Pull&Bear

Ár:   995 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mintia, az összetevőket feltöltötte: sisterhood, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

10 színben kapható körömlakk

Csillagporocska

2019. augusztus 25.

Pearl Mermaid árnyalatom van. Gyönyörű a színe, nem kopik, két rétegben is tökéletes fedést biztosít, hamar szárad, viszont nem 'kopik' hamar. Nálam bejövős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

kremkedvelo24

2018. augusztus 15.

Ócska körömlakk, a pull&bear maradjon a ruháknál. Én a fehér színt vettem meg, de kenhetetlen és ragadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

viragzsofi

2018. augusztus 3.

A gyönyörű rose gold árnyalat van meg belőle. 3 rétegben kell felkennem ha csak ezt használom. De kenhetek alá egy alapszínt is akár. Elég tartós (4 nap után kezd kopni). Könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

pankajanosi

2018. július 11.

Szintén A Gold Rosé árnyalat van meg és szerelem első látásra. Minden túlzás nélkül három boltot kellett végig járnom , hogy rá tudjam tenni a mancsom. Alapvetően a színe miatt akartam beszerezni, de meglepően jó minőségű lakknak bizonyult. 2 rétegben szoktam felkenni, de lehet egy sötét alaplakk fölé egy rétegben is kenni, úgy is nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

bdori

2018. július 2.

A 870-es Gold Rosé árnyalatot birtoklom. Volt egy olyan félelmem, hogy a ruhaboltokban kapható sminktermékek gagyik, de ez a körömlakk megcáfolta ezt az ideám. A színe gyönyörű, néha csak úgy nézegetem..:D Gyorsan szárad, tartós is, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Banana

2018. február 7.

Rose gold színben van meg ez a körömlakk. Sokat szemeztem vele, amíg megvettem, mivel úgy voltam vele, hogy úgyse jó semmire. Nos nagyon pozitívan csalódtam, mert egész tartós és nagyon jó színe van. 1 rétegben is tök jól fed. Simán felveszi a versenyt egy drágább darabbal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Mintia

2016. november 30.

Turquoise árnyalatban van meg, két rétegben nagyon szépen fed. Megvagyok vele elégedve teljesen, de van ennél tartósabb körömlakkom is. Csak az árnyalat miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

sisterhood

2016. október 13.

Navy blue árnyalat: 1 rétegben is szépen fed, nem csíkoz, életemben nem láttam ilyen gyorsan száradó körömlakkot. És olyat sem, ami 2 órán belül elkezd lepattogni :/ Ugyan fedőlakk nélkül, de ha azt veszem, hogy más lakkhoz sem igen használok fedőlakkot, ez számomra elég kevés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ultramarines, Black 2 / CI 77266, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77491, CI 77492

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.