Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peachyglow, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Egy átváltozó folyékony rúzs, melynek váratlan smink eredménye ámulattal tölt el. A felvitel után a vékony textúra fémes-matt hatású, de mintegy varázsütésre, néhány egyszerű mozdulattal csillogó-villogó glitter hatássá alakul át. Az ajkak szuper csillogó hatással ragyognak, mely az átalakulást követően is változatlan marad.

12 árnyalatban kapható

Alsace

2019. július 26.

Akciósan jutottam hozzá, két árnyalatot vettem a 002-es (nude) és a 008-as bogyós színűt. Nekem nagyon tetszik ez a bolondos, glitteres de mégis matt rúzs, igazán megérte beszerezni! Aki szereti az extrább sminkeket, akkor érdemes megvenni.

Update:
A 002-es árnyalatot tettem fel, nagyon jól bírta az evést-ivást is, enyhén szárít csak. Nagyon izgalmas rúzs, délutánra bukkant elő a teljes "ragyogása" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Update:

Svetlana

2019. június 1.

Nekem nagyon tetszik, nagyon jópofa termék, de mindegyik színe kicsit erős, én munkába nem merném hordani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

peachyglow

2019. május 29.

Ez egy nagyon vicces termék. Alapvetően matt rúzs kvázi "csillámporral" az ajkakon. Amikor felkentem tényleg kevésbé csillámos, és ahogy igazgatod a rúzst a szádon egyre glitteresebb a hatás. Nekem 008-as árnyalat van meg, ami egy sötétebb bogyós szín a csillámok benne pedig inkább bronzosabbak, nagyon nem a minden napi viselet. Ha valaki csak a matt, vagy csak a szájfény hatást kedveli, akkor nem kifejezetten nyerő választás, egyébként vannak belőle nude-ok is. Alapvetően élek-halok a nude rúzsokért, de ha már megbolondul az ember lánya egy ilyen termékkel, akkor olyan fura, hogy nude de glitteres. A tartósságát tekintve elég jól bírja de mindenképp kell hozzá kontúrceruza. A felvitt réteg vastagságát el kell találni, mert ha túlzásba esel nem tud olyan szépen megszáradni és össze-vissza csúszkál pl. kellemetlenebb esetben a fogakra. Viszont szuper pigmentált, úgyhogy tényleg elég az a vékonyka réteg és ezáltal kényelmes viselet is lesz az ajkakon. Szerintem nem szárít annyira mint más folyékony matt rúzsok. Miután megszáradt nem kenődik el és nekem nagyon minimálisan hagyott nyomott, de azzal számolni kell, hogy mivel nem csak rúzst kensz a szádra, hanem egy tonna csillámot is az is meg fog látszódni a zsepin/poháron stb. Az ajkaim belső felén kicsit megkopik evés-ivás után, viszont jól tűri a javítást. Összességében néha jár egy kis bolondság, nekem nagyon tetszik, annyira nem olcsó és valóban nem egy mindennapi használatra való termék, de megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag