Pupa

Ár:   2390 Ff   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   2390 Ff
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• selymes, extra könnyed textúrával
  • száraz és nedves ecsettel is használható

Ár: 1000 , Eladó: HaziManka
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Újhartyán, fizetés: banki utalás után posta vagy személyesen Corvin köz közelében hétköznap
Ár: 1000 Ft , Eladó: brethalia
Állapot: swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta
Csillagpor123

2015. június 3.

Érdekes, hogy előttem az Ombretto Cotto színről ilyen negatív véleményt írtak! Én reggeltől estig viselem szemhéjalappal, de meg sem moccan! Az elején teljesen átlagosnak gondoltam, de már vagy egy hónapja majdnem mindennap ezután a szín után nyúlok. Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

hanna

2015. április 20.

A Pupa márkát nem ismertem, de az egyik bevásárlóközpontban most nyílt új boltjuk, ahova természetesen betértem. Annyi gyönyörű szép szín volt, hogy alig tudtam választani. Szép selymes színe van a választottamnak szárazan és nedvesen is, és tartós is. Ujjal és applikátorral is el lehet dolgozni. Egyenlőre elégedett vagyok vele, megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

dorikoves

2015. január 29.

nekem sötétkék van, picit alá kell alapozni, és fent van egész este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

nekem sötétkék van, picit alá kell alapozni, és fent van egész este.

lolesandro

2015. január 11.

Most karácsonyra kaptam egyet Ombretto Cotto ( Barna ) színben. Nem tartós kb. 4 óra múlva már semmi nincs a szemhéjamon hiába alapozok alá:( Egy csíkban felgyűlik amit el lehet dolgozni de ez nálam már a zavaró kategóriába tartozik. Szép a színe , jól lehet vele dolgozni de semmi extra. Ajándékba jó volt de új beszerzés biztos nem lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.