Pupa

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

6 színben kapható, matt és gyöngyházfényű hatású szemhéjtus nemez applikátorral.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

miss.vivien

2019. november 28.

Felkenődik a szemhéjamra pár óra után, egyébként jó lenne, mert szép vonalat lehet húzni vele a filces vége miatt. De így nem újravevős és ki is dobtam pár használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

doraspill

2018. december 28.

Nekem barnàban van, ès szerintem nem rossz. Tartosnak is elegge tartos, az èn boromrol nem jon le olyan konnyen, mint ahogy a koràbbi kommentekben olvastam. Mindig is tusoztam igy gyakorlott kezzel nagyon konnyen felviheto, az àllaga is tetszik. A barnànak nagyon szep mèlybarna szine van, igy megèrdemli a 4*-ot! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

karolinakovacs87

2018. június 10.

Amikor BB krémet vettem a Pupában, rájöttem hogy szemhéjtusra is szükségem lenne. Sajnos nem olvastam előtte utána, hanem hagytam magam az eladóra...Nem ér meg ennyi pénzt. Nagyon hamar elkenődik (lehet ezért erőltette a vízállót az eladó). Először fordut elő, hogy nem fekete tust vásároltam, hanem barnát. A hétkoznapokra sokkal jobban megy a barna szememhez. Biztosan nem fogom újra vásárolni, de azért ami van nem megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

alexkanagy

2018. május 11.

Nevetek és véletlenül kicsordul egy könny, egy pillanat alatt lejön a szemem széléről... elégedetlen vagyok vele, nem ér ennyi pénzt!

Még mindig utálom, legrosszabb szemhejtusom egesz eletemben!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Még mindig utálom, legrosszabb szemhejtusom egesz eletemben!!!

syrin

2018. április 7.

Nem vagyok nagy tusvonal rajongó, ráadásul rejtett szemhéjam van. A testvéremnek van ilyen linere, gondoltam mégis csak illene megtanulni tusvonalat húzni, így ragasztószalaggal és néhány youtube videóval felvértezve nekiálltam. A bal szememre egész szép farkincás vonalat sikerült varázsolni, de a jobbat javítgatnom kellett (Bioderma mici vízzel) és már akkor morzsolódott. Gyakorlásnak jó, utcára nem merek kimenni vele. Az applikátora szerintem ötletes, de még fejleszteni kéne rajta, hogy precízebben lehessen vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

tundeemese

2018. január 31.

Sajnos egyet kell, hogy értsek Rozsaszinponiloval. Felkenem és úgy pereg le mintha kötelező lenne neki! Életem eddigi legócskább szemhéjtusa! Eladó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Rozsaszinponilo

2018. január 26.

Ezzel büntetni lehetne.

Elképesztően béna vastag az ecsete, a pigmentáltságot hírből sem ismeri, csíkoz, lemorzsolódik, és a sminkeléstől számított 3 órán belül már a mélyítő vonalon csücsül.

És ezt mind a fagyos januárban volt szerencsém megtapasztalni! Kánikulában szerintem 10 percet nem fog kibírni. -.-"
Jaj de mennyire hogy offos cucc. :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Ezzel büntetni lehetne.

Jaj de mennyire hogy offos cucc. :'(

Narbeleth

2018. január 16.

A nővéremtől kaptam, az eladók ezt ajánlották kezdő tushasználóknak. Szerintem nem olyan könnyű dolgozni vele, én a Maybelline ecsetes tusával könnyebben elboldogultam.Szivacs feje van, nem viszi fel olyan szépen a festéket, szerintem irányítani is nehezebb, mint egy ecsetet.
Néha egészen vízfesték szerű, azt se tudom, mitől lehet (első húzásra még rendesen sűrű fekete, megmártod a szivacsot aztán folyik az egész). Sokáig a helyén marad (vízállóságot még nem teszteltem), viszont morzsolódik. Matricaszerű, volt már, hogy mikor lemostam, majdnem egyben lejött (majdnem le lehet húzni, mint a matricát). Ha szembe kerül (folyékonyan/szárazon) tényleg nagyon csíp, muszáj kimosni.
Viszont építhető, jól korrigálható, és egész sötét fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Viszont építhető, jól korrigálható, és egész sötét fekete.

umpalumpa

2017. augusztus 22.

Ritkán használok tust. Ha olyanom van benedvesített ecsettel húzok vonalat a szemhéjamra valami jó kis pigmentált festékkel. Amikor körülnéztem Pupáéknál valamiért megnéztem a színes tusokat és a gyöngyházfényű türkizes zöld megtetszett. Ha már homár legyen kövér...
Nyárias darab, színes, de nem durva a hatása. Tartós, nem kenődik fel, könnyű dolgozni vele. Egész nap ugyanolyan marad, a farkinca sem tűnik el magától, mint más hasonló terméknél néha. Könnyen lejön mici vízzel. (Egy bajon volt csak eddig: amikor belekentem a szemebe véletlenül csípett egy kicsit. Kikönnyeztem és rendbe jöttem, de ezt én bénáztam el.) Szóval a termék 5-ös.
Kifogásom csak a kiszolgálással van. Eddig nem sikerült normális eladólányba futnom. Úgy kezelnek, mintha rettentően laikus és tudatlan lennék sminkügyben, folyton ellentmondanak amikor elmesélem én mit hogy szoktam használni, alkalmazni, unottak és jóformán kinéznek a boltból. Ilyet még a legjobb helyeken sem tapasztaltam.
Igyekszem nem kinézni újabb terméket a Pupától, mert nem jó érzés náluk vásárolni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

esztusvagyok

2017. július 20.

Én nagyon akartam imádni ezt a terméket, ráadásul csomagban vettem együtt a Vamp! szempillaspriállal, de számomra sajnos egyik sem vált be.
Mindig felkenődik a nap végére a szemhéjamra, maszatolódik, ha tüsszentéskor egy kicsit is könnyezik az ember szeme még akkor is elkenődik :D Csak és kizárólag akkor nyúlok hozzá ha véletlenül elfogy az állandó szemhéjtusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Caprylyl Glycol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.