Prada

Ár:   13 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   13 290 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegy: citromlikőr

Szívjegy: bazsarózsa

Alapjegy: karamella, benzoin, méz, pézsma.

cupcake24

2019. június 20.

A Prada Candy után esett a választásom erre a parfümre. Rajtam tartós marad, különösen ha a hajamra is fújok egyet, azt még másnap is érezni. Az illata számomra kicsit átlagos, nem is fogott meg különösen. A pasiknak viszont tetszett, néhányan meg is dicsérték rajtam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

eszcsy96

2019. április 17.

Imádom! Nagyon kellemes édeskés, virágos tisztaságillat. Kedvenc lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Imádom! Nagyon kellemes édeskés, virágos tisztaságillat. Kedvenc lett. :)

Renike77

2019. április 16.

Nálam a férfi Prada illatok feltették a lécet, így a női illataik még nagyobb csalódást jelentenek...
Bármelyiket próbáltam és szerettem volna szeretni, semmi különlegeset nem találtam egyikben sem.
Gondoltam a Candy Floral megfelel majd az ízlésemnek, de ez egy erős virágillat, tizenkettő egy tucat.
Semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Semmi extra.

pici24

2019. január 2.

Két üveggel használtam el belőle. Nagyon szerettem a virágos illatát, órákkal később is éreztem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

BTLaura

2018. november 3.

Borzasztóan válogatós vagyok parfümökben, na nem mert akkora gourmand lennék, csak nehezen találok magamra valót. Másokon "elszaglászok" illatokat, de magamon csak keveset viselek el hosszabb ideig. Ez egy ilyen kategória. Kifejezetten tavaszias/ kora nyári, lágy, virágos (első fújáskor persze tömény). Közepesen tartós, bármilyen helyzetben el tudom használni, legyen szó sima hétköznapról, vagy valami alkalomról. Nagyon nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Dtenci

2018. augusztus 12.

Elég régóta használom már,hogy megírjam róla a véleményemet. Mivel drága kisebbik fiacskámtól kaptam,így a szívem csücske lett,de a tartóssággal itt is bajok vannak.... Nyárra szerintem kezdetben túl erős harsány,tömény valameddig,majd leszáradáskor lesz igazi "Prada-s",elegáns illata. Télen is próbáltam,akkor meg nem volt eléggé meleg hozzá, úgyhogy abban maradtam magammal, hogy igazán tavasszal viselhető leginkább. Valóban gourmandos jellegű illat,mert eléggé érezhető a likőr és a karamella,ami nagyon kellemes elegyet ad az egésznek.Szóval a tartóssága kb.2-3 óra mindössze rajtam,de azért ezzel együtt is egy szerethető illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Dormir

2018. május 13.

Amennyire illékony rajtam az imádott Candy, ez pont annyira tartós, és sokáig érzem.
Számomra rendkívül finom. Először nem tetszett, mert olyan harsogó virágos volt, és én valahogy nagyon azt akartam, hogy a Candy -hez hasonlítson.
A bőrömön mind a citrus, mind a virág, mind a karamell szépen kibontakozik. Így pont elég üde, pikáns, légies, és édes rajtam.
Tökéletes nyári illat.
Szerk.: Most hoz a futár egy nagy üveggel. Egyszerűen verhetetlen! Izgalmas tisztaságillat. Számomra végig megmarad benne valami csavar, pici szúrósság. Jobban szeretem,mint a Chloét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 13.

Tökéletes nyári illat.

zsalexa

2018. március 31.

Kb. két éve elhasználtam már egy 100 milis üveggel, akkor imádtam, agyba-főbe fújtam magam vele. Most megint belefutottam, de már nem értem, miért tetszett annyira. Először finom gyümölcsös-virágos illat, de leszáradás után nekem is öblítő beütése van. :D Lehet, hogy valamikor visszatérek még hozzá, de az nem mostanában lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

ssyakaky

2017. augusztus 30.

elég vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, kifújáskor még kifejezetten tetszett, virágos, nem túl édes. viszont leszáradáskor már szappan vagy még inkább öblítő illatú. kellemes, de parfümként biztos nem viselném, az ilyen illat maradjon meg inkább a tiszta ruháknak. ugyanakkor van benne valami fémesen zavaró illat is, amit nem tudok hova tenni. összességében nem rossz, de valahogy mégsem nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

dorkka

2017. május 25.

Csak elhasználtam egy 30 milist! :D Sajnáltam, mikor megvettem, mert jellegtelennek tartom, drága is, de a boltban még valahogy tetszett. Hétköznapokra szerintem jó lehet, közel nem olyan vészes, mint ahogy páran nyilatkoztak róla. Tartósságával nem igen volt probléma. Édes illat, kellemes, igazi felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Eugenol, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.