Prada

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: oviki, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 16.

Ár:   17 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Különleges összetevőket egyesít, hogy kifejezze a verseny felfokozott valóságát. A kirobbanó gyömbér és a borókabogyó átcsap a gazdag, dohányhatású tonkabab és vaníliás illatjegyekbe…majd vibráló, férfias levendulák töltik meg ezt az erőteljes és intenzív szívjegyet, hogy később megmutassa letisztult, elegáns mivoltát, ami kibontakozik az alapjegyben.

Üvege azt szimbolizálja, ahogy az ember lelke eggyé olvad vitorlásának műszaki állapotával. Az esztétikai intenzitást a letisztult, hajóhoz hasonlító, fémes hatású felület, és a piros élénk robbanása hozza létre. A külső csomagolás egy modern játékot játszik a textúrák kontrasztjával, ahol a fényes króm díszítés áll szemben a feltűnő piros saffianoval.

Fejjegyek: levendula, gyömbér, borókabogyó

Szívjegyek: ambrózia, széna, írisz olaj

Alapjegyek: tonkabab, vanília, pézsma

Ár: 1400 Ft, 2300 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
roczeir

2019. június 15.

Rendszeres ajándékopció a férjemnek, imádom rajta! Tartós és az igaz, hogy számomra sem a legsportosabb illat, de imádom a telt, púderes illatokat, így a férfi verziók esetében sincs ez másképp. Számomra a best of férfi parfüm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Parfuwoman

2018. szeptember 9.

Apukám viselte ezt tegnap ,s bár az ő bőrén elég tartósak a parfümök,ez tényleg brutál volt! Reggel felfújta és este 10 körül még intenzíven éreztem,ahogy elment mellettem. Brutál sillage-a és tartóssága van,az biztos . Egyébként kellemes ,egyedülálló illatnak érzem ,nem a One million-jelleget adja. A levendula érződik erősen ,de nem annyira intenzíven ,mint az Amouage sunshine men-ben,amiben számomra már túl karcos. A borókabogyó pedig egy pikáns jelleget ad neki,finom hűsítő gin tonikra asszociálok vele sok-sok jéggel . Összeségében egy frissítő ,de nem az a jellegzetesen aquás tucatillat,szerintem elég egyedülálló élményt ad,kellemes,hűsítő ,de nem hideg illat,télen is befutó lehet,akár öltönyhöz,akár póló-sportcipőhöz el tudom képzelni . Bár a női Prada illatokban is ennyi lenne a fantázia és minőség !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

souzanna

2017. március 12.

Ajándékba vettem ezt a parfümöt a páromnak és kifejezetten boldog vagyok a sikeres választás miatt.
Imádom az édeskésebb illatokat, ő viszont a frissebb, egyszerűbb, letisztult illatok kedvelője, így egy darabig féltem, hogy nem fog tetszeni neki. Ennek ellenére az első pillanattól fogva imádta. Erősen kiérzem a vaníliát és a pézsmát, ugyanakkor nem füllesztő, hanem inkább friss az egész összhatása. Egyáltalán nem tolakodó és nem kell belőle sok, este is érezni a finom illatot.

Maga az üveg a maga egyszerűségével tetszetős.

Mind a ketten elégedettek vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Maga az üveg a maga egyszerűségével tetszetős.

Mind a ketten elégedettek vagyunk.

Málni

2016. március 15.

Szerintem is ez a leggyengébbik a Luna Rossa csapatból és nem is sportos illat. Egyébként a Le male frissebb, visszafogottabb változata lehetne, kb. elég megvenni a Le male summer-t és szinte ugyanezt kapjuk fele pénzért:D Friss levendula, púderes vanília, majdnem tisztaságillat ismét, ami a fő ismertetőjegye a Pradaknak.
Erősségre átlagos, nem annyira bőrközeli mint az Infusion, de nem is töltjük meg vele se a szobát, se a tömegközlekedési eszközöket.
Nekem továbbra is az extrém a kedvenc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Nekem továbbra is az extrém a kedvenc:)

albertinablogg

2015. november 21.

Nagyon kellemes, a legeslegjobb sportos illat. Vélek felfedezni benne valamilyen balzsamos jegyet, ami nagyon-nagyon tetszik. Nem tolakodó, diszkrét, az a fajta parfüm, amit csak közel hajolva, a férfi nyakába érzékien beleszagolva lehet érezni. És ez egy parfüm lényege. Egyébként tartós, én egy napja érzem a tesztcsíkon. A szaglóagyam nagyon imádja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Vikcike

2015. október 24.

A hiperszexi extreme-nek egy lágyabb verziója. Párommal teljesen odavagyunk érte, de a használata csak nyáron lesz esedékes, ugyanis szerintünk a meleg időben bontakozik majd ki igazán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Timi8

2015. augusztus 16.

Szerintem a leggyengébben sikerült Luna. Pàromnak a szürke van, mindketten imàdjuk, én még a feketéért is odavagyok, de a pàromat nem győzte meg, ez pedig egyikünknek sem tetszik. Az illat még csak-csak valamelyest, édeskés-friss, akàr unisex-nek is elmenne, de semmi csavar és a tartòssàga csapnivalò! Tesztcsìkròl és bőrről is maradéktalanul tàvozik egy fél òràn belül. Nem nagy durranàs és nem éri meg sajnos az àràt egyàltalàn!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

borbasemese

2015. augusztus 13.

A parfümben nem vélni borsosságot,annál inkább az árában! :D Amúgy ez egy nagyon eltalált illat lett,szerintem a legjobb férfi parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene