Pupa

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Inumyra, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Égetéssel készült kompakt pirosító

• Bársonyos és selymes textúra, finom fényt ad az arcnak.
  • A fényes finish normál és száraz bőrre ajánlott.

Ár: 2600 , Eladó: zsanettt26
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
Pupa Like A Doll Luminys Blush, 301-es árnyalat
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Esztergom, Budapest , fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy időnként Budapesten lehetséges, ajánlott postán maradó küldeményként is megoldható

BMLuca

2020. április 30.

Nagy kedvenc pirosítóm, nekem a régi csomagolás jobban bejött, mint az új. Nagyon kis decens ragyogó arcpírt csinál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

MLotti

2020. január 21.

301-es árnyalat, ahogy előttem is írta valaki, csodás, hamvas barack. Tégelyben. Arcon egyáltalán nem ezt a színt látom visszaköszönni, így sajnos nem lett barátság a miénk. Eladó termékek között megtalálható!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Nuss

2019. november 22.

Ez volt a kedvenc pirosítóm, el is használtam belőle egyet teljesen, viszont azóta nem találom az üzletben. Ajánlottak hasonlót, de azok közül sem jöttek be annyira, mint ez a darab.
Lehet még kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Lehet még kapni?

skin

2019. augusztus 20.

301-es színben csodaszép hamvas barackos szín. Nagyon pigmentált,tartós darab.
Nem akartam több pirosítót venni ,de olyan szépen nézett rám,hogy nem tudtam ott hagyni.
Már örülök neki mert egy ilyen szín még hiányzott a repertoáromból.
Inkább haladóknak való vagy óvatosan kell vele bánni ! Megéri a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 20.

301-es színben csodaszép hamvas barackos szín. Nagyon pigmentált,tartós darab.
Már örülök neki mert egy ilyen szín még hiányzott a repertoáromból.
Inkább haladóknak való vagy óvatosan kell vele bánni ! Megéri a pénzét.

Anheszenamon

2019. március 7.

302 Vibrant Coral árnyalatban van meg nekem és elképesztően szép színe van. Ez egy élénk korall árnyalat, ahogy a nevéből is kiderül. Imádom ezeket a friss színeket magamon. Szívesen veszem elő, de vigyázni kell vele, mert nagyon pigmentált, könnyen bohóc arc lehet a végeredmény. Épp ezért érdemesebb egy nem túl sűrű, lazább szőrű, puha ecsettel felsuhintani, mert érdemesebb építgetni ha szükséges, mint egyetlen ecsetvonással egy élénk korall foltot hagyni az arcon. Építeni egyébként nem is kell, minimális mennyiség is bőven elég. Szerintem sosem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

draculina

2018. november 17.

302 árnyalatot vettem meg, gyönyörű színe van. Nekem kicsit túl pigmentált, úgyhogy óvatosan kell felvinni. Nem kopott meg a nap folyamán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Livus09

2018. július 21.

Ebből a fajtából már a második pirosítómat használom! Igaz, hogy az elsőt pár nap után leejtettem a mosdóba és széttört, de a maradékot abból is elhasználtam. Két különböző árnyalatú, de mindkettő egy csoda. Gyönyörű színük van, egyáltalán nem lesz természetellenes a hatás! Nagyon sokáig kitart, ha valaki nem ejti le :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

mikkamakka75

2018. június 29.

302-es àrnyalat van meg, sötèt ròzsaszín enyhèn aranyos fènnyel. Nincsenek benne nagy csillàmok, de mivel nem feltètlenül nappali utcai viseletre vettem, az sem zavarna különösebben, ha lennènek. Szèp a szín, kellően pigmentàlt, de èpíthető is ès tartòs.. kimondottan frissek ès ròzsàsak tőle az almàcskàim 😆 Nyilvàn lètezik ennèl jobb pirosítò, de rosszat erre sem tudok mondani, így megkapja az 5 csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

dudocska

2018. március 21.

300-as árnyalat van meg, gyönyörű sötét barack árnyalat, enyhe fénnyel. Tökéletes télen, nyáron, számomra a lebarnult és a fakult színemhez is remekül passzol. Építhető, tartós, pigmentált :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

szaboadrik

2017. szeptember 30.

A 301-es árnyalatot használom, és nagy kedvenc lett. Szépen építhető, természetes hatású pirosító. Enyhe fénye van, ami szerintem nagyon szép, és minimális kopást tapasztaltam csak egész napos viselés mellett.
Tavasszal biztosan beszerzek egy barackosabb árnyalatot is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Tavasszal biztosan beszerzek egy barackosabb árnyalatot is :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.