PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ráncosodásra hajlamos szemkörnyékápolónak is kiváló.

macskasno

2020. június 6.

Szuper termék. Valamiért egy évig csak porosodott a fiókban, de idén tavasszal előbányásztam, és elkezdtem napi szinten használni. Nagyon puha és "kényelmes" lesz tőle a bőröm. Az olajosságát meg kellett szoknom, de érdemes volt, tényleg nagyon hasznos kis szérum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

TAnna94

2020. május 31.

Éjszakára szoktam használni, nappalra túl olajos. Hidratálja a bőrömet, a levendulás zseléjükkel együtt használom. Ránctalanító hatását nem tapasztaltam, mondjuk nem igen vannak még ráncaim, de azok a kicsik, amik voltak, megmaradtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

jurecskamonika

2020. március 9.

Szeretem a Pom Pom termékeket, de ezt pénzkidobásnsk tartottam. Semmi hatása!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Szeretem a Pom Pom termékeket, de ezt pénzkidobásnsk tartottam. Semmi hatása!!!

Beyuci

2020. február 22.

Az illata jó , pár csepp is elég belőle , de pár nap után pattanás lett az arcomon, ami nálam ritkaságnak számít , ráncok miatt vettem, de javulást nem vettem észre tőle !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

candy7

2020. február 5.

Nem vagyok egy levendula rajongó, de ez az olaj kifejezetten kellemes arányban tartalmazza, az illata nem zavaró, nem sok. Éjszakára használom, meglepően könnyen beszívja a bőröm, puha érzés, de néha még éjszakai krémet is kenek rá. Szeretem, újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Timitami

2019. november 8.

Szép tőle a bőröm, kellemes az enyhe illata, jó az állaga, jó érzés ezzel ápolni a bőröm. Rajtam enyhén fényesség marad utána, de teszek fölé pompomos arckrémet, és így már jó. Lehet, nem annyira valók nekem az olajok, mert más márkák olajai is fényességet okoznak, ennek ellenére kedvelem az olajos cuccokat. EZt is. Hogy ráncokkal mit kezd, nem tudom, mert csak mosoly ráncaim vannak, vonalak valójában, és azokat enyhítheti... Elégedett vagyok vele, kellemes az állaga, az illata és a hatása. Finom, puha a bőr tőle..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

treni91

2019. május 28.

Imádom!
Szülés után extra érzékeny lett a bőröm. Ez a szérum rögtön helyre hozta. Hetente 3x-4x használom éjszakára. Gyorsan felszivodik, kevés is elég belőle. Reggelre szépen feltöltődik a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Imádom!

Csinstella

2019. május 13.

Kombinált, zsíros bőröm ellenére szeretem az olajos krémeket, szérumokat, főleg, ha tökéletesen beszívódik. Ez a szérum ezt egy az egyben hozta. Nem okoz pattanásokat, nem fénylik tőle a bőröm, csak feltölti az értékes hatóanyagokkal, teszi a dolgát. Általában pakolások után, illetve este használom, valamint amikor otthon vagyok és nem sminkelek. Smink alá még nem próbáltam, nem nappali hidratálónak vettem, arra nálam a virágvizes zselék tökéletesek. Szeretem ezt a márkát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

bereszsuzsa

2018. december 6.

Nagyon szeretem este hidratálóként használni, reggel mindig bársonyosan puha lesz tőle a bőrem. Azt egyelőre nem látom, hogy a kezdeti ráncokkal bármit is kezdene, és az illata is elég furcsa, de jó érzés vele ápolni a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

viewxy

2018. november 5.

Úgy kezdtem az ismerkedést vele, hogy a csomagolása már akkor tönkre volt menve amikor megkaptam. Nem lehetett lecsavarni a kupakot, mert csak forgott rajta a borítás (nem egyedi eset). Miután ezt úgyahogy megjavítottam, szeretem használni. Finom levendula illata van, nem mű. Virágvizes zselével pár cseppet összekeverve éjszakára használom (mentás zselével érdekes illatpáros). Így puha lesz tőle nagyon az arcom reggelre. Ránctalanító hatását nem vettem észre hosszú távon se, de hát nyugtatom magam azzal hogy legalább megelőzésre alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>