Pupa

Ár:   2390 Ff   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   2390 Ff
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• selymes, extra könnyed textúrával
  • száraz és nedves ecsettel is használható

Ár: 1000 , Eladó: HaziManka
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Újhartyán, fizetés: banki utalás után posta vagy személyesen Corvin köz közelében hétköznap
Ár: 1000 Ft , Eladó: brethalia
Állapot: swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta
Gpatricia

2017. július 31.

Nagyon szép, teljesen megéri az árát mert sok ideig elég, ezenkívül higlighterként is tökéletesen funkcionál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

sebidori91

2017. július 26.

Legjobb szemhéjfesték szerintem. Vízzel nagyon intenzív a színe és tartós is. Két árnyalat van meg nekem, az egyik rózsazsínes a másik arany/világosbarnás. Nagyon sokáig elég lesz, ezek közül az egyik már 3 éve megvan és még mindig kb tele van. Jó, nem használom minden nap, de mondjuk átlag heti 1x. Most akciósan 1500 Ft-ért szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

farkasviri

2017. július 24.

Egy visszafogott, rózsaszínbe hajló árnyalatút vásároltam akciósan, és egyáltalán nem bántam meg. Gyönyörű színe van, gyönyörű a fedese, szárazon hajlamos perelni, de ez lehet, hogy az én hibám. 😀 Nagyon szépen csillog, ráadásul!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

0bikbik0

2017. július 9.

Elsőre a 305 - Navy árnyalatot vettem meg. Selymes, egyenletes képet ad, fényes, de nem csillámos, nem foltos, és szépen kopik. Szárazon pereg kicsit ecsettel, a hozzá adott szivaccsal felvíve nincs ilyen gond.
Megbízható kis szemhéjpuder ez is, most, hogy le van árazva, beszerzek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

dendi

2017. június 30.

Elég vegyesek az érzéseim ezekkel a szemhéjpúderekkel. A színek gyönyörűek, könnyű dolgozni velük, de nekem a nap végére eltűnnek, a csillámos árnyalatokból a csillám pedig lepotyog az arcomra. Jó minőségű szemhéjalapozót használok és semmilyen más szemhéjpúderrel nincs ez a problémám. Mindenesetre a 805-ös árnyalat a kedvencem közülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Adru91

2017. június 8.

A 203-as Ombretto Cotto színárnyalatban kaptam. Főleg télen használom, nagyon szépen csillog, viszont a csillámok nálam is elkószálnak, így sminkfixáló sprayvel az igazi nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Dora99

2017. május 28.

A 202-es árnyalat van meg. Gyönyörű arany színe van. Szárazon szép, visszafogott, vizesen viszonyt nagyon intenzív színnel rendelkezik. Amit nem értek benne, az a kis applikátor, de már kezdek hozzászokni, hogy minden szemhélypúder(palettához) adnak. Szeretem a pupa szemhélypúdereit, mert hatalmas a választék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

fanniblue

2017. április 24.

603 árnyalat van meg. Hát imádom! Gyönyörű intenzív barack. Szép árnyalat, tartós,nem potyog. :) Szeretem a Pupa mono szemhéj púdereit, nagyon szép és különleges színeket lehet kifogni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

barbigirl21

2017. március 31.

Update: az első barna még mindig best, de a rózsaszín és a nemrég vásárolt gyönyörű csillogó arany kicsit óvatosabb vásárlásra intenek legközelebb :(
Annyira tele vannak apró csillámokkal, hogy nagyon vigyáznom kell felvitelnél, pedig óvatosságból már csak nedvesen használom őket, de így is elkószál a szemem alá egy-két csillámpötty.
Lemosni viszont szinte képtelenség anélkül, hogy az egész arcom ne szikrázna tőle :D :D
Ha ez az ára a szépséges csillogásnak, inkább választok egy kevésbé csillogós árnyalatot máskor,
mert nagyon időigényes ennyire odafigyelve dolgozni. Le kell vonnom emiatt egy csillagot :(

Születésnapomra megkaptam az egyik hőn áhított barna árnyalatot, és azonnal kedvenc lett... pont az a szín, amire vágytam. Ezért elkezdtem a többi árnyalattal is szemezni, és mivel hiányzott egy igazi barbis rózsaszín a palettámból, nem volt kérdés, mi lesz a második szín. És 20 százalék kedvezménnyel be is szereztem, a Cotton Candy nevűt, ami igazi csillogós, csodálatos rózsaszín... Szerelmes vagyok :)) A leopárdos pirosítóval csodálatos párost alkotnak, igazi tavasztündér - sminket tudok készíteni velük :)
A következő zsákmányom egy rúzs lesz szerintem... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

A következő zsákmányom egy rúzs lesz szerintem... :)

cintialaura

2017. március 13.

Még tavaly szeptember körül vettem egy arany-pezsgő árnyalatút. (706 - Ombretto Cotto) Nagyon szép csillámos, van, hogy önmagában használom, a sötétbarna szemehez nagyon jól passzol. Tartós, még a nagy melegben sem kopik le szívesen nyúlok hozzá. Akciósan vettem, ha elfogy és sikerülne ugyanígy beszerezni annak nagyon örülnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.