Priody

Ár:   $54   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. július 20.

Ár:   $54
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a természetesen aktív szérum egyesíti a C-vitamin és a hialuronsav erejét, hogy ezzel hidratálja, regenerálja a bőrt.

A C-vitamin hatékony antioxidáns, amely megújulásra serkenti a sejteket, magas koncentrációban pedig elősegíti a kollagéntermelést. Semlegesíti a szabadgyököket, védi a bőrt a környezet okozta károk ellen. A hialuronsav biztosítja a bőr folyamatos hidratáltságát. Hála a lehető legnagyobb mértékű és legmagasabb minőségű hatóanyagoknak, a szérum hatékonyan, mégis kíméletesen harcol a ráncok és a hiperpigmentáció ellen.

A termék nem tartalmaz illat- és színező anyagokat, parabéneket, SLS-t, kőolajszármazékokat, és állatokon nem tesztelték.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. október 16.

Most már eltelt ezzel a termékkel közös életünkből több mint 2 hónap, így elegendőnek érzem a tapasztalatot a véleményem megírására. Ez a csodaszer nálam azért nem tesz csodát, "csak" nagyon jó, mert már kb. 2 éve felfedeztem, hogy az én bőrömnek a hyaluronsav a csodaszer, és egy ilyen tartalmú nappali krémet használok azóta, most ez alá (és az éjszakai krémem alá is) még megy a Priody szérum. Plusz belsőleg is nyomom magamba a hyaluronsavat tabletták, kapszulák formájában, ami szintén jót tesz a bőrömnek.
Ezeket a hatásokat koronázza meg nálam a Priody szérum. Mert tényleg még észrevehető a bőrömön ez a plusz!
Kezdetben reggel, este használtam, aztán úgy láttam, nem kell már ilyen sűrűn. Mostanában akkor teszem fel, amikor valahogy érzem, vagy a bőröm érzi a szükségét.
Nem olcsó mulatság, de mert nem kell naponta kétszer alkalmazni, nem is egetrengetően drága. Nálam mindenképpen újravevős, pedig a magas árra még rájön a szintén nem csekély szállítási költség is. Én Németországból rendeltem meg az anyacégtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 16.

rea3

2016. július 21.

Rögtön azzal kezdeném, aki teheti, szerezze be ezt a varázslatot. Lányok, ez a szérum maga a csoda. Mivel nem tudtam beszerezni Tindigo szérumát, elkezdtem keresni valami alternatívát és őt találtam. Ha nem saját magamon tapasztalom meg, amit ez a szérum tud, szerintem el sem hiszem mire képes. Az első amit észrevettem, az a liftinghatás és az arcom újra olyan tömörebb, rugalmasabb lett, mintha feltöltődött volna. A pattanások eltűntek (igaz túl sok nem volt), még a mitteszerekre is jó hatással van, a pórusaim esküszöm kissebbek lettek és láthatóan tisztább egységesebb a bőröm, teljesen sima, puha, tömött. Minden közelebbi ismerősöm megjegyezte, mondanom sem kell, mindannyian tudjuk hogy ez mennyire jó érzés.
A szérum állaga könnyű vizes, enyhén géles, pipettás kiszerelésben. Hűtőben tartom, bár nem volt ráírva, hogy kéne, de biztosra akarok menni. Egyébként felbontástól számítva 6 hónap a szavatossági ideje. Reggel és este használom, nagyon gyorsan látványos a változás. Irritációra nem kell számítani. A wow hatás itt abszolút működik és ha tehetem, mindig meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol