Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sal, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 26.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Lasting Color Extreme körömlakkhoz tartozó alap- és fedőlakk.

Egy innovatív rendszer 3 egyszerű lépésben: 1. primer, 2. szín, 3. fedőlakk, mely rendkívüli csillogású, hosszan tartó hatást és tartósságot biztosít (átlag tartósság 9 nap). A szín és a fedőlakk kombinációja egy olyan egyedülálló folyamatot indít el, mely a természetes fény hatására veszi kezdetét és az táplálja: a körmön így egy ellenálló réteg képződik, mely vetekszik a félig tartós körömlakk UV/LED technológiájával, rendkívüli tartósságot és csillogást biztosítva a körmök károsítása nélkül.

kispiroska

2020. május 16.

Nagyon szeretem a géllakk hatású körömlakkját a Pupanak, ezért nagy reményekkel rendeltem, de ez sajnos csalódás. Az ajánlott 3 lépést használom, de kb 2 nap után hajszálrepedések keletkeznek rajta. Kb 3-4 nap után elkezd lepattogni a vége a nagyobb igénybevételnek kitett területeken. A fénye sem az igazi, a géllakk hatásúé sokkal szebb. Nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

stylo

2019. június 23.

Nahat..... Ez jo! Meg csak veletlenul sem gondoltam komolyan venni, csupan azert vettem meg, mert par napra le kellett szedni a mukormot, es az uj idopontig gondoltam vmi azert legyen mar rajtam. Mar harmadik hete nem rakattam vissza, mert most ezen ugy meglepodtem h meg mindig nem tertem magamhoz. Nagyon tartos. Egy hetet siman kibir. Ami meg jo, hogy mennyire gyorsan megszarad pedig az alapra 2 reteget huzok. Szerintem az elmult evtizedben nem volt olyan, h ne lett volna a kormomon porcelan, zsele vagy gellakk valami.... De lakkot nem nagyon hasznaltam soha, mert tok macera mig megszarad, aztan lekopik meg minden... Hat en most erre atterek. Meg par het erejeig biztosan. Aztan lehet, hogy megunom a pingalast, de most meg szorakoztat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Zsuszie84

2017. szeptember 13.

Az eddigi legkellemesebb csalódásom a márkában. Szeretem a lakkjaikat, mert jók a színek, elég széles az ecset, kompakt a forma, de a tartóssága....eeeh...nem a legjobb. De ez! Lassan egy hete van fent a lakkom (szintén Pupás) és szinte alig!!! van lepattogzás. Pedig irodában dolgozom, tehát napi 6-8 órát püfölöm a klaviatúrát, mosogatok, dobozt nyitok, tehát nem kímélem. És így is csak egy pici kopás van a mutatóujjam körmén (mindig ez az első, ami megadja magát). Szóval nálam eddig ez csillagos ötös! Kíváncsi vagyok, hogy ha nem Pupa lakkot használok közé (színnek), akkor is tartja-e magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)