Priscilla Presley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. december 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2000

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatösszetevők: Gyanta, Tonkabab, Vanília, Mexikói csokoládé.

czimeragi

2023. november 28.

Priscilla Presley Indian Summer Red.
Hihetetlen illata van. Abban a helyzetben vagyok, hogy sikerült tartalékot is szerezni. Így már merem használni. Olyan mint egy piros tűzijáték. Szenzációs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 28.

Priscilla Presley Indian Summer Red.

eternity

2021. október 23.

csak erre az egy illatra emlészem az Indian Summer sorozatból-ezt viszont anno többször újra vettem. Meglepően apa is megjegyezte anno,hogy finom az illata-pedig ő aztán leszólt minden parfümöt-így anyukám is vett magának-pedig szerintem neki nem is jött be annyira :) bár lehetne még kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 23.

doora87

2018. szeptember 5.

Fantasztikus illat!
Edes,szexi,nőies illat.
Sok emlek kot hozza! Bár anyukám kapta abban az időben...ha jol emlekszem az egesz uveggel en hasznaltam el. :-)
Nagyon szivesen megvennem akinek még van elfekvőben. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Fantasztikus illat!
Edes,szexi,nőies illat.
Nagyon szivesen megvennem akinek még van elfekvőben. :-)

Piscinke

2016. június 29.

2000-es évek elején kaptam ajándékba akkori szerelmemtől. Rögtön beugrott róla, hogy pont olyan az illata, mint gyerekkoromban egy bizonyos Götter Speise-nek volt (=Németországból hozott por, amiből finom, zselé-állagú, kanalazhatós édességet lehetett készíteni, és imádtam). Nagyon különleges, lágy, könnyű, édes illat. Nagyon tetszett is anno, talán szaglászni ma is tetszene, de hordani mostanság inkább a virágos-zöld-púderes illatokat kedvelem, gourmand-jellegűeket nem vágynék magamra fújni. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

Amalia1833

2015. november 26.

Egyik kedvencem. Nagyon sajnálom hogy mar nem kapható es nem is találok semmi hasonlót :( nagyon különleges illat volt. Ha esetleg valakinek megvan es eladná en szívesen átvennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 26.

andrea91

2015. október 5.

A mai kínálatban ez is egy igazan egyedi illat lenne, és semmi panaszom nincs rá amúgy, csak halovány árnyéka az anyaillatnak, amitől nehez elvonatkoztatni, még ha egy amúgy teljesen más illatról is van szó... En örülök hogy volt hozzá szerencsém amúgy, az adott illatjegyeknek egy nagyon kellemes es egyedi összhatása ez az illat, szívesen használtam, de ha visszahoznák, nem rohannék érte. Nem úgy mint a sima kék kupakosért..:) abból bármikor bármennyi jöhet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Blackie

2015. május 6.

Imádom az illatát, kár hogy már nem kapható. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 6.

Imádom az illatát, kár hogy már nem kapható. :(

nikolett00

2015. május 4.

Kaptam tavaly egyet, de nem igazán tetszik az illata, és nincsen szívem kidobni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Musil

2014. július 19.

Tegnap fogyasztottam el az utolsó cseppjeit. Korántsem szerettem annyira, mint az eredeti kék kupakos verziót, de kétségtelen, hogy a maga nemében ez is egy rendkívüli egyedi illat volt. Én kizárólag 32 fok felett szerettem használni, ez alatt a hőmérsékleti érték alatt igencsak fura szaga volt, de 32 fok fölött, abban a pillanatban kezd igazán kibontakozni, mikor még nem gyöngyözik rajtam az izzadtság, hanem finoman fényleni kezd a bőröm... Na akkor egy csoda! Fűszeres trópusi gyönyörűség!
Szerettem, de nem veszek meg érte. Nem úgy, mint a kék kupakosért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Szerettem, de nem veszek meg érte. Nem úgy, mint a kék kupakosért...

Lory

2014. július 19.

Vagy 12 éve volt már,hogy a Blaha Lujza téren a szökőkút mögötti(nem tudom a nevét már) nagyáruházban, ruha és cipő vásárlás után mentünk a parfümériába,ahol találomra lekaptam a polcról ezt a piros kupakos parfümöt a testvérei közül.Kifújtam és végem volt!Ez az enyém kell hogy legyen.Mivel vásárlás után voltunk,már alig volt pénz nálunk de negyed órás kotorászás után,egy rakás apróval kiegészítve csak kijött az ára :DDDD De meglett!!:)Nagyon szerettem,egy édes-robbanás ez a parfüm mégsem vattacukros mint a mai édes illatok.Patika mérlegen mértem,hogy ne fogyjon el,:))mert nemsokkal utána nem láttam már,hogy kapható lett volna üzletben.Hát szerelem volt első fújásra,olyan szinten,hogy mást meg sem szagoltam,pedig mellette voltak a többi Priscilla illatok.A pirosat megéreztem és semmi más nem érdekelt :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.