PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Kiszerelés:   50ml
Kategória:   Hidratáló krémek

"30 éves kor felett már nem szabad elbliccelni az arcbőrről való gondoskodást, különösen, ha az vízhiányos és ráncosodásra hajlamos. A húszas éveken túl az arcbőr igényei megváltoznak, ezért a kozmetikumok kiválasztását kiemelkedő figyelemmel kell kiválasztani. A Rózsakert nappali bőrfeltöltő arckrém gazdag hiarulonsav tartalmával a fiatal nők arcápolási rutinjának bajnoka. A rózsavirág víz támogatja a sejtfalakat, ezzel lassítva az öregedést. A makadámiadió-olaj pedig erősíti a bőrt védő barrier rétegét, és biztosítja az egész készítmény mélyen felszívódó hatását."

DdoriI90

2021. június 5.

Egy ideje próbálok átállni a natúr kozmetikumokra, így találtam rá a dm-ben erre a termékre. Meg vagyok vele elégedve eddig. A kiszerelését egyszerűen imádom, az illata számomra nagyon kellemes. Hamar beszívódik, nekem nem zsírosabb tőle a bőröm mint más hidratálóktól. Összességében hozza azt, amit elvárnék egy nappali arckrémtől. Ha elfogy biztos, hogy a pom pom-tól fogok rendelni, bár lehet megpróbálkozom más hidratálojukkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Esztiike

2021. május 25.

Nekem tökéletesen megfelelt. Jól hidratál, vannak erősebben hidratáló krémjei is a márkának.
Illata tényleg rózsás, jó, enyhe.

Közben változott velemeny, mert felbontás után kb 2 hónappal poshadt szaga lett. Rózsa sehol. Hogy most megromlott vagy mi történt...
És ugyan ez lett az éjszakai krém változatával is.
A szavideje még 3/4 év.... Szóval nem lehetne rossz még

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 25.

Illata tényleg rózsás, jó, enyhe.

És ugyan ez lett az éjszakai krém változatával is.
A szavideje még 3/4 év.... Szóval nem lehetne rossz még

Moncsii04

2021. május 23.

Az éjszakai párjával rendeltem meg, lassan 4 hónapja használom őket és még mindig van a flakonban. Egy pumpálásnyi nekem bőven elég az arcomra :)
Az illata szerintem nem rossz, bár az éjszakainak egy kicsit jobb talán. Mindkét krém nehéz, réteget hagy, szerintem nyáron nem is fogom használni, maximum az arczselét és egy szérumot, de ősztől tavaszig tökéletes, és nagyon szép arcbőrt csinál.
A többit bemásolom az éjszakais véleményemből, ott minden benne van:
Este egyáltalán nem zavaró (hogy fénylik), nappal pedig úgy vagyok vele, hogy Home Officeban úgyse lát senki, és ha megyek valahova, akkor BB krém + púder. Mivel tökjó sminkalap a nappali krém, primerre nincs is szükség :) Ha pedig nem szeretnék semmit rápakolni, elég egy száraz zsepi vagy papírtörlő, ami felszívja ezt a kis fényes réteget. Nekem igazából így is megéri, mert nem hámlik az arcom és nagyon jól hidratált, ezt eddig csak egy olyan krém tudta, ami kétszer ennyibe került és ugyanígy fénylett, szóval elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

A többit bemásolom az éjszakais véleményemből, ott minden benne van:

vikii088

2021. március 22.

Több hidratálót is próbáltam már, viszont ezzel vagyok a legjobban megelégedve. Nagyon szépen hidratál, nem nehezíti el a bőrt. Nekem tökéletes smink alap volt. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Miskulancia

2021. január 3.

Kellemes az illata, gyorsan beszívódik a bőrbe, nem zsírosít... kedvelem, ennyi és nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

pandesz83

2020. december 6.

Kb. egy hete használom ezt az arckrémet. Nagyon szépen hidratál, egészséges, selymes és puha a bőröm tőle. Picit zsíros, tehát zsíros bőrűeknek nem a legjobb, de nekem pont jó (vízhiányos, kombinált bőröm van). Nyáron valószínűleg picit sok lesz, de így télire tökéletes. Az illata nekem nagyon tetszik, enyhe, púderes, rózsás, elég natúr. Nincs agyon nyomva illatanyaggal. Szerintem jól beszívódik. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

R3ka

2020. október 13.

Illata számomra nem túl kellemes, de a textúrája tetszik. Picit puhábbnak érzem tőle az arcbőrőm, de nem érzek lényeges változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Szuzi95

2020. szeptember 21.

Nekem közepesen vállt be ez a termék. Szépen hidratál, nem hagy maga után ragacsos érzetet, bár egy picit nehezen szívódik be, így többet kell várnom, ha sminkelni akarok rá. Ami nagy hátránya nálam az arckrém illata, olyan mintha romlott lenne, bár lehet másnak kellemes, de nekem emiatt rossz érzés felkenni az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Linda04

2020. április 21.

Nekem nagyon nehez ez a krem, zsiros es alig szivodik be. Ejszakara hasznaltam egy ideig, majd par het utan annyira bebudosodott, hogy mar egyaltalan nem hasznaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Meloca

2020. február 28.

Valamiért nekem az illatos Pompom termékek nem jönnek be. Az illata miatt ezt sem vásárlom újra, A krém gyorsan beszívódik, könnyű az állaga, nem hagy maga után ragacsos érzetet, de ez az illat..., emiatt csak 4 csillagot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate