Pupa

Ár:   2390 Ff   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   2390 Ff
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• selymes, extra könnyed textúrával
  • száraz és nedves ecsettel is használható

Ár: 1000 Ft , Eladó: brethalia
Állapot: swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta
Ár: 1000 , Eladó: Anett0721
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, foxpost, posta
hlavender

2017. február 20.

nekem nagyon bejött. Nagyon szép színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

nekem nagyon bejött. Nagyon szép színek.

cintia4

2016. november 30.

2 hónapja voltam életemben először Pupa üzletben, de amikor megláttam ezeket a mono szemhéjpúdereket, tudtam hogy nem most vagyok itt utoljára. Annyi szín választék van, hogy én is percekig álltam és próbálgattam, hogy melyik színt válasszam. (Elég nehéz volt a választás, de végül egy halvány babapúder színt választottam, meg még egy rúzst). Amúgy a győri üzletben annyira kedves és segítőkészek az eladók, hogy tényleg ha bármi kérdésed van a termékkel kapcsolatban, vagy nem tudsz dönteni, vagy nem tudod melyik árnyalat illik hozzád, nyugodtan kérd ki a véleményüket. És tényleg nem olyan idegesítők mint sok más boltban, hogy a nyomodban vannak, és azt figyelik mit csinálsz, hanem segítenek. Amúgy a termék csodálatos, nagyon szép a színe, pigmentált (aki nem szereti a csillámos szemhéjpúdereket annak lehet nem ez a legjobb választás), de és nagyon szeretem biztos hogy beszerzek még egy pár színt. Mellesleg én szemhéjalappal vittem fel és estig a helyén is maradt. Szóval jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

szybylla

2016. november 19.

A 2015-ös karácsonyi kollekcióból vásároltam meg anno kettőt, és valami meseszépek. Szaténfényűek így szépen kiemelik a tekintetemet. Szárazon használtam még csak őket, így a nedves használatról nem tudok véleményt alkotni. A tartóssága igen jó, még nap végére sem ül be a redőkbe. Az ára lehetne kevesebb is, de akciók keretében viszonylag jó pénzért ki lehet fogni őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Dea

2016. október 21.

Update: Tiszta csillám az egész, nekem jobban tetszenek a szaténos szemhéjpúderek, akinek bejön a glitteres szemhéjpúder, annak jó lehet.

A dot shock kollekcióból van meg egy árnyalat, csillámos, világos árnyaltról van szó. Swatcholva nagyon szép, pigmentált, de ezt csak akkor adja ki, ha kézzel visszük fel szemre , illetve szemhéjalap fölé. Ecsettel, vagy vizes ecsettel nem a legjobb, kézzel az igazi. Nem rossz, de szeretnék még több árnyaltot próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

encicsipke

2016. szeptember 21.

Egy pesti kirándulás alkalmával a Corvin plázában található Pupa üzletben szereztem be akciós áron (1500 Ft) az Ombretto Cotto árnyalatot ebből a szemfestékből. Ez egy csillogó, arany fényű bézses-pezsgős árnyalat, szerintem hétköznapra is tökéletesen használható a mozgó szemhéjra és a belső szemzugba is. Nem szabad vele túlzásba esni, mert akkor diszkógömb effektust lehet vele elérni. Viszonylag tartós is, bár szemhéjalappal biztosan jobban működik. Szeretem, csak ne lenne ilyen drága...legalábbis nekem annak számít mono szémhéjpúderként, bármennyire kihasználható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

kgyrk

2016. augusztus 19.

Jól pigmentált (Artdeco szemhéjalappal használom) és szuper tartós is, az pedig különösen tetszik benne, hogy nem kelt gagyi hatást a csomagolása sem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Yeliz

2016. augusztus 12.

Egy rózsaszínes árnyalat van meg, nagyon szeretem. Ár-érték arányban tökéletes, nem mászik el, nem áll össze. szerintem más árnyalatban is be fogom szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

MsKors

2016. augusztus 10.

Ennek a kiszerelésnek az arany-szerű színű változatát szereztem be elkeseredésemben, hogy a tégelyes champagne árnyalatnak már híre s hamva sem volt sehol és ha jól emlékszem ez hasonlított hozzá a legjobban talán... Nem nyúltam mellé, gyönyörű és tartós és minden ami kell. Több szín is landolni fog a kosaramban, én érzem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

dorkaww

2016. augusztus 2.

Nagyon jó kis szemhéjpúderek megfelelő pigmentáltsággal. Picit porzik ugyan de ez még elnézhető mivel nem mászik el a szemről pedig volt hogy bázist se raktam alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Ciprus

2016. július 5.

Csak ajánlani tudom szépséges szinek tartóság. Az ára is jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Csak ajánlani tudom szépséges szinek tartóság. Az ára is jó

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.