Primavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: cecil, Módosítva: 2011. november 5.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Primavera aromás növényi víz frissít, tisztítja és ápolja a bőrt. Kitűnően megfelel arc- és testápoló permetként vagy a mindennapi arcápolásra, főleg érzékeny bőrre. A benne levő, természetesen tiszta 14%-os bioalkohol-adalék természetesen konzervál, növeli az adstringáló, fertőtlenítő és tisztító hatását a növényi víznek, mindezt anélkül, hogy a bőrt kiszárítaná.

Kiszerelés: 100 ml

(Az összetevők organikus gazdálkodásból származnak.)

Batka

2014. május 16.

Ha nagy ritkán kinyomok egy pattanást,azután lekezelem vele,egyértelműen gyorsabban regenerálódik a bőr.Tág pórusú,zsírosabb bőrre kifejezetten javaslom,de ha normál a bőrünk is használhatjuk,csak ne feledjünk hidratálni utána-illetve a legjobb hatásért amikor még nedves tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Lyah

2012. május 10.

Én sem érzékelek semmi különös hatást. Azért vettem meg, mert semmi egyéb termékben nem találtam varázsmogyorót, legalábbis akkor. Pillanatnyilag reggel, tonik helyett használom, de ha elfogy, főzök zsályateát, citromlével, alkohollal, kis sószappannal, és az lesz az utódja. Kb. ennyit az is fog tudni, ha pedig szerencsém lesz, többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

Szonya

2012. április 23.

Csatlakozom natasa-hoz, én is nagyon lelkes voltam, de semmi különös nincs ebben a termékben. Szeretem az illatát, az arcbőröm is szereti mikor felkenem, én tonik helyett használom, de nem vettem észre, hogy összehúzná a pórusaimat, vagy tisztítaná a bőrömet. Egyszerűen csak kellemes, ezért a 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

natasa

2012. február 6.

Először nagyon lelkes voltam, de hosszú távon semmi különös hatásról nem tudok beszámolni. Mivel gyulladáscsökkentő hatása is van, így már csak gyantázás után (cukorgyanta) használtam. Arra egész jó, bár az Ilcsi csipkehabkrém jobb erre. (is) Az összetevők is jók, csak hamamelisz és alkohol.
Dárgának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Dárgának tartom.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water