Pupa

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gee, az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Innovatív géles formula a rendkívüli 3D hatásért. Az Üveg Hatású Fedőlakk megsokszorozza a Lasting Color Gel vastagságát, fényes finisét és tartósságát. A körmök hihetetlenül vastagak és fényesek lesznek, és rendkívüli 3D-s üveghatást keltenek. A 440 lekerekített sörtéből álló lapos big brush maxi applikátor a termék optimális adagolását biztosítja az egyszerű és gyors felvitelhez, egyetlen mozdulattal.

Nem tartalmaz:
- Toluént
- Formaldehidet
- DBP-t (dibutil-ftalátot)
- Kámfort

6vilag

2019. július 7.

A színes lakkok csak máson tetszenek, magamon nem szeretem, de azt igen, ha ápoltak és szép fényesek a körmeim, ezért döntöttem mellette. Főként japán manikűrt használok, ha töredeznek a körmeim, attől jobbat még nem találtam. Néha (inkább csak nyáron) szoktam ráhúzni egy fényes fedőfelületet. Van egy szép kékes fényű, de átlátszó lakkom, leginkább őt használom. Erre vettem ezt fedőlakknak, nekem nagyon tetszik a végeredmény. Nem oldotta fel az alsóbb réteget, szépen terül és gyorsan szárad. Szerintem a titok az, hogy tökéletesen meg kell száradnia az alsóbb rétegnek, utána pillanatok alatt fel lehet vinni ezt a tökéletes ecsetkéjével, és piszok gyorsan szárad. Az eredményt imádom, pont nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

Bzsofia35

2018. december 10.

Nekem esdig bevállt! :) tartósabb vele minden körömlakkom, a fényük is szebb lesz . Remélem így is marad !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

syrin

2018. május 8.

Már egy éve megvan, de ritkán lakkozok, így a sok "állás" mellett nem tapasztaltam minőségromlást. A finisével és a száradásával meg vagyok elégedve, a tartosságot csak akkor szoktam figyelembe venni, ha kirívóan rossz.
Még nem jutottam el az utolsó 1/3-ig, de ha tényleg ennyire problémás, lehet, hogy keresek mást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

hógolyó

2018. január 14.

Elmúlt 5 év vásárlásainak arany-málna díjasa... Nagyon drága, kevés mennyiség. Szétálló sörték. Az alatta lévő tökéletesen megszáradt lakott feloldotta. 2 óra száradás alatt. (moshattam le at egészet). Üveghatást úgy várhatunk tőle ha mihamarabb kihajítjuk az ablakon, azt nem kinyitva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

villikukka

2017. november 21.

Nekem nagyon bevállt, általában a saját lakkjaival használom, de más lakkokkal sem volt gond (astor, miss sporty), egy hétig szépen fennmaradnak, és fényesek, egyenletesek. Fél év alatt még nem száradt be, de tényleg nehéz kinyerni az utolsó egyharmad részt, ami picit kellemetlen. Szeretném újravenni, de zavar, hogy még mindig van egy csomó az üvegben. Azért négy csillagot bőven megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

kova

2017. július 24.

Gondoltam kipróbálom, bár már van egy jól bejáratott fedőlakkom. Azt kell mondjam, hogy ez is van olyan jó és könnyebben kenhető, gyorsan szárad, a fénye csodálatos és nagyon tartóssá tesz bármely lakkot. Nem bántam meg, hogy tettem vele egy próbát, lehetséges, hogy ez fogom vásárolni a másik helyett, mert az hajlamos volt idő előtt beszáradni.

Update: levettem két csillagot, egyrészt azért, mert ez is idő előtt beszárad és nyúlóssá válik, szálasodik, másrészt pedig az üveg harmada kinyerhetetlen belőle... Amúgy nagyon szeretem, mert iszonyat tartós, és gyönyörű a fénye, de sajnos ez az állapot nem tart sokáig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

kismacska00

2017. január 4.

Én picit drágállom 1600ft-ért az 5ml-t. De tény, hogy ilyen ÜVEG hatást én még nem láttam! :) Tartóssá tesz bármilyen körömlakkot, ha az szépen van felkenve, kb. olyan 4-5 napig teljesen makulátlan üvegfényes marad. Szóval nem úgy tart 5 napig, hogy szépen fokozatosan megkopik, bereped, lepattan, hanem ennyi ideig fixen változatlan állapotú marad. Tehát összességében véve azt hozza, amit ígér, tényleg szuper kis termék, nem találkoztam még ilyen jóval ebben a műfajban, csak az árával kell megbarátkoznom.

Update: szerintem elsőre csak szerencsém volt, és hirtelen felindulásból értékeltem maximális pontszámúra. Azóta egyszer sem sikerült neki elnyújtania a körömlakkok tartósságát, padig én is minden szabályt betartva próbálkozom vele és az alá felkent lakkok sem voltak rossz minőségűek. Jó, egyszer kipróbáltam egy essence körömlakkal, na az azonnali halál is volt, 1 napot sem bírt ki. Ami az elején lenyűgözött, az a szép csillogó üveghatás is valahogy elveszett, pedig még most sem egy agyonhasznált termékem, 5x-6x használtam összsen. Az egyetlen megmaradó előnye a Kallos Gyémántfényével szemben az az, hogy könnyebb felkenni és nem színeződik el a színes lakkoktól. Mindemellett továbbra is 1600ft, a Kallosé meg kb 300ft, és minden másban az olcsóbb a nyerőbb, szóval újra tuti nem veszem és elhasználni is inkább világos lakkokkal tudom csak, mert indokolatlanul hamar megpattan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Juanita30

2016. december 23.

Engem nem győzött meg. H&M lakkra kentem rá, amik nem szuper fényesek önmagukban, bár szerintem nem is kéne az legyen, mert bármit fel kéne "fényezzen"...de semmi üveg, semmi 3 D hatás. Habár az én körmöm szinte minden lakkot azonnal ledob sajnos, reménykedtem benne, hogy ezzel majd elérek valami tartósságot, de nem, mert már az első este fürdés után lepattogzott pár körmöm széle úgy, hogy délután lakkoztam ki. Igaz most nem használtam alaplakkot, legközelebb megpróbálom úgy is. Minden esetre csalódás. Többet vártam. Szerintem nem elég fényes. Régen használtam egy Kallos gyémántcsillogós fedőt, vagy mi a szent szösz volt a neve, még az is csillogóbb volt nála. Semmi extra!

Kipróbáltam alaplakkal is. Minden szabályt betartottam lakkozás közben, de este felkentem, reggel pedig szinte az összes körmöm lepattogzott. Lehet az én körmöm gyári hibás :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Gee

2016. augusztus 14.

A legjobb fedőlakk, amit valaha használtam. Gyorsan szárad tőle a körömlakk (nem lesz ágynemű mintás), gél lakk hatása van, nagyon szép fényes lesz tőle, és nekem egy hétig kitart, bármilyen lakk van alatta. A köröm végét külön át kell kenni alulról, és akkor még tartósabb lesz, ezt most tapasztaltam ki. Nem olcsó, de megéri az árát. Egy apró bajom van vele, hogy még azelőtt besűrűsödik, hogy elfogyna, de ettől még a maximális pontot kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Dorcus

2016. június 30.

Kedvenc fedőlakkom. Ajándékba kaptam először, azóta már többször vettem is magamnak :) Érdekesen sűrű az állaga, viszont 1 hétig bírja vele bármilyen körömlakk. Annyi a hibája, hogy nálam eléggé gyorsan elkezdett beszáradni, vagy nem is tudom így nyúlik a lakk, viszont addigra majdnem mindig elfogy, és olyan jó, hogy számomra ez nem vesz le az értékéből :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)