Pupa

Ár:   1770 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus hatású, nude körmök a szivárványszínű gyöngyökkel dúsított 3D hatású textúrának köszönhetően. A finom és elegáns nude árnyalat már az első felvitel után is ragyogó és intenzív színt kölcsönöz.

Nem tartalmaz toluolt, formaldehidet, DBP-t (dibutil-ftalát) és kámfort. Alacsony allergia kockázat. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

3 színben elérhető

arimer

2019. május 21.

A legutolso darabot hoztam el, 003-ast.
Onmagaban is szep fenyes, de a pupa gel fedovel gyonyoru. Tartossagarol annyit, hogy 6napos volt, mikor elkezdtem vekengeni mikor kezd mar lejonni, mert szivesen lakkoznék ujra, de csak nem akarja megadni magát..
annyira szép a kupakja is, nagy szerelem lett koztunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

A legutolso darabot hoztam el, 003-ast.
annyira szép a kupakja is, nagy szerelem lett koztunk.

Sophielle

2019. január 20.

Nekem a 003 és a 004 árnyalatai vannak meg, mert szerintem csak ez a kettő a valóban holografikus, a harmadik, amit láttam csak irizáló. Pupa lakkokhoz hűen jó minőségűek, hamar száradnak, két rétegben tökéletesen fednek. Átlátszó fedőlakkal használva 3-4 napig marad fent hibátlanul. Egy akció keretein belül szereztem be őket, de szerintem eredeti áron is megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Acetone 0 0