. Valamiért egy évig csak porosodott a fiókban, de idén tavasszal előbányásztam, és elkezdtem napi szinten használni. Nagyon puha és "kényelmes" lesz tőle a bőröm. Az olajosságát meg kellett szoknom, de érdemes volt, tényleg nagyon hasznos kis szérum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

TAnna94

2020. május 31.

Éjszakára szoktam használni, nappalra túl olajos. Hidratálja a bőrömet, a levendulás zseléjükkel együtt használom. Ránctalanító hatását nem tapasztaltam, mondjuk nem igen vannak még ráncaim, de azok a kicsik, amik voltak, megmaradtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

jurecskamonika

2020. március 9.

Szeretem a Pom Pom termékeket, de ezt pénzkidobásnsk tartottam. Semmi hatása!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Szeretem a Pom Pom termékeket, de ezt pénzkidobásnsk tartottam. Semmi hatása!!!

Beyuci

2020. február 22.

Az illata jó , pár csepp is elég belőle , de pár nap után pattanás lett az arcomon, ami nálam ritkaságnak számít , ráncok miatt vettem, de javulást nem vettem észre tőle !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

candy7

2020. február 5.

Nem vagyok egy levendula rajongó, de ez az olaj kifejezetten kellemes arányban tartalmazza, az illata nem zavaró, nem sok. Éjszakára használom, meglepően könnyen beszívja a bőröm, puha érzés, de néha még éjszakai krémet is kenek rá. Szeretem, újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Timitami

2019. november 8.

Szép tőle a bőröm, kellemes az enyhe illata, jó az állaga, jó érzés ezzel ápolni a bőröm. Rajtam enyhén fényesség marad utána, de teszek fölé pompomos arckrémet, és így már jó. Lehet, nem annyira valók nekem az olajok, mert más márkák olajai is fényességet okoznak, ennek ellenére kedvelem az olajos cuccokat. EZt is. Hogy ráncokkal mit kezd, nem tudom, mert csak mosoly ráncaim vannak, vonalak valójában, és azokat enyhítheti... Elégedett vagyok vele, kellemes az állaga, az illata és a hatása. Finom, puha a bőr tőle..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

treni91

2019. május 28.

Imádom!
Szülés után extra érzékeny lett a bőröm. Ez a szérum rögtön helyre hozta. Hetente 3x-4x használom éjszakára. Gyorsan felszivodik, kevés is elég belőle. Reggelre szépen feltöltődik a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Imádom!

Csinstella

2019. május 13.

Kombinált, zsíros bőröm ellenére szeretem az olajos krémeket, szérumokat, főleg, ha tökéletesen beszívódik. Ez a szérum ezt egy az egyben hozta. Nem okoz pattanásokat, nem fénylik tőle a bőröm, csak feltölti az értékes hatóanyagokkal, teszi a dolgát. Általában pakolások után, illetve este használom, valamint amikor otthon vagyok és nem sminkelek. Smink alá még nem próbáltam, nem nappali hidratálónak vettem, arra nálam a virágvizes zselék tökéletesek. Szeretem ezt a márkát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>