PomPom

Ár:   2400 Ft és 3500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   2400 Ft és 3500 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Halvány rózsaszín, virágillatú, mélyen tápláló habkrém elsősorban száraz bőrre. Színét nem színezőanyagoktól kapta, a növényi olajok jótékony hatását egyesíti a rózsaszín agyag méregtelenítő, ápoló tulajdonságaival. Illata két ellenállhatatlan illatú növény, a trópusi ylang-ylang és a rózsageránium elegye.

BonnyBunny

2019. január 14.

Ajándékba kaptam én is a rendelésem mellé. Az ápoló hatása nagyon jó, viszont az illata valóban kicsit "nagyis", így nem ezt a testápolójukat fogom megrendelni.

Sokan írják, hogy testes, nehéz krém, nehéz elkenni és nem szívódik be. Az olajokat, és a sheavajat mindig NEDVES bőrbe kell belemasszírozni, nem szárazba. A nedves bőr azonnal beszippantja, és nem hagy ragacsos érzetet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

zsofiab

2018. október 31.

Nagyon zsíros, nagyon nehezen szívódik be, és ami a leginkább zavart, hogy a rózsaszín színezék nem jól keveredett el a krémben, ezért bordós-pirosas foltokat hagyott rajtam amikor kentem. Először nagyon megijedtem, hogy vérzem valahol, mert ennyire intenzív és sötét piros festéket kentem fel magamra, aztán jöttem rá, hogy a krém az oka. Pici szemcsékben van benne a festék de amikor felkened akkor szétjönnek. Szerintem teljesen felesleges bele ez a szín, akinek tetszik a krém, valószínűleg akkor is meg fogja venni ha fehér. Hidratálással kapcsolatban nem tudok sokat elmondani, pont annyira hidratál mint egy zsíros krém. Nem fogok többet habkrémet rendelni a márkától, már kettőt kipróbáltam és egyik sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Cicuka22

2018. január 16.

Hát nem tudom mi van velem, de nem igazán válnak be ezek a natúr termékek. Már egy ideje használom a számra és az orrom alatti területre. hetek óta ki van száradva és nem segít rajta sem a Nivea kék krémje, sem ez a pompom habkrém. Ráadásul néha még szárazabb, mint volt. Lassan szívódik fel, fénylik is, úgyhogy csak otthon és este tudom használni. Nekem csak a szám feletti részt "varázsolja" puhává felkenés után, de a számon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Ascyra

2017. július 11.

Szintén ajándékba kaptam és azóta lecseréltem a szájápolómat is. Smink (rúzs) alá használom és egyszerűen imádom! Nekem nagyon tetszik az illata, emlékeztet egy niche parfümre, de nem emlékszem a nevére. :) Én nagyon szeretem, remélem, kapok még a rendeléseim mellé ajándékba, mert én csak a számra használnám, ezért nagy kiszerelést nem rendelek belőle. Így viszont fél évig tuti elég :) Bőrre kenve szerintem olyan lehet, mint a sheavaj, talán csak könnyebben kenhető állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Diana82

2017. február 14.

Én is ajándékba kaptam, most jól is jön egy kis extra kényeztetés a hidegtől kiszáradt kézfejemnek. Brutál testes, nehéz krém, nagyon lassan szívódik fel és baromi nehéz elkenni. Viszont hihetetlen puha és hidratált lett tőle a kezem. Egész testre el nem tudnám képzelni, hogy egy ennyire nezéz valamit kenjek, viszont száraz sarokra, vagy könyökre nagyon jó lehet. A számra is kipróbáltam, bevált. Sajnos nekem ez a termék nehézkesen használható, nem fogom megrendelni, de a mintát szívesen elhasználom. Ha valakinek nagyon durván ki van száradva a bőre és kész a kompromisszumokra, esetleg próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

BloodEve

2017. február 7.

Mintát kaptam belőle.
Illatélmény: meleg,karakteres virágos-füstös illatú, külön érződik benne az ylang ylang és a rózsa is, nem nyomják el a shea vaj füstösségét sem,virágos réten szaladgálós élmény, a nyárt juttatja eszembe
Állag: habkönnyű krém, könnyen kenődik, bőr melegére egyből olajjá változik
Hidratáló hatás: szuper puhává varázsolja a bőrt, estére ajánlom, vékony rétegben, mert kell neki idő, mire szépen felszívódik. Nem tömíti el a bőr pórusait sem, nem zsírosít.
Extra száraz bőrűeknek szuper!

Nekem az Illatos kókusz habvarázs a kedvencem, csak ezért kap 4-es értékelést, mert azt a kis csodát nem übereli.;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Mintát kaptam belőle.
Állag: habkönnyű krém, könnyen kenődik, bőr melegére egyből olajjá változik
Extra száraz bőrűeknek szuper!

Kencefice

2017. január 8.

Habkrém és habkönnyű. Mikor megkaptam azt hittem, tévedésből üres flakont küldtek, semmi súlya.
Számomra maga a termék is súlytalan, elhasználom, de nem rendelek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Számomra maga a termék is súlytalan, elhasználom, de nem rendelek többet.

Melcsibabyke

2016. december 4.

Idő mire megszokja az ember orra. Nagyon erőteljes illat. Egyet kell értenem az előttem szólóval: kissé nagymamás. :)
De! Hihetetlenül jól hidratál. Száraz és normál bőrre egyaránt tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

De! Hihetetlenül jól hidratál. Száraz és normál bőrre egyaránt tökéletes.

Csobanka

2016. november 15.

Az illata alapján inkább az idősebb (60+) korosztálynak ajánlanám. A bőrre kenve már nem zavaró, enyhén púderes és virágos az illata, a nagymamám piperéi között voltak hasonlók. Egyébként érdekes, ahogy a kemény hab állag a bőrön olajossá válik. Hamar beszívódik és mélyen ápol. Ár-érték arányban kifejezetten jó a nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Illatanyagok: Cananga Odorata Flower Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Linalool, Citronellol, Citral

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!