Pupa

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lolesandro, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tartós fekete szemceruza

LilyS

2019. augusztus 15.

Ez az első nem drogériás szemceruzám és nagyon akartam hinni, hogy egy jó (jobb) minőségű terméket vásárolok. Nagyot csalódtam. Esküvőn viseltem és szörnyülködve vettem észre, hogy pár óra múlva már elkenődött.

Egyébként szépen lehet dolgozni vele, de osszességében nem ajánlom. Inkább drogériás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

Nem mondanám tökéletesnek. Nap közben muszáj igazítani, ha nem akarjuk, hogy eltűnjön. Az essence tartós ceruzája messze lekörözi, kevesebb mint féláron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

tolgyesvera

2017. augusztus 13.

A kedvencem!!! Mar rengeteg szemceruzat probaltam-El, marionaud, olcsobbakat is.. de nekem ez a befuto! Siman birja tobb oran keresztul, az allaga is jo.
Egyertelmuen 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Egyertelmuen 5*.

Adru91

2017. június 8.

Mindennap használom, elkenődik, de sima fekete szemceruzának jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Mindennap használom, elkenődik, de sima fekete szemceruzának jó.

Asianlover

2017. március 25.

Sajnos amennyire oda voltam az ajak satírozóktól és az alapozóktól, ez nem tett rám nagy benyomást. Abszolút középszerű, nem is tartós. Az Estee Lauder mellett labdába sem rúg. Ok, az alapjáraton négyszer annyiba kerül, de outletben ki lehet fogni abból is jó akciókat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

Hester

2017. január 29.

Nem tartós, nem elég intenzív a színe. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Nem tartós, nem elég intenzív a színe. Pénzkidobás.

kgyrk

2016. november 15.

Igazából semmi különös, egy sima fekete szemceruza, de mióta megvettem csak ezt használom... :) Most akciósan 950Ft! Szeretem benne az igényes megjelenését, és szerencsére állagra is pont jó. :)

Update: Sajnos egyáltalán nem tartós, reggel kihúzom vele a szemem és mire beérek a munkahelyemre (30 perc) teljesen eltűnik... És nem ez az első szemceruza aminél ezt tapasztalom, remélem egyszer találok egy bombabiztosat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

natulcien

2016. június 22.

Az eddigi legjobb szemceruzám. Mindig ehhez nyúlok. Gyönyörű fekete színe van, és nagyon kellemes az állaga. Pupa transzparens púderrel fixálom, így esélye sincs elmászni, és egész nap tart;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Dév

2015. szeptember 2.

Vicces, amikor teljesen ellenkezőjét írom, mint az előző kommentelő.... Mert nekem gyakorlatilag soha semmilyen szemceruzàtól nem lett pandamaci- szemem, kivéve ettől. És ezt kb. 2-3 óra múltán produkàlta. Nagy csalódàs...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

lolesandro

2015. január 12.

Nagyon jó szemceruza. Én olyat kerestem amitől nem lesz "panda maci" effektusom és ennél nincs:) Szép fekete színe van és nagyon jól lehet vele dolgozni. Ár- érték aránya nagyon jó. Nincs 1300 ft. így szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate