Priscilla Presley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2019. február 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjegyek: zöld jegyek, magnólia, fekete szeder, muskátli.

Brigitt

2017. március 23.

Nekem még van egy kisebb üveggel, nem mai darab, de az illata még mindig csodás.Sokáig állt a szekrényben, kicsit hűtlen voltam hozzá, de most elővettem és újra beleszerettem. Mennyei zöld-virágos, gyönyörűen megkomponált illat. Kár, hogy már nem kapható. Szomorú, hogy az összes Priscilla Presley illatot kivonták a forgalomból, nekem az összes PP illat nagyon bejött és birtoklok ezekből még 3 félét (azt hiszem szerencsés vagyok), és mindhármat imádom és mindhárom lehengerlő, csak másképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 23.

akovacs82

2016. február 6.

Sajnos már régóta nem kapható. Nagyon nagy kár, imádtam én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

Sajnos már régóta nem kapható. Nagyon nagy kár, imádtam én is.

butapek

2016. január 7.

Jaj, nagyon szerettem annak idején. Lehet még kapni valahol?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 7.

Jaj, nagyon szerettem annak idején. Lehet még kapni valahol?

garden32

2013. augusztus 26.

Anyukám kedvenc illata volt, és én is imádtam rajta, így 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Anyukám kedvenc illata volt, és én is imádtam rajta, így 5*!

necra

2013. augusztus 26.

Nekem is ez volt az első parfümöm. Egy 5-ös készletben kaptam Gabriela Sabatini parfümökkel. Mesés volt mind

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

melcsii

2012. július 3.

Ez volt a legelső parfümöm, akkoriban nagyon megtetszett az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Ez volt a legelső parfümöm, akkoriban nagyon megtetszett az illata.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance