Primark

Ár:   € 1,49   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Primark   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stenico, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   € 1,49
Lelőhely:   Primark
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

FDorka

2018. február 16.

nagyon szeretem ezt a körömlakkot! olcsó és nekem tartós is. nem szárad gyorsan, de nem is kell fél órát egy helyben ülnöm várva hogy megszáradjon :D két rétegben szépen fed nekem és bírja a mosogatást, takarítást. és ami plusz pont, hogy nagyon jó árnyalatok vannak belőle, amik különlegesek és régóta keresem őket. nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Juanita30

2017. szeptember 1.

Eletem legjobb koromlakkja! Mekem minden lakk 1 vahy 2 nap alatt lejon. De ez egyedul nem. Tartos...nem pattogzik csak megkopik a vege...nem zavaro...kicsit lassan szarad de annyi baj! A sajat markas alap es fedolakkjaval hasznalom....olyan mintha zseles kormoket viselnek...a vintage rose arnyalat valami telitalalat...kelllemes nem tolakodo szin. Az osszetevoi fele viszont lemaradt....igy ahogy fent van most az nem helyes....egyszer lehet azirom ha tobb idom lesz. Ara is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

enikorz

2017. június 19.

Minden évben nyaraláskor beszerzek pár árnyalatot belőle, leginkább a szuper ára miatt. Viszonylag tartós is csak picit nehezen szárad úgyhogy, hogy ezért 4* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Vivus97

2017. április 7.

Nyaralás során Londonban vettem belőle egy pirosat, lilát és egy átlátszót, de már bánom, hogy miért nem hoztam többet. Nagyon szeretem, szépen fed, tartós és még ehhez olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Vizililiom

2016. december 26.

Több pici Primark lakkom is van, szépek és tartósak, csak sajnos lassan száradnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

sün

2015. december 14.

Forintra átszámolva 500 Ft alatt van, így ki kellett próbálnom, mivel olyan színei vannak, amiket itthon ebben az árkategóriában nem találtam. Egy erős sötétlilát, egy tömény türkizt, és egy pinket vettem. Utóbbiból mondjuk van választék, de ilyen telt, teli türkiz nem létezik a magyar piacon. (na jó, több ezer ft-os lakkok nálam nem játszanak)
A fedése jó, már egy rétegben is viselhető, de kettő az igazi. A tartósságáról majd később nyilatkozom.
A kupaknál nekem elsőre nem volt egyértelmű, hogy a széles szögletes kupak csak dísz, nem azt kell tekergetni. Azt csak le kell húzni, utána az alsó, kerek kupakkal lehet dolgozni. Egyébként ha valakinek bevált a tartósság és a színek, nem elhanyagolható, hogy ez nagyobb üveg, és több van benne.
Amíg ezt megírtam, kb. 2 perc telt el, és az ujjlenyomat már nem látszik benne, szóval a száradása jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Stenico

2015. május 17.

Egy szép rózsás-bézs árnyalatot választottam és az ára miatt először nem fűztem hozzá túl nagy reményeket, de kellemesen csalódtam. Lassabban szárad, mint a márkás termékek, de meglepően jó az illata - mármint lakkhoz képest - amit még szárazon is érezni, olyan szőlős-muskotályos illat. A fedése két rétegben megfelelő, fedőlakk nélkül 2-3 nap után kezd el kopni a körmök végénél, de nem pattogzik, nem hólyagosodik fel. A színválasztás nagyon jónak bizonyult, már többen is megdícsérték. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).