PomPom

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Lágyan ápoló szappan normál és enyhén száraz bőrre, akár szív vagy virág formában. Kézzel készült, természetes összetevőkből álló prémium termék. Belezárták a növényi olajok jótékony hatását, a rózsageránium édes, simogató illatát és a rózsaszín agyag érzéki színét.

Anex55

2020. április 24.

Az arcomra használom, esténként. Először féltem szappant használni a száraz, vízhiányos bőrömre, mivel a szappan köztudottan szárít. Sőt, elsőre az illata is fejbekólintott.
Az illatát az első használat után megszerettem, az egész fürdőben érezni, akkor is, ha nem használom napközben. Nagyon elégedett vagyok, cseppet sem szárít, mellé a Neroli virágvizes zselét használom, ezeken kívül semmilyen krémet vagy pakolást nem és az én durván hámló, vízhiányos bőrömet két hét alatt rendbehozták. Egész biztosan újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

domanybeatrix

2019. március 28.

Zuhanyzáshoz napi szinten használva sajnos gyorsan elfogyott, de még fogok belőle venni, mert nem szárította a bőröm egyáltalán, pedig alapból száraz bőröm van. Az illatát én nagyon szeretem, ez a fajta rózsaillat nekem tetszik. Az illata nem tartós sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Dhewilgirl

2017. május 26.

Hatásilag: a sokak által istenített m@*na szappannal szemben nem szárítja a bőrömet, és ez tök jó. Nagyon jól habzik. Viszont: illatilag egész zuhany alatt csak arra tudtam gondolni, hogy "halott virágok illatát nyögik a fák"...:D Lehet valakinek bejön, de azt hiszem én maradok inkább az "ennivaló" illatú szappanoknál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

mafalda

2017. május 25.

Nagyon finom az illata, egyébként szerintem a gyengéd érintés natur szappan (szinte) pont ilyen illatú. A tisztító hatása is jó, az is olyan mint a többi natur szappané, már-már nyikorog a bőröm mikor lemosom. Viszont engem ez is szárít, mivel szappan nem csodálkozom...de azért igy mégsem ajánlanám száraz bőrre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Mimik

2017. március 19.

Tetszik az illata, nem túl erős és igazából nem is tartós a bőrön, de én nem is vártam tőle ilyet. Kis minta volt belőle, az egyik rendeléshez kaptam. Viszonylag gyorsan elfogyott, mert egész testre használtam zuhanyzáshoz, de ettől függetlenül a rendes méret szerintem sokáig tarthat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.