Primavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mig, Módosítva: 2014. július 31.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érett bőrre

A különböző magolajak mint bio vadrózsa, gránátalmamag- és szőlőmag sejtmegújító kompozíciója azonnal beszívódik a bőrbe és sugárzó kinézetet biztosít.
A magolajak a természet kincsei, mivel a növény összes információit tárolják, ami szükséges a létezésükhöz. Magolajaink ellenőrzött, biológiai termesztésből származnak, ezt követően hidegpréseléssel dolgozzuk fel, így a növényi magok összes hatóanyagát őssejti szinten tartalmazzák.

Azonnal beszívódik, megújítja a bőrt.

mig

2014. július 27.

Ezer és egy éve nem írtam ide, egész egyszerűen azért, mert nem vitte át semmi az ingerküszöböt pozitív irányban. A negatív élmény(eke)t pedig legyőzte a lustaságom. Na De Most (még jelszót is kértem, mert elfelejtettem): Ez egy csoda.
A Lövőház utca sétálórészén bukkantam a mintaboltjukra, már jópárszor elsétáltam mellette, egyszer be is tévedtem, majd rögtön az árcédulák miatt ki.
Egy-két hónap eltelt, piszkált a kíváncsiság, utánaolvastam a márkának, elég meggyőző volt, na jó, legyen.
Ennek a kiszerelésnek a 7 napos kúráját vettem meg (kb 4000 ft, tudom, tudom költséges ez a hobbi), már rögtön az első használat ledöbbentő volt: tényleg egységes, ragyogó bőrfelszín. Az állag olyan mintha mondjuk argánolajat használnék, de a nagyja rögtön be is szívódik, vékony-bemasszírozható filmréteg azért marad, ezzel el lehet még játszogatni.
Annyira meggyőző így 5 napos használat után (látványosan halványult pigmentfoltok, kisimított, feltöltött, egységes bőrkép), hogy a termékcsalád többi tagjait is beszereztem, egy szérumot és egy szemkrémet, 1 használat után ők is igen döbbenetesek, de azért várok még a véleményezésükkel.
Bár inkább érett bőrre ajánlják, de 30 felett simán használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 27.

Bár inkább érett bőrre ajánlják, de 30 felett simán használható.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.