Pupa

Ár:   2390 Ff   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   2390 Ff
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• selymes, extra könnyed textúrával
  • száraz és nedves ecsettel is használható

Ár: 1000 , Eladó: HaziManka
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Újhartyán, fizetés: banki utalás után posta vagy személyesen Corvin köz közelében hétköznap
Ár: 1000 Ft , Eladó: brethalia
Állapot: swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta
zfruzsi

2018. december 20.

Csak egy árnyalatom van meg belőle, de azt imádom! Nagyon pigmentált pedig világos szín, könnyű vele dolgozni és tartós is. A swatchok alapján a többi is kiváló minőségű és magas pigmentáltságú. Pont tegnap néztem a webshopot és láttam, hogy újítgattak a monokon, úgyhogy nem tudom kaphatóak-e még ezek ebben a formában, de ha igen, akkor mindenképp szeretnék belőle még több árnyalatot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

OttAnett

2018. november 16.

Nagyon szép árnyalatok vannak és tartós is! Fesztiválon is teszteltem a színeit! Kedvenc szemhélyfesték márkám!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

marysidehouse95

2018. november 12.

Akciósan vásároltam meg ezt a terméket. Igaz szemhéjpúder, de az én árnyalatom a 607-es kiváló highlighternek, így én már alapból annak nézegettem a boltban.
Később szemhéjon is kipróbáltam, és ott is nagyon szép, tartós és eldolgozható púder.
Highlighternek gyönyörű és tartós, így ez a kedvenc highlighterem.

Újra vásárolnám, és valószínűleg a következő nagy leárazáskor beszerzek még pár árnyalatot, mert szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Highlighternek gyönyörű és tartós, így ez a kedvenc highlighterem.

Brunooka

2018. október 22.

Akciósan szereztem be egy árnyalatot ebből és a másik nem “wet-dry” fajtából. Nagyon nagyon jól pigmentáltak, főleg ezt a fajtát szeretem a másikkal szemben. Sok, magasabb kategóriás szemhélypúdert leköröz, és nekem még a kis applikátora is tetszik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

hgabi

2018. augusztus 16.

Akciósan vettem meg, de a teljes árat is kifizetném érte :) Csodás !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Akciósan vettem meg, de a teljes árat is kifizetném érte :) Csodás !

Kiscsillag5

2018. július 27.

Nagyon szeretem őket. Tartósak, gyönyörű fényük van. Nekem egy lilám meg egy türkizem van. Mindig lecsapok rá, ha féláron van. Teljes áron nem igen venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Turdusmerula

2018. március 21.

Az egyik legjobb mono szemhéjpúderem! Nagyon pigmentált, alappal használva egész nap tökéletesen fennmarad a szemhéjon, nem maszatolódik el. Ecsettel és a hozzá adott aplikátorral is remekül működik! Nedves ecsettel még nem próbáltam. Biztosan fogok több színt is beszerezni belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Ziiita

2018. február 15.

A nagy leárazáskor vettem, gondoltam rossz úgyse lehet 1490FT-ért. Sokat még nem volt rajtam, de vizes ecsettel vittem fel és szépen pigmentált. Az egész estét végig bírta, úgyhogy a tartósságával sincs probléma. Csak ajánlani tudom. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

PHajnal

2017. október 30.

Gyönyörű zsínek, és nagyon tartós!! Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Gyönyörű zsínek, és nagyon tartós!! Imádom! :)

Csokimano

2017. szeptember 23.

Gyönyörűen pigmentált púder, primerrel nagyon szépen fent marad, nem gyűlik össze a redőkben. Ezernyi árnyalat, csak győzzünk választani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.