Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: DoraDe, Módosítva: 2017. december 11.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Tiszta fémes hatású rúzs - abszolút fényesség

"Eklektikus és merész, az I’m Metallic korábban sosem látott lemezes hatást kölcsönönöz az ajkaknak. Rendkívüli finomságú, szivárványszínű gyöngyökkel dúsított, az ajkakat intenzív és drámaian fémes filmréteggel vonja be. Krémes állaga meglepően vékony és kellemes."

8 árnyalatban kapható

account001

2019. december 28.

Egy bloggertől vettem, aki még swatcholni dem swatcholta.:) Nagyon megfogott a színe, felkenve ámulatba ejtő, imádom! :)
Viszont a tartóssága. :( Nem bír ki egy kis dobozos üdítőt sem sajnos (nem minimalis a kopas). Borzasztoan szaritja emellett a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

hgabi

2018. augusztus 16.

Nekem a 04-s árnyalat van meg, akciósa vettem nem is ezt néztem ki, de a másik ( 07 ) már nem volt. Nem bántam meg! Gyönyörű és különleges a színe, ráadásul tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

LadyPinkSugar

2018. július 2.

A 003 árnyalat van meg és imádom. Nagyon különleges színe van, rendkívül mutatós. Egyáltalán nem szárítja a számat. Általában egy vacsora végéig is abszolút kibírja és amit nagyon szeretek benne, hogy nem úgy kopik le, hogy a szám szélén megmarad a nyoma, mint valami elkenődött szajceruzanak, hanem nagyon egyenletesen jön le a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

adrica

2018. március 21.

A 005 és 006-os árnyalatokon gondolkodtam. Egyenlőre várom, hogy párom melyikkel lep meg, mert tudja, hogy ilyenre vágyom. A 006-os mellett döntött, mert a vörös hajamhoz érdekes módon még sem túl sok a mélyebb szín, még hétköznapra sem. Annyira tökéletes szín, hogy mindenhová megfelelő számomra. Csak a szem sminktől függ, hogy alkalomra, vagy csak a hétköznapokra használom. A fehér bőrömmel és leginkább a vörös hajammal teljes szimbiózisban van. Imádat van! Az ára lehetne kb. fele, és akkor több színbe is beinvesztálnék. Így sajnos csak egy tulajdonosa leszek majd.... Már alig várom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Sophielle

2018. január 23.

Nekem a 007-Fancy Cyclamen árnyalatban van meg, a hozzá színben passzoló szájceruzával használom. Ez a sötét, fémesen lila kicsit sok lenne nekem a hétköznapokra, de nem is arra vettem. A bulikat jól átvészeli, bár a pohár szélén ottmarad egy kicsi lenyomat, mindenesetre nagyon tartós. A számat nem szárítja, de minden rúzs felvitele előtt 15 perccel szoktam hidratáló ajakápolót feltenni, szóval ez erősen befolyásolhatja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

senskin

2018. január 6.

Rosetto árnyalatot vettem meg, először azt gondoltam erősebb lesz, de nagyon nude a színe és metálos. Kellően aláhidratált ajkakon nagyon szépen mutat, de nem közvetlen hidratálok elő. Nagyon tartósnak nem nevezném, de színe csodás.:) Amúgy nincsen a rúzsba belenyomva a márkanév.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

DoraDe

2017. december 9.

Imádom ezt a rúzst. A 005-ös árnyalattal kezdtem, az egy kicsit visszafogottabb szín, hétköznapokon is tökéletes. Elég tartós ahhoz képest (persze ne matt rúzsokhoz viszonyítsunk). A metálos szín valami gyönyörű szerintem. Egy idő után a metálos csillogás kopik kicsit, de az alapszín marad. Most megvettem a 002-est is, ami egy szép narancsos árnyalat, de hétköznapokra még ez is belefér szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).