Pupa

Ár:   2390 Ff   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   2390 Ff
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• selymes, extra könnyed textúrával
  • száraz és nedves ecsettel is használható

Ár: 1000 , Eladó: HaziManka
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Újhartyán, fizetés: banki utalás után posta vagy személyesen Corvin köz közelében hétköznap
Ár: 1000 Ft , Eladó: brethalia
Állapot: swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta
GNóri

2016. március 5.

Csak megerősíteni tudom az eddigi véleményeket. Tartósak, intenzív színűek, jól pigmentáltak, könnyű velük dolgozni. Nagy a színválaszték, csodálatos árnyalatok vannak, a visszafogottól az extrémig. Az egyetlen negatívum számomra, hogy a csillámporok eléggé potyognak, így amire befejezem a szemsminkem, az arcom tiszta csillámpor:( Ettől függetlenül tuti beszerzek még pár árnyalatot:3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

dorcsigo

2016. február 24.

Imádom, imádom, imádom! A színe meseszép (nekem egy arany van), sokáig bírja, nagyon tartós, könnyű felvinni. A hozzá kapott ecsetet nem tudom értékelni, sosem használtam, van egy rakás máshonnan szerzett ecsetem ugyanis. A nedves applikálást még nem próbáltam, de biztosan az is beváltja a hozzá fűzött reményeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Parlandorka

2016. január 30.

Több színben is megvan már, de a legtöbbet használt mostanában a 404 ezüst. Igazi ragyogó ezüst szín. Önmagában használva egy kicsit sok egy hétköznapi sminkben, de ha valamilyen bordós színnel mélyítem-satírozom, akkor bármilyen alkalomra használható. A benne található csillámoknak köszönhetően feldobja, nyílttá teszi a tekintetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Stephanieee

2016. január 19.

nagyon szeretem. gyönyörű csillogás, intenzív színek, jól pigmentált, tartós! valóban érdemes kipróbálni nedves ecsettel.eredmény:még intenzívebb szín! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

kissveraa

2016. január 11.

Arany színben van meg, csomagban vettem Vamp spirállal együtt. Nagyon nagyon pigmentált, és szépen építhető, vizesen pedig teljes metál arany hatás. Nekem nagyon WOW. Bronzos színű highlighterrel hihetetlen buli sminket lehet belőle csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

anitaa17

2016. január 11.

Leértékelve csaptam le rá, gyönyörű árnyalat, primerrel nagyon tartós és nem kenődik. Az applikátor mondjuk nem a legjobb, de ettől eltekintve is tőlem jár az 5* .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

zsuzsoka0925

2015. december 1.

Néhány éve egy rózsaszínes árnyalatot használtam, azt szerettem is, de aztán áttértem az IsaDora szemhéjfestékekre, főleg a színvilága miatt.
Most viszont a kíváncsiság behajtott az egyik üzletbe és megint nem csalódtam. Artdeco szemhéjalapozó fölé téve nálam szuperül fed, tartós és nem gyűlik össze egy csíkba (nálam ez gyakori probléma más márkáknál).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Mildi81

2015. szeptember 1.

Szeretem a Pupa szemhéjpúdereit.tartós és jól pigmentált!Csak ajánlani tudom.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Szeretem a Pupa szemhéjpúdereit.tartós és jól pigmentált!Csak ajánlani tudom.:)

Bb.Sophie

2015. augusztus 13.

Engem is beszippantott a nagy PUPA-hype, vettem egy ilyen szemhéjpúdert (101). Bevallom őszintén, ezen az áron többet vártam tőle, mind színben mind pigmentáltságban. Ennél sokkal jobb mono szemhéjpúdereim vannak, töredék áron...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Clara

2015. július 19.

Nekem a sima compact van.
Kicsit tul csillamos, bar ez igy nyaron aranyos, 201-esem van, szupercsajos!:)
Minosege kivalo, konnyu arnyalni, bar ez eleve egy vilagos szin,igy vettem eszre ezeket konnyebb.
En anszolut elegedett vagyok, bar ara lehetne kedvezobb.2590 duna plaza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

Nekem a sima compact van.
Kicsit tul csillamos, bar ez igy nyaron aranyos, 201-esem van, szupercsajos!:)
En anszolut elegedett vagyok, bar ara lehetne kedvezobb.2590 duna plaza.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.