PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Kiszerelés:   50ml
Kategória:   Hidratáló krémek

"30 éves kor felett már nem szabad elbliccelni az arcbőrről való gondoskodást, különösen, ha az vízhiányos és ráncosodásra hajlamos. A húszas éveken túl az arcbőr igényei megváltoznak, ezért a kozmetikumok kiválasztását kiemelkedő figyelemmel kell kiválasztani. A Rózsakert nappali bőrfeltöltő arckrém gazdag hiarulonsav tartalmával a fiatal nők arcápolási rutinjának bajnoka. A rózsavirág víz támogatja a sejtfalakat, ezzel lassítva az öregedést. A makadámiadió-olaj pedig erősíti a bőrt védő barrier rétegét, és biztosítja az egész készítmény mélyen felszívódó hatását."

PomPom Rózsakert Nappali és Éjszakai Arckrém
Ár: 5000 Ft , Eladó: Agi00
Állapot: Négy napig használt, Helyszín: Budapest VIII, fizetés: Fizetés banki utalással, kérésre postázom a vevő költségére. Személyes átvétel lehetséges Corvin negyed környékén.

Szuzi95

2020. szeptember 21.

Nekem közepesen vállt be ez a termék. Szépen hidratál, nem hagy maga után ragacsos érzetet, bár egy picit nehezen szívódik be, így többet kell várnom, ha sminkelni akarok rá. Ami nagy hátránya nálam az arckrém illata, olyan mintha romlott lenne, bár lehet másnak kellemes, de nekem emiatt rossz érzés felkenni az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Linda04

2020. április 21.

Nekem nagyon nehez ez a krem, zsiros es alig szivodik be. Ejszakara hasznaltam egy ideig, majd par het utan annyira bebudosodott, hogy mar egyaltalan nem hasznaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Meloca

2020. február 28.

Valamiért nekem az illatos Pompom termékek nem jönnek be. Az illata miatt ezt sem vásárlom újra, A krém gyorsan beszívódik, könnyű az állaga, nem hagy maga után ragacsos érzetet, de ez az illat..., emiatt csak 4 csillagot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

alcsika81

2020. február 17.

Az egyik legjobb krémem, amit valaha használtam.. Már a második tubussal használom az éjszakaival együtt és nagyon szép teltté teszi a bőröm. Az apróbb ráncokat kisimítja. Tényleg csodás krém és vegán.. nem is fogok mást keresni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

nonblonde

2019. december 12.

Vegyesek az érzéseim a krémmel kapcsolatban. Sajnos kijött tőle egy-két miteszerem, kisebb pattanásom. Viszont nagyon szépen simítja a bőröm, hidratál, teltebbé teszi. Nyárra valószínűleg sok lesz, de télre nagyon jó. Még egy tubusal elhasználok, aztán meglátjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Kyaraaa

2019. december 6.

Az én bőröm imádja, száraz bőröm van, sokat hámlik, de mióta ezt a krémet használom egyáltalán nem. Nekem tökéletesen megfelel, az arcom pihe-puha tőle, és pár másodperc alatt be is szívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Danae

2019. november 29.

Sajnos csak éjszakai krémnek tudom használni, órákig nem szívódik be. A homlokomra nem is merem már kenni, mert nagyon zsírosodik tőle a bőröm. Hidratál, de egyebet nem tapasztaltam.
Az éjszakai társával ellentétbe ő nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Az éjszakai társával ellentétbe ő nem jött be.

MissKenedy

2019. október 2.

Vegyesek az érzelmeim. Igazából teszi a dolgát, hidratál, száraz bőrön még jobb, mert eléggé nehéz krém. De valahogy nincs olyan érzés bennem, mint mondjuk mikor felfedeztem az Yves Rocher Sensitive Vegetal nyugtató krémjét, hogy kb a 3. üvegig eszembe nem jutott váltani. Elhasználom, de az árát nem éri meg. Nekem az illata sem jön be, persze nem ez a legfontosabb egy krémnél. Nem fogom újra venni, olyan semmilyen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

carmenxo

2019. szeptember 14.

Borzasztó, főleg ennyi pénzért. Az itteni vélemények meg a szimpatikus összetevő lista miatt vettem meg de nagyot csalódtam. Nappali krémnek, fényvédő és smink alá abszolút felejtős, ugyanis kb negyed óra-20 perc mire teljesen beszívódik és eltűnik a fehér réteg amit hagy a bőrön. Próbáltam minimális mennyiséget használni de ez az undorító csíkos fehér réteg ugyanúgy ott van. Gyanítom az agyag miatt, ami amúgy érdekes hogy benne van, arckrémben én még nem is láttam agyagot. Amúgy a hatása jó, szépen hidratál, de az állagát baromira elrontották és ennek az árnak a töredékéért lehet ennél ezerszer jobb krémeket beszerezni. Esti krémnek elhasználtam, de soha többet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Szinella

2019. június 12.

Iszonyat nehéz krém, rettenet zsírosítja a bőröm. Nem tudom miért gondolják h zsíros bőrre csak rózsás cuccokat lehet használni. Folyamat ezeket küldik a rendeléseim mellé pici teszternek. Még jó, hogy csak mintám volt bel{le. Lábra elkenegettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate