Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2018. április 9.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Értékes és elképesztő textúra, mely a rendkívül intenzív színt szikrázó glitteres ragyogással egyesíti.

Innovatív és rendkívül érzéki összetétel a lágyító tulajdonságú alapanyagoknak köszönhetően, mint a Phytosqualane és a különleges könnyű olajok, amelyek a textúrát selymessé és puhává varázsolják. A szemhéjfesték, a filmréteget létrehozó polimereknek köszönhetően elolvad a szemhéjon, tökéletes tapadást biztosítva. A pigmentek telt színt kölcsönöznek; a glitterek és a finom gyöngyök korábban sosem látott, intenzív ragyogást ajándékoznak a szemnek.

9 színben kapható

Ár: 2000 HUF / darab , Eladó: Cassie25
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Személyes átvétel vagy posta ( a termék ára nem tartalmazza a postaköltséget)
Ár: 1800 , Eladó: Blenheim
Állapot: 1-2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen Bp/posta/fox
zsucci93

2019. március 27.

A burgundy árnyalatot vettem meg impulzus vásárlás alkalmával. Nagyon megtetszett, és hirtelen a kosaramban landolt.. szerencsére nem bántam meg. Ugyan keveset tudok használni, mert nagyon extra lesz tőle a smink, mindig szeretettel nyúlok hozzá. Az egyetlen negatív pont, hogy ha sokat nyomkodom a szemhéjamon szép lassan eltűnik a bordó és egyre ezüstösebb lesz, gondolom picit "glitter flip" effektus miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

laszloenci

2018. július 20.

Egy mono szemhéjpúderre sajnáltam ennyi pénzt kiadni, de nem tudtam neki ellenállni, így a születésnapi akciót kihasználva beszereztem a rózsaszín árnyalatot belőle. Nagyon elegáns, mindig öröm elővenni és használni. Minimálisan potyog, szemhéjalappal sokáig fennmarad, nélküle nem próbáltam. Az első glitteres szemfestékem és nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

narancsfavirág

2018. június 18.

Télen jött ki ez a szemhéjfesték, és a bloggereken annyira megtetszett, hogy megvettem magamnak. A karácsonyi időszakban aztán mindenhová glitteres szemhéjsminkkel mentem, mást nem is akartam használni :D A lila árnyalatban van meg, ami rajtam pár óra múlva inkább ezüstös színű lesz, de ez nálam minden eddigi lila szemhéjpúderemmel így volt. Könnyen fel tudtam tenni, és minimálisan hullott csak (nem használtam alá szemhéjalapot).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.