Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Málni, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 3.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: pacsuli, bergamott, angyalgyökér, borostyán, kumarin, pézsma

Ár: 5ml/2500 10ml/4000 , Eladó: Dudor
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből üveg fújósba, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Abracadabraca

2022. január 18.

Nem érdekel a hype, nem érdekel mások véleménye, csak a saját orromnak hiszek. Nem áradozok fél oldalt egy illatról.
Ha semmit nem vársz tőle, nem fogsz csalódni. Mert nem ad semmit, egy feledhető tucatillat, harmatgyenge, semmi tartósság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 18.

széva

2021. április 14.

Magamra fújtam egy picit. Nagyon tetszik, de nem tudom elképzelni a pasin....ő karcosabb illatokat kedvel. Én viszont simán tudnám hordani. Elgondolkodtató.....annyira szép illat ez. Még az is lehet, hogy veszek magamnak ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 14.

Vikkkinca

2020. október 26.

Érdekes illat!ha az Uramnak veszek parfümöt,nem bírom ki,hogy ne fújjak magamra belőle első körben...ennek édes vanília cukorka illata van rajtam...már kicsit el is keseredtem,hogy nagyon nem ezt vártam a Prada Luna rossa Carbon után. Pasi kollégámat befújtam vele,ezután kicsit megnyugodtam,hogy rajta csak nyomokban éreztem a vaníliát- tartóssága brutál! még fürdés után is visszaköszönt a bőrömről.Szülinapra vettem,ha megtörténik az éles tesztelés-visszatérek...megelőlegezem a 5*.

Visszatértem!megvolt az éles tesztelés!az uramon nagggyon működik! megérdemli az 5* csillagot! a cobalthoz képest,ez komolyabb illat,míg a cobalt elmegy egy edzőterembe is,ez nem-sokkal súlyosabb,füstösebb,olyan öltönyös...és ne röhögjetek ki-bőr táskás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

Andi0415

2019. szeptember 27.

Nagy nap volt, amikor a párom végre lemondott a "mindigkapvalakitől" avonos parfümökről, és be tudtam rángatni magammal a Müllerbe 😊
Kifigyeltem miket nézeget, az üvege tetszett, de kipróbált több illatot is, és ez tetszett neki a legjobban. Örült az arca, amikor szettben megkapta nem sokkal később. Azóta nem cserél, picit fogytán az üveggel és most őrizgeti. Hamarosan kap másikat. Sajnos a niche unisex illatokra még nem tudtam átcsábítani, de igyekszem, akkor egyformát használhatnánk. 😁 De ez a parfüm is csudajó 💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

PradaBlack

2019. július 1.

Fantasztikus. Volt már egy pár parfümöm de ez elsöpri mindet!! Imádom ezt az illatot. Két fújás és egésznap érezni. Nagyon tartós. Kettő fújás bőven elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Katcha

2019. május 20.

Elso fujasra szerelem. Finom kicsit edes de puderes konnyed illat. Nagyon tartos. Nap vegere is megmarado bar teljesen mas karakteru illatkent. Eddig barki megerezte rogton kerdezte mi ez a parfum rajtam. 😀 Aki szereti edesebb nem fuszeresebb illatokat annak ajanlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

Rhodesian Ridgeback

2019. április 9.

Nem rossz, de valamiért minden egyes szaglásnál/próbánál/viselésnél ott motoszkál az "ilyet már éreztem" gondolat. Kezdem azzal, hogy nagyon kellemes, fűszeres-vaníliás nyitóillata van. A kifújásnál hasonlít a Le Malehez vagy a Cuba Goldhoz. Leszáradás után, közelebb kerül a Bulgari Blackhez, vagy a Midnight in Paris-hoz, de nyomokban a Versace The Dreamerre is emlékeztet. De ezalatt mindvégig megkapod a Prada Luna Rossa minőséget és azt, amit a Prada illatoktól egyébként elvár az ember..
Télen és kora tavasszal, vagy ősszel, hűvösebb időkben ajánlatos használni.
A projekciója szerintem átlagos. Az első két órában tartós, majd egyre bőrközelibbé válik. Ezután még 5-6 órán át lehet érezni. 4,5 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Télen és kora tavasszal, vagy ősszel, hűvösebb időkben ajánlatos használni.

Romano

2019. március 19.

Hihetetlen ez az illat!
Délután fújtam ki,és óráról órára pimaszabb:D
Nem tudom ki tervezte de tud valamit, mert ezt nagyon jól összeraktra.
Hallottam hogy ma már egyre több parfüm algoritmusok alapján készük, hát szerintem lehet hogy ezt már valami gép keverte ki, miden esetre jár az elismerés mert nagyon jó illat. Könnyű, finom,nem értékeli túl magát, de tudja az értékét.pont ugy cselekszik ahogy kell.Teszi a dolgoát, jelen van, de nem tolakodó.
Már már szinte nőies, bár nem ismerek olyan nőt akihez ez passzolna, de biztos vannak olyan bátrabb csajok akik kipróáljàk és illik hozzájuk.Finomsága miatt nem lepne meg, ez egyébként jellemző a prada parfümökre, ki tudja lehet szándékos részükről.

A vaníliának egy nagyon finom kellemes változata érezhető ki az alap illatából.
Úgy hiszem ez a parfüm a tavalyi év egyik vagy talán a legjobb kreálmány a divatmárkák férfi illatai közt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Hihetetlen ez az illat!
Délután fújtam ki,és óráról órára pimaszabb:D
Nem tudom ki tervezte de tud valamit, mert ezt nagyon jól összeraktra.

A vaníliának egy nagyon finom kellemes változata érezhető ki az alap illatából.

Málni

2018. november 13.

Imádom a Prada "férfi" illatait :) Eddig a Luna Rossa Extreme volt a nagy kedvenc. A sima Luna rossat és az Infusion d'homme-ot is használtam már, nemrég a Prada Amber pour homme-ot vettem meg és nagyon szeretem. Amióta megjelent ez a fekete üveges Prada, azóta járok szaglászni a Douglasba, ahányszor csak tehetem fújok belőle a bőrömre, ruhára, papírcsíkra, elég addiktív :) Friss, hűvös, tiszta illat mint a legtöbb Prada, de mégis ott az a fűszeres csavar pont mint a régi LR Extrémben, számomra unisex ez is, már alig várom, hogy picit lejjebb menjen az ára és a polcomon viszont láthassam :) Engem csak nyomokban emlékeztet a Midnight in Parisra (van itthon az edp és edt változat is), és a BLV blackre, a LRB friss fűszeres, a másik két parfüm inkább édeskés púderes illatok, de értem/érzem a hasonlítgatásokat.
Tartósnak és közepesen erősnek tűnt eddig a kézfejemen, meg is előlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Lapo

2018. október 21.

..hogy mihez hasonlít? Szerintem egyik illathoz sem amit a "nemzetközi nagykódex"-ben többen jeleznek.. Óvatosan kell bánni az ilyen összehasonlításokkal. A Bvlgari Black (számomra) égetett gumis akkordja és a VCAA Midnight in Paris végtelenül finom romantikája egyaránt hiányzik belőle, pedig a jelzett illatok fő ismérvei közé tartoznak ezek.
A Luna Rossa sorozat legújabb illata szerintem az egyik legjobb változata az általam is kedvelt alap illatnak és bár a "fekete szín illatát" én máshogy képzelem, egy nagyon könnyen hordható, kellemes illat lett. Tetszik, szívesen hordom szinte bárhol, bármikor.. 1 hét tapasztalata alapján nagyon sok pozitív visszaigazolást kaptam rá.. Tipikus Prada illat.. tisztasággal, édes púderességgel kiváló minőségben és tartósságban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Linalool