Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Málni, Módosítva: 2018. április 13.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: pacsuli, bergamott, angyalgyökér, borostyán, kumarin, pézsma

Rhodesian Ridgeback

2019. március 22.

Nem rossz, de valamiért minden egyes szaglásnál/próbánál/viselésnél ott motoszkál az "ilyet már éreztem" gondolat. Kezdem azzal, hogy nagyon kellemes, fűszeres-vaníliás nyitóillata van. A kifújásnál hasonlít a Le Malehez vagy a Kuba Goldhoz. Leszáradás után, közelebb kerül a Bulgari Blackhez, vagy a Midnight in Paris-hoz, de nyomokban a Versace The Dreamerre is emlékeztet. De ezalatt mindvégig megkapod a Prada Luna Rossa minőséget és azt, amit a Prada illatoktól egyébként elvár az ember..
Tavasszal vagy ősszel, hűvösebb időkben ajánlatos használni.
A projekciója szerintem átlagos. Az első két órában tartós, majd egyre bőrközelibbé válik. Ezután még 5-6 órán át lehet érezni. 4,5 csillagot adnék neki.

Rhodesian Ridgeback
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Tavasszal vagy ősszel, hűvösebb időkben ajánlatos használni.

Romano

2019. március 19.

Hihetetlen ez az illat!
Délután fújtam ki,és óráról órára pimaszabb:D
Nem tudom ki tervezte de tud valamit, mert ezt nagyon jól összeraktra.
Hallottam hogy ma már egyre több parfüm algoritmusok alapján készük, hát szerintem lehet hogy ezt már valami gép keverte ki, miden esetre jár az elismerés mert nagyon jó illat. Könnyű, finom,nem értékeli túl magát, de tudja az értékét.pont ugy cselekszik ahogy kell.Teszi a dolgoát, jelen van, de nem tolakodó.
Már már szinte nőies, bár nem ismerek olyan nőt akihez ez passzolna, de biztos vannak olyan bátrabb csajok akik kipróáljàk és illik hozzájuk.Finomsága miatt nem lepne meg, ez egyébként jellemző a prada parfümökre, ki tudja lehet szándékos részükről.

A vaníliának egy nagyon finom kellemes változata érezhető ki az alap illatából.
Úgy hiszem ez a parfüm a tavalyi év egyik vagy talán a legjobb kreálmány a divatmárkák férfi illatai közt.

Romano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Hihetetlen ez az illat!
Délután fújtam ki,és óráról órára pimaszabb:D
Nem tudom ki tervezte de tud valamit, mert ezt nagyon jól összeraktra.

A vaníliának egy nagyon finom kellemes változata érezhető ki az alap illatából.

Málni

2018. november 13.

Imádom a Prada "férfi" illatait :) Eddig a Luna Rossa Extreme volt a nagy kedvenc. A sima Luna rossat és az Infusion d'homme-ot is használtam már, nemrég a Prada Amber pour homme-ot vettem meg és nagyon szeretem. Amióta megjelent ez a fekete üveges Prada, azóta járok szaglászni a Douglasba, ahányszor csak tehetem fújok belőle a bőrömre, ruhára, papírcsíkra, elég addiktív :) Friss, hűvös, tiszta illat mint a legtöbb Prada, de mégis ott az a fűszeres csavar pont mint a régi LR Extrémben, számomra unisex ez is, már alig várom, hogy picit lejjebb menjen az ára és a polcomon viszont láthassam :) Engem csak nyomokban emlékeztet a Midnight in Parisra (van itthon az edp és edt változat is), és a BLV blackre, a LRB friss fűszeres, a másik két parfüm inkább édeskés púderes illatok, de értem/érzem a hasonlítgatásokat.
Tartósnak és közepesen erősnek tűnt eddig a kézfejemen, meg is előlegezem neki az 5 csillagot.

Málni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Lapo

2018. október 21.

..hogy mihez hasonlít? Szerintem egyik illathoz sem amit a "nemzetközi nagykódex"-ben többen jeleznek.. Óvatosan kell bánni az ilyen összehasonlításokkal. A Bvlgari Black (számomra) égetett gumis akkordja és a VCAA Midnight in Paris végtelenül finom romantikája egyaránt hiányzik belőle, pedig a jelzett illatok fő ismérvei közé tartoznak ezek.
A Luna Rossa sorozat legújabb illata szerintem az egyik legjobb változata az általam is kedvelt alap illatnak és bár a "fekete szín illatát" én máshogy képzelem, egy nagyon könnyen hordható, kellemes illat lett. Tetszik, szívesen hordom szinte bárhol, bármikor.. 1 hét tapasztalata alapján nagyon sok pozitív visszaigazolást kaptam rá.. Tipikus Prada illat.. tisztasággal, édes púderességgel kiváló minőségben és tartósságban!

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

csakmoni

2018. október 16.

Ó, de finom, simulós, odabújós...hogy férfias-e....talán nem, legközelebb kipróbálom bőrön. Igazi Prada-púder, egy melegebb Infusion, miért nincs a női vonalon is valami hasonló?

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.