Proraso

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ronin78, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Proraso borotvahab férfiaknak aloe vera és édesgyökér kivonattal, valamint E-vitaminnal. Ez a borotvahab teljes védelmet és tökéletes hidratációt biztosít arcbőröd számára a borotválkozás alatt és azt követően. Gazdag és krémes összetétele garantáltan kényelmessé és egyszerűvé teszi borotválkozásod. Parabén, szilikon, SLS, ásványolaj és mesterséges színezékmentes.

• segíti a könnyű borotválkozást
  • hidratálja és nem szárítja ki az arcbőrt
  • nyugtatja az arcbőrt

ronin78

2019. május 22.

Pár hónapja vettem online, és először is meglepődve tapasztaltam, hogy ekkora kiszerelés (400 ml) csak ennyibe kerül (kb 1400 Ft.) Korábban már használtam Proraso-terméket, a pre-shave-et, azzal meg voltam elégedve, ezért is gondoltam, hogy kipróbálom ezt a borotvahabot is.
Kellemeset csalódtam a borotvahab használata közben is: nagyon kellemes illata van, nagyon tartós, gazdag és krémes a hab, és a nagyon érzékeny bőrömön egyáltalán nem okozott irritációt.
Bátran ajánlom mindenkinek, abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Bátran ajánlom mindenkinek, abszolút megéri az árát!

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.