Pupa

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2015-ös őszi limitált kiadás

Forradalmi formula az extra fényes, üveghatású körmökért és a rendkívül fényes finishért.

5 szuper csillogó árnyalatban kapható

bungics

2019. június 24.

Csupa olyan tulajdonsága van, amit szeretni szoktak. Sűrű, iszonyú pigmentált, egy réteg tényleg elég és gyorsan szárad. Jó szinek vannak és ha picit vigyáz az ember (házimunka gumikesztyűben) 4-5 napot kibír önmagában, alap és fedőlakk nélkül, azzal meg még többet.
Amiért mégsem szeretem, mert annyira vastag, hogy nagyon csúnyán kopik: karcolódik és ha egy tized mm-ert lepattog a széle, már messziről látszik. Olyan 10 éves beszáradt lakk hatása van. Nem elegáns.
Annak jó, aki szereti a színeket gyakran váltogatni, mert 10 perc alatt kész a lakkozás száradással együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

laczayzita

2019. május 23.

Egyszerűen imádom őket! Több színben is beszereztem.
A lila színűnél kicsit félrenyúltam de a pirosat és a rózsaszínt rendszeresen használom. Az arany darabkás fedőlakk pedig rendkívül jól fel tudja dobni a körmeimet!
Szettben vettem hozzá átlátszó alapozó és átlátszó fedőlakkot is. Ezekkel még hosszabban tart a lakk, de általában mégsincs hozzá elég türelmem, hogy az egész folyamatot megcsináljam... kíváncsi vagyok kinek van ennyi ideje..
Összességében nagyon jó márka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Egyszerűen imádom őket! Több színben is beszereztem.
Összességében nagyon jó márka!

NovakneViki

2016. augusztus 12.

Egy szettben jutottam hozzá a fedőlakkhoz és egy szép burgundy színű lakkhoz. A fedőlakk nagyon jó még, segítségével, még a rosszabb minőségű lakkjaimmal is kihúzok 2-3 napot, a burgundy szín pedig nagyon érdekes, mert egy rétegben burgundy két rétegben szinte már fekete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

EvaCs

2016. január 27.

Update: Elkezdett lepattogni a második napon, nagy csalódás.. Szerintem ez a próba elég volt nekem a pupa lakkal..
Majd a lábamra elhasználom..

Szép külső, bár nagyon kicsi az üveg. Féláron vettem a legvilágosabb 129 árnyalatot, gondoltam egy próbát megér kevesebb mint 700ft.. Mint az előttem szólok már megírták ez az árnyalat csíkoz. Egy rétegben borzalmas, én két réteget használtam, így is csíkozott de van egy rózsaszín glitteres fedőlakkom ami nagyon jól elfedi a hibáit. El fogom használni alapnak jó lesz de biztos hogy nem fogom ezt az árnyalatot újravenni. Féláron sem. Sok jót olvastam a sötétebb színekről, talán adok mégegy esélyt, bár az ecsete nekem sem jött be, rövid, széles..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Majd a lábamra elhasználom..

bfuzsikaa

2015. december 31.

a 130-as és 131-es árnyalat van meg én nagyon szeretem őket, kifejezetten tetszik, hogy kicsi az ecset, mert sajnos elég pici a köröm felülete, de ezzel nem kenem össze a körömágyam. Elég tartós is, hajmosás és mosogatás mellett is 2-3 napot simán kibír :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Szütyő Beauty blog

2015. szeptember 29.

A Soft Rose Nude 3 réteges, csíkoz és nagyon nehezen száradó körömlakk, és amikor először felkentem nagyon megijedtem, mert sosem voltak ilyen rossz tapasztalataim a Pupa körömlakkokkal. Ezzel szemben a Wild Red bogyószínű isteni! 1 rétegben fed, könnyen kezelhető, és nagyon tartós. A leopárdmintás glitteres lakk is csúcs, csak kissé nehéz kihalászni belőle a díszeket, de ha szépen felapplikáltuk egyenként gyönyörűen mutatnak. Négyeskét adok, mert a Soft Rose Nude kikészít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Sofi

2015. szeptember 22.

Szintén a 129-es Soft Rose Nude árnyalatot vettem meg. Tényleg csíkoz egy kicsit, de szerintem csak minimálisan. A Rimmel hasonló árnyalatú lakkja a 203-as, sokkal durvábban csíkoz, ezért is ért nagyon kellemes meglepetés mikor ennek a Pupa lakknak már az első rétege is szépen befedte a körmömet. A második rétegre nekem már minden csíkozódás eltűnt, gyönyörű lett. Maga a szín pedig szerintem kb. a tökéletes nude körömlakk: barackos de rózsaszínes és ugyanakkor picit bézses is. A tartósságával is teljesen meg vagyok elégedve, alapozó és fedőlakkal simán bírja 4-5 napot. Az ecsete viszont tényleg a rosszabb fajtából való, nagyon vékonyka, de gondolom ez az apró kiszerelésből adódik.

Összességében én nagyon szeretem ezt a lakkot, aminek a fő oka a gyönyörű színe, a többi részlegen átlagosan teljesít, de nekem megéri az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

szeliger

2015. szeptember 21.

129 Soft Rose Nude. Lapos, lekererekített szélű, széles ecset, már mínusz egy pont. Egy rétegben rettenenetesen csíkoz, további mínusz két pont. A csíkozás a második rétegben már kevésbé látszik, de még mindig észrevehető, ismét levonás jár érte. Nagyon gyorsan szárad, hamar kemény, csillogósan fényes felületet ad. Nagyon nehéz szépen felvinni, az itt-ott előtűnő csíkozás és a legnagyobb odafigyelés mellett is előforduló széli egyenetlenség miatt roppant igénytelen hatást kelt a körmökön. A kollekcióban lévő állatmintás top coat erről a figyelmet eltereli, de önmagában ez egy igen gyenge lakk, totális pénzkidobás. (Csak a top coat miatt vettem meg, de a jópofa fedőlakk az itthon már meglévő egyéb lakkjaimmal is nagyszerűen együttműködik, kár volt erre a termékre is beruházni.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.