Provida Organics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   2,5 g

Könnyű, selymes, csillogó szemhéjpúder a sugárzó megjelenésért. Kíméletes módon fejezi ki a szemeket, a kívánt intenzitás szerint kell felvinni vékony rétegekben. Szemkontúrként is alkalmazható egy vékony ecset segítségével. A színek egymással kombinálhatóak. 100% ásványi, így érzékeny típusú bőrre is kiváló.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Ferric Ferrocyanide, Chromium Oxide Greens / CI 77288