Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yokkoa, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

Tartalma: 4 szájfény, 4 szemhéjpúder, 2 pirosító, egy bronzosító, és egy szemhéjpúder-alap

Pocok96

2018. február 25.

Ajándékba kaptam...cuki, de inkább gyerekeknek való nem pedig felnőtteknek, ugyanis nem tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Pupi1984

2017. szeptember 22.

Én 5 Euróért vettem! Nem ájultam el a benne lévő cuccoktól, tartósnak semmi esetre sem mondanám, olyan átlagos! A szájfények szépek, a szemhélypúderek is, a kis pirosítónak is szép a színe, de ennyi! Maga a maci aranyos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Lina14

2017. május 7.

A palettában a por formátumú dolgok és 2/3 szájfény egészen jó és használható, azonban a krémes dolgok nem működnek sajnos. az alap pár órát tart csak, a szájfényeknek nincs sok pigmentje, és nem valami tartósak. nagyon édes a csomagolás, de a beltartalomért nem éri meg megvenni sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

yokkoa

2015. március 1.

UpD: Sajnos le kell vonnom legalább 2 csillagot :-((( Pedig még mindig imádnám, de a tartóssága enyhén szólva is hagy kívánni valót maga után. A szemhéjfestéken a bázis sem segít, a szájfény pillanatok alatt a múlté, a pirosító is gyorsan oda va. Sajnálom, mert imádnivaló lenne, ha bírná a "strapát" (vagyis fél napnyi viselést, nem extrém körülmények között).

Abszolút 5/5-ös :-) Gyönyörű színek, téli Hókirálynő smink :-) 4 szájfény, 4 szemhéjpúder, 2 pirosító, egy bronzosító, és egy szemhéjpúder-alap. Plusz: egy mini applikátor a sminktükör alatt, egy oltárian édes, csillogós maciban. A szájfények, bár szép a színük, nekem túl ragacsosak; a szemhéjpúderek viszont egyszerűen gyönyörűek!!! Nagyon tetszik, hogy ennyi mindent magammal tudok vinni! Nagyon kis mackóban, nagyon sok minden, remek minőségben :-) Karácsonyra kaptam ajándékba, így az árát nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol