Profumum Roma

Ár:   63 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   63 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Egy érzéki hölgy lépked lágyan lefelé a lépcsőn. Sötét selyemruhát visel, mely rásimul a bőrére. Arcát finom púder fedi. Elegáns vonásai csak még vonzóbbá teszik. Nőies jelenség, álomszerű jelenet.

Elegáns púderillat. A finom, púderes fehérvirágok rózsás ködöt lehelnek ki. Igen nőies, szeretnivaló alkotás.

Illatjegyek: ámbra, fehérvirágok, írisz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Frityikum

2021. szeptember 30.

Frissítés!
Tegnap írtam a bejegyzést. Még ma is érződik a pizsamámon. Egyszerűen képtelen leszek ebben aludni. A párnán is érezni (EGYETLEN FÚJÁS VOLT A CSUKLÓRA). Minden, amin érzem, mindjárt megy a szennyes mellé. Nem bele, nehogy valami is átvegye az illatát. Még soha életemben nem volt ilyen erős parfüm élményem. És ez még a legeslegkellemesebb illatból is sok lenne... :(

Tegnap próbáltam ki először, kis fújós mintát szereztem be belőle. Nekem nagyon nehéz illat. Egy fújás a csuklóra, és még most is érződik, pedig azóta eltelt egy délután, este, fürdés, és egy egész éjszaka is... Sőt... Éjjel akárhányszor felébredtem, megéreztem, és arra gondoltam már a végén, hogy hányingerem van tőle. (de lusta voltam lemosni). Reggelre nagyon megfájdult a fejem (lehet hogy ettől??) próbáltam lemosni, de még mindig nagyon NAGYON érezni. Rajtam minden illat elillan hamar, max az extrait de parfum minőség marad 5-6 órát. Ez viszont hét mázsás súlyként telepedett rám, és úgy érzem, nem tudok tőle szabadulni. És lehet, hogy szép illat, és púderes, és stb. de mivel ennyire nehéz, nekem nagyon kellemetlen viselni. Ha lehetne - emiatt - 0 csillagot adnék... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Frissítés!

Visine

2018. szeptember 24.

Szépséges, elegáns, finom tisztaságillat. Íriszes, fehérvirágos játékkal, ámbrás alappal. Nem találtam nyanyásnak, elképzelhető, hogy túladagolva már azzá válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Tubereuse

2017. augusztus 11.

Egy 18 ml-s kiszerelés boldog gazdája vagyok, mert hogy a római üzletben minden illat elérhető travel size méretben.
Kifinomult, díva illat. Alkalmi illat, mert az ámbra és a parfüm töménység miatt nappalra, munkahelyre sok. Tartóssága, hatósugara kiváló.
Nem mindenkinek való, de ez nem feltétlen hátránya. Érdekes, hogy Férfiaknak nem éppen kedvence, egy Kolléga csak így aposztrofálta "mi ez a nyanya illat?".

Ha ezen túllendülünk csodaszép púderes irisz felhőben találjuk magunkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Ha ezen túllendülünk csodaszép púderes irisz felhőben találjuk magunkat.

csikosmatyas

2017. február 11.

Hát először is én nem érzek benne semmi klasszikus értelemben vett ódon hangulatot. Ellenkezőleg. Nagyon is modern minimalista hatású, enyhén egysíkú illat. Nem tudok rá jobb hasonlatot, olyan mint az IKEA . Kifogástalan minőség, csak nem egyedi.
Kissé l'Heure bleue, FlowerbyKenzo, vagy intimissimi Innocente jellegű illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 11.

Kissé l'Heure bleue, FlowerbyKenzo, vagy intimissimi Innocente jellegű illat.

Alice83

2014. április 21.

Az én illatom lenne, ha lenne rá pénzem..tulajdonképp csak ez tart vissza..sokan véleményezik ezen terméket rózsaszappan és púder illat keverékének, amolyan ódon nagymama illatnak..talán igaz is, de attól még vagy épp ettől nagyon nőies és finom,meleg és elegáns..jah és nagyon, de tényleg nagyon tartós..ha használok egy cseppet (minta) akkor mindenem átveszi és minden amivel érintkezem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Anise Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate