Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: Dora99, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

A páratlan, puha és extra kellemes textúra egész nap kifogástalanul fennmarad, és nem kenődik el. Könnyen árnyalható és egyszerűen, akár ujjal is felvihető.

6 árnyalatban kapható

ziina

2017. január 15.

Nekem egy nudeos-barnás szín van belőle, amit nagyon szeretek. Nem használom régóta, remélem nem fog beszáradni egy hónap alatt, mert különben nagyon sokáig kitartana. Kicsit nehéz vele dolgozni, mert egyből "megköt" ahogy felviszem. Viszont egész nap a helyén marad, nem gyűlik össze a egy csíkba, pedig eléggé zsírosodik a szemhéjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Enako

2016. november 29.

Nagyon szeretem, könnyen használható, szépek a színei, önmagában és alapnak is megállja a helyét, DE iszonyat hamar kiszárad! Ezért alul marad a Color Tatooval szemben, ami tökéletesen és teljes mértékben elhasználható volt. Nagyjából minden Pupa termékre azt tudom mondani, hogy felülről súrolja a középkategóriát, lehet én vagyok már túl igényes, igen ez a korral járhat... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

roniela

2016. november 13.

Nekem Aubergine árnyalatban van meg, és nagyon könnyű dolgozni vele, a Pupa szemecseteit használom a felvitelhez is és a blendeléshez is. Nagyon pigmentált, intenzív színe van, talán kicsit más felvitel után, mint a dobozban, de gyönyörű. Tartóssága nekem primer nélkül is 5-ös, nem kenődik, a helyén marad. Remélem még majd bővítik a színskálát pár izgalmas árnyalattal, mert engem egyelőre meggyőzött, 5 csillagot adok, teljes a szerelem. Kíváncsi vagyok, hogy pár hónap múlva is megmarad-e még ez a selymes, könnyen eldolgozható textúra, ha igen, akkor minden más drogériás cuccról lemondok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

sztinke

2016. augusztus 25.

Egy világos-szürkés árnyalat van a birtokomban. Akciósan vettem. Teljesen megérte. Sajnos még alappal sem marad fent tökéletesen 14 órát, de azért 8-10 órán át teljesen vállalható. Ami miatt viszont jobban kedvelem, mint a Color Tattoo-t, az az állaga. Sokkal krémesebb, könnyebben kezelhető, szépen építhető, ujjal is jól felvihető. :) Ár-érték arányban (pláne akciósan) tökéletes vétel! Így elég jóban leszünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

NovakneViki

2016. augusztus 12.

Én a 401-es porcica szín és a 601-es füstös lila szín gazdája vagyok már vagy egy éve, mivel egy sminkhez nem kell sokat használni belőle ezért szerintem soha nem fog elfogyni, hálistennek én beszáradást eddig nem tapasztaltam, szeretem benne, hogy reggel felkenem, este lemosom és napközben nem kell aggódnom a sminkem kinézete miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

MsKors

2016. augusztus 10.

Imádom! Most ezzel a féláras miújsággal teljesen megvettek, amelyiket értem azt meg is szereztem. Annyira más, mint bármelyik másik drogériás akármi... Plusz beszereztem mellé a legfantasztikusabb ecsetet is, szóval most teljes a boldogságom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Negro

2016. június 13.

Egyszerűen imádom. Szinte minden nap ezt használom. Könnyű eldolgozni és tartós. Mióta megvettem több színben is, kidobtam és elajándékoztam az összes szemhéjpúderemet. Annyira más világ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

VpontAncsa

2016. május 19.

601-es árnyalattal kezdtem -szürkés,lilás szín- ,majd hamar követte az 500-as -ami padlizsánosnak tűnt az üzletben (a hajam színéhez választottam),de felkenve inkább barnás színű. Egy rosszul sikerült műszempilla ragasztó hatására baromi érzékeny lett a szemem bárminemű szemhéjfestékre,félve vásároltam meg az elsőt. De kutya bajom tőle,nem irritál,ezért mertem megvásárolni a köv.színt is. Eredetileg satírozni szerettem volna,de elsőre sikerült olyan profi vonalat húznom a szemhéjam tövébe,hogy maradt a vonal,satír nélkül. Azóta is tusként használom. Ecset mindenképp kell hozzá,mondjuk az én hosszabbacska körmeim miatt eleve elvetélt ötlet volna ujjal belepiszkálni a kis tégelybe. 8-9 órát nagyjából kibír,bár a szemzugban ennyi idő után már elkenődik. A kevésbé karakteres,szürkés színű (601-es "Lilac Grey") jobban bevált; a sötétebb,padlizsános (550-as "Aubergine") kevésbé. Ennek ellenére olyannyira 5 csillagos termék,hogy fontolgatom egy fekete vásárlását is.

Update:
Nincs meg fél éve és sajnos olyan,mintha kiszáradt volna,eltűnt a fincsi krémessége. Apró csomókban lehet kiszedni a tégelyből,ami aztán tovább is gurgulászik,ha nem dolgozom el gyorsan. A fele akkor is lepotyog a szemem alá :( Nagyon sajnálom,mert olyan jó kis cuccnak tűnt. Visszaveszek 2 csillagot, a 3 is azért marad csak,mert nagyon jók a színei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Update:

Aleysa

2016. április 15.

Matt szemhèjpúdert akartam, majd megláttam ezeket a gyönyörűsègeket. A sötètbarnát választottam, nos lett egy szuper tusom :-)) Annyira tuti szemet kihúzni, hogy szinte csak arra használom. Olajos szemhèjam van, talán a mèlyítőben megcsúszik már estère, de pillatőnèl tartós ès jól lehet vele dolgozni, csak gyorsan kell :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

mokkalany

2016. március 11.

Friss: Sajnos le kell vonnom három csillagot. Mind a két árnyalat osszegyűlik a szemránc redőjében, alig bírnak ki pár órát. Az a furcsa helyzet állt elő, hogy ennél a Maybelline is jobb, úgyhogy egyelőre maradok annál.

Mivel a Maybelline Color Tattoo matt taupe (szürkésbarna) árnyalata elég csomós, foltosan eldolgozható, és egyáltalán nem tartós, felfigyeltem videókon ennek a márkának a hasonló szemfestékeire. Végül nem tudtam dönteni, ezért a világos, picit khakis 401-est és a sötétebb, lilás szürke 601-est is elhoztam. Gyönyörű szépek, habosan krémesek, egyenletesek, tartósak, önmagukban és alapként is. Eddig mindenképp 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.