Provida Organics

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   2,5 g

Puha, selymes, matt szemhéjfesték a kifejező megjelenésért. 100% ásványi színek. A széles színválaszték korlátlan lehetőségeket kínál - a tökéletes szemsminkért minden alkalomra. A színek önmagukban vagy egymással keverve is felvihetőek. A szemöldök hangsúlyozására is alkalmas.

• Változó színintenzitás
  • Selymes, puha és kifejező színek
  • 100% ásványi
  • Vegán
  • Érzékeny bőrre is alkalmas

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Chromium Oxide Greens / CI 77288

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.