Pupa

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Percoon, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Matt hatású kompakt pirosító puha és könnyed állagának köszönhetően púderes és természetes hatást kelt.

Rekakarolina

2019. január 17.

Nekem a 102-es Starry pink árnyalatban van meg. Nagyon jól pigmentált, könnyen eldolgozható, sokáig tart. A benne lévő csillámok is pont jól illenek bele. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Bzsofia35

2018. december 8.

nagyon szeretem ezt a pirosítót, a kiszerelés tökéletes, csak bár tartósabb lenne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Detti90

2018. december 6.

Nagyon szeretem, egy olyan univerzális árnyalatot választottam belőle, ami gyakorlatilag az összes sminkhez passzol. Nagyon jól rétegezgető, szépen terül, pigmentált, enyhén csillámos az enyém, így ennél a pirosítónál én nem használok már külön highlightert. Azt sajnálom csak, hogy múltkor leejtettem és összetörtem az egészet, de így is használom rendületlenül. :))
Most nézem, ez a matt változata, nekem a luminys verzió van meg, de mindkettő ugyanolyan jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

vamgirl19

2018. november 7.

Imádom, amíg lehet kapni, mindig ezt fogom venni. Azokat szeretem, amelyek természetes hatást keltenek és ez pont ilyen. Nincs tele full káros anyagokkal, és nem akarom levakarni az arcomról sem, mint a legtöbb márka termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

vargarenata123

2018. augusztus 26.

Szép szín, jól pigmentált, tartós, könnyen eloszlik, jól felvihető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Szép szín, jól pigmentált, tartós, könnyen eloszlik, jól felvihető.

csuty

2018. augusztus 11.

Jól működő cuki kis pirosító, szeretem ,hogy van egy kis fénye (legalábbis az én árnyalataimnak) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Vanília

2018. július 4.

Kellemes, visszafogott hatású pirosító, kicsi félrenyúltam az árnyalattal, de erről nem ő tehet... Nem lett kedvenc és nem szaladok újravenni, de jól teljesít, ár érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

HerczegNikoletta

2018. március 23.

Ajándékba kaptam, de nagyon szeretem.
Visszafogottan pirosít, könnyű használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Ajándékba kaptam, de nagyon szeretem.
Visszafogottan pirosít, könnyű használni. :)

Szilviams0118

2017. december 18.

nagyon szép, visszafogott színe van, akciósan vettem már nem emlékszek, mennyiért. meg voltam vele teljesen elégedve, kár, hogy leejtettem a végén és összetört...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

beatrix126

2017. december 14.

Az egyik kedvenc pirosítóm volt két éve, több fajtát is próbáltam, a mattokat jobban szerettem, ott volt egy meggyes színű, szépen pigmentált. Tartós. A rózsaszín csillogós még ma is megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: Zinc
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol