Pupa

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: The Pink Lady, Módosítva: 2015. március 25.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

3 funkcióban használahtó:

• 24 órás hidratálókrém
  • szemkörnyékápoló
  • fáradtság elleni maszk

Catty1213

2022. április 28.

Kedvenc téli hidratálóm, azért a 4 csillag mert nagyon erős az illata. Alapozó alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 28.

molnaragi

2019. december 30.

Véletlenül találtam rá, de azóta többször vettem már újra, elég kiadós a kiszerelése :) Főleg sminkalapnak használom, hidratálónak télen / szeles időben kevésnek érzem. Az én bőrömet mattítja, nem szárít, gyorsan beszívódik. Vízálló szempillaspirállal is szépen megbirkózik. Az illatát imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Laramara

2019. január 11.

Sminkalapnak tökéletes, hidratálókrémnek kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Sminkalapnak tökéletes, hidratálókrémnek kevés.

dori778

2018. január 22.

Képzeld el egy teljesen átlagos krémet, na ez pont ugyanolyan, semmi extrát nem nyújt, de el lehet használni és lehet rá sminkelni, ha be tudod lőni ügyesen az adagodat. Lefokoztam és már csak utazós krémnek használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

realet

2017. május 28.

Nekem az illata nem tetszik, amolyan "púderes", ami miatt el is adom. Amúgy a termék teszi a dolgát, nem csodaszer, de jól hidratál, nem ragad és mivel elég univerzális, tényleg kenhető bárhova (arcra, nyakra, bárhova), nem fog csalódást okozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

ziina

2017. január 15.

Ha nem akarok szilikonnal teli primert kenni az arcomra, ezt teszem fel alapnak. Az egyébként zsíros bőröm nem zsírosodik tőle jobban, és jól hidratálja is. Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Anitaa44

2017. január 11.

Borzalmas termék, párszor használtam, de iszonyatosan szárította a bőrömet. Pénzkidobás volt, azóta a polcomon porosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

hanna9606

2016. december 7.

Az orrom szélén száraz, egyébként T-vonalban zsíros vegyes bőrtípusom van. A hűtöben tárolva használom, és a bőröm imádja. A zsíros részeket sem teszi mégzsírosabbá, sőt kifejezetten mattítja, a száraz részeket pedig szuperül hidratálja. Extra gyorsan beszívja a bőröm, sminkelés előtt is használom, a Pupa Made to last alapozója alá és remekül passzolnak egymáshoz. Az illatát, na meg a kiszerelését egyszerűen imádom. Abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Lilium

2016. október 21.

A bőröm nagyon szereti, nálam No. 1 arcápoló, ár-értek aránya teljesen korrekt, nagyon nagy kiszerelése van, az illata meg szuper. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

lapiskat

2016. október 3.

Nagy kiszerelésben van meg, hűtőben tárolom. Imádom az illatát, ahogy a többiek is írták, olyan púderes, de én nem érzem töménynek. A bőröm gyorsan beszívja, jól hidratál, mattít, nekem egységesíti a bőrképem és a szemkörnyékem is kevésbé látszik fáradtnak tőle. Szerintem ez egy nagyon jó kis krém, én simán tudtam rá cc krémet, korrektort kenni, alapozóval viszont nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.