Priscilla Presley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2018. december 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1995

Illatcsalád: virágos-zöld

Fej: Amalfi citrom, Mandarin

Szív: Lótusz, Rózsa, Ibolya

Alap: Virgíniai cédrus, Tea.

KERESEM! Priscilla Presley Indian Summer 30 ml
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Maniac1217
Állapot: Kevés hiányzik belőle, Helyszín: -, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 20900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Plenda

2020. május 24.

Imádom! Különleges finom illat. Tinikoromban, őt és a Roses and more használtam. Nem tudom miért kellett megszüntetni!!! Még a summerből van 1 üvegem elrejtve, de muszáj vagyok elhasználni, mert már az illata kezd változni 😢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

széva

2020. január 31.

Nekem is volt ilyen és nagyon szerettem :-)

Nem hiszem ,hogy újra kellene,ma már minden más. De eszembe jut egy régi randi izgalma. Lopott csókok a pezsgő ízét itt érzem a nyelvemen. A pasi már nem hiszem,hogy megmozgatná a fantáziámat,de ez az illat visszahozza az izgalom érzését és hihetetlen de úgy gondolom megismerném az illatot ,ha érezném valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 31.

Nekem is volt ilyen és nagyon szerettem :-)

Niki0215

2018. szeptember 15.

Nagyon szerettem, Tinikorom kedvence volt..néha még fellelhető de aranyáron....De van egy ami sztem hasonlít rá, legalábbis én úgy érzem, az az Ulrich De Varens Rue Pergolése...a kék...de már azt sem gyártják....Itt szereztem be belőle fufut, szerintem nagyon hasonlít az Indian Summer illatára....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

AAndi115

2017. november 15.

Előttem mindent leírtak. Ez a parfüm voltam én. Imádtam, imádom! Miért nincs semmi, ami legalább nyomokban hasonlítana rá?! A legnagyobb baklövés volt kivonni a forgalomból.
Nekem még van egy kicsi a szekrény mélyén. Használni már sajnálom, kincsként őrzöm tényleg, de néha beleszippantok. Visszasírom. Örök szerelem illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

nemeshajnalka

2016. november 24.

Gyermekkorom meghatározó illata. Kár, hogy nem gyártják már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Gyermekkorom meghatározó illata. Kár, hogy nem gyártják már.

astarta

2016. október 4.

Az illatot nem ismerem korábbról, de mivel a régi nagy parfümök szerelmese vagyok (Experiences, Moments, Sabatini- Magnetic), így hajtott a kíváncsiság milyen lehetett ez az illat. Tavaly Ebay-en volt 2 sikertelen vásárlási próbálkozásom, sajnos már mindkettö parfüm romlott volt... Vigyázni kell, mert arany áron kapható... Most adtam neki még egy esélyt, mert jó áron jött egy jó ajánlat (elégedetlenség esetén viszaküldhetö) és 75 €-ért sikerült beszereznem egy 50 ml-s EDT-t. Ez alkalommal szerencsém volt. Gyönyörü illat, bele illik az akkori nagyok sorába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

SSSAAA

2016. július 21.

Régóta kerestem ezt az illatot, sok helyen kutattam utána, aztán itt sikerült egy üveggel beszereznem, számomra ez AZ ILLAT. Sok-sok év után is emlékeztem az illatra, összetéveszthetetlen. 5* Ha valakinek van esetleg a többi színből, nyugodtan keressen meg...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Sedike

2016. július 1.

Fiatal korom szép emléke. Ó,mennyire szerettem!...még most is fel tudom idézni az illatát! :) Jár neki az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 1.

Krisz78

2016. április 19.

Nekem is "Anya-illat". Kb. 20 évvel ezelőtt használta anyukám, 1-1 fújást minden reggel.
Amikor délután hazajött az iskolából még mindig u.az friss,kellemes illata volt. Akkoriban 5-6 évig csak ezt használta és SOHA nem untuk/unták a körülötte élők.Ez volt az ő "védjegye".
Amikor Karácsonykor otthon voltunk, megláttam egy tele üveggel a szekrényében.
Minimum 15 éves lehet és az illat u.az.Nem romlott meg, nem lett bukéja, maga a tökéletesség.
Amikor otthon vagyok mindig beleszippantok és elöntenek az emlékek.Gondoltam, elkunyizom tőle,de mégsem tettem.Ez örökre az Ő illata marad. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Amikor Karácsonykor otthon voltunk, megláttam egy tele üveggel a szekrényében.

Heloise

2016. április 19.

Gyerekkoromban én is birtokoltam belőle egy üveggel, most pedig egy kedves Krémmániázótól sikerült beszereznem egy pár milit csodaszép fémfújósban. Sajnálom, hogy akkoriban nem tettem el az elhasznált parfümjeim üvegeit, most tobzódhatnék az illat-emlékekben. A most kapott kis mintát biztosan elteszem és ha emlékezni szeretnék csak szippantok egyet belőle: megelevenednek iskolás korom csodás eseményei, és minden gondom elszáll.
Ritkaság az ahol ennyire összhangban van a reklám, a doboz színe, az üveg formája és a benne rejlő nedű. A virágos-zöld illatcsalád egyik mesterműve, bár én inkább orientális - zöldnek titulálnám a cédrus és a tea krémes összetevői miatt. A régi "celeb" parfümöknek akkoriban még volt értéke, tartalma, egész más volt a "mondanivalójuk" is mint mostanában, sőt talán más korosztályt is céloztak meg velük. Számora ténylegesen az indián nyár aromája, egy meleg és fűszeres zöld erdő, amiben már érezni a fáradt nap fanyar gyengeségét.
Bosszantó, hogy (nem kérik), szinte már követelik az újra forgalmazását, mégsem hallgatják meg az imáikat.
De kicsit jobban átgondolva talán lehet így van ez jól mégis, mert így nem jön szembe minden sarkon. Ő egy letűnt különleges és csodaszép kor illata, egy olyan világé, amilyen nem lesz már soha újra... az ifjúságunké..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance