Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peachyglow, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Egy átváltozó folyékony rúzs, melynek váratlan smink eredménye ámulattal tölt el. A felvitel után a vékony textúra fémes-matt hatású, de mintegy varázsütésre, néhány egyszerű mozdulattal csillogó-villogó glitter hatássá alakul át. Az ajkak szuper csillogó hatással ragyognak, mely az átalakulást követően is változatlan marad.

12 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anything08

2021. június 30.

Sajnos én nem tapasztaltam, hogy olyan tartós lenne mint az itteni vélemények alapján vártam :( Szeretem, szép a színe, de nem lett a kedvencem, mert a poháron - kanálon csúnyán látszik a számról pedig jön le :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

sorsi83

2020. augusztus 9.

Két árnyalatban rendeltem meg, de legszívesebben mindet megvenném. Szuper. A 002-Find your way egy nude árnyalat, ezt sokat viselem, erről írok részletesebben. Nagyon jó az applikátor, könnyű szépen követni az ajkak ívét, csak arra kell vigyázni, hogy kicsit sok rúzst vesz fel. Nagyon könnyű felvinni, szépen terül, nem azonnal, de hamar szárad, teljesen mattra. Nagyon könnyű, nem is érezni az ajkakon, nem szárít úgy, mint más matt rúzsok. A száraz ételeket, ivást szépen bírja, a zsíros ételtől lejön, de csak középen. Ez a szín kifejezetten barna. Sötétebb, mint a képen a weboldalon. Kicsit kilencvenes évek, de az most úgyis nagyon megy, ráadásul én nagyon sápadtnak tűnök a halványabb nude rúzsoktól. Nekem nagyon tetszik glitteresen is, nagyon szép, nem csak ezüstös, hanem rózsaszínes glitter is van benne. Nem túl durva szerintem nappalra sem, én szívesen viselem. A másik árnyalat, amit megvettem, a 009-Cute doll. Sajnos a képen a szín csalóka, mályvásnak tűnik, de nem az, konkrétan egy pasztell Barbie-rózsaszín. Nem tudom, hogy tudom majd elhasználni, még olyan barátnőm sem nagyon van, aki egy ilyen színt ki tudna használni.
Összességében a formula szuper, nyárra, alkalomra vagy akár hétköznapra is, ha belefér, tökéletes, érdekes, különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Bevimici

2020. május 6.

Nekem egy élénk pink árnyalat van meg és tesómnak meg vettem egy nude-abbat. Szerintem szuper az, hogy néhány cuppogás után csillogóssá tud válni. A tartóságga meg félelmetes. egyik buliból hajnal 6-kor indultunk haza ( csak, hogy érezzétek mennyire durvultunk )és másnap próbáltam lemosni a zuhany alatt, szinte lehetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

BMLuca

2020. április 30.

Nagyon szuper rúzs, tartós és nem hagy nyomot, teljesen csókálló. Jópofa, ahogy egyre glitteresebb lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

peachyglow

2019. december 3.

Ez egy nagyon vicces termék. Alapvetően matt rúzs kvázi "csillámporral" az ajkakon. Amikor felkentem tényleg kevésbé csillámos, és ahogy igazgatod a rúzst a szádon egyre glitteresebb a hatás. Nekem 008-as árnyalat van meg, ami egy sötétebb bogyós szín a csillámok benne pedig inkább bronzosabbak, nagyon nem a minden napi viselet. Ha valaki csak a matt, vagy csak a szájfény hatást kedveli, akkor nem kifejezetten nyerő választás, egyébként vannak belőle nude-ok is. Alapvetően élek-halok a nude rúzsokért, de ha már megbolondul az ember lánya egy ilyen termékkel, akkor olyan fura, hogy nude de glitteres. A tartósságát tekintve elég jól bírja de mindenképp kell hozzá kontúrceruza. A felvitt réteg vastagságát el kell találni, mert ha túlzásba esel nem tud olyan szépen megszáradni és össze-vissza csúszkál pl. kellemetlenebb esetben a fogakra. Viszont szuper pigmentált, úgyhogy tényleg elég az a vékonyka réteg és ezáltal kényelmes viselet is lesz az ajkakon. Szerintem nem szárít annyira mint más folyékony matt rúzsok. Miután megszáradt nem kenődik el és nekem nagyon minimálisan hagyott nyomot, de azzal számolni kell, hogy mivel nem csak rúzst kensz a szádra, hanem egy tonna csillámot is az is meg fog látszódni a zsepin/poháron stb. Az ajkaim belső felén kicsit megkopik evés-ivás után, viszont jól tűri a javítást. Összességében néha jár egy kis bolondság, nekem nagyon tetszik, annyira nem olcsó és valóban nem egy mindennapi használatra való termék, de megéri kipróbálni. Karácsonyra/szilveszterre kifejezetten ideális :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Alsace

2019. július 26.

Akciósan jutottam hozzá, két árnyalatot vettem a 002-es (nude) és a 008-as bogyós színűt. Nekem nagyon tetszik ez a bolondos, glitteres de mégis matt rúzs, igazán megérte beszerezni! Aki szereti az extrább sminkeket, akkor érdemes megvenni.

Update:
A 002-es árnyalatot tettem fel, nagyon jól bírta az evést-ivást is, enyhén szárít csak. Nagyon izgalmas rúzs, délutánra bukkant elő a teljes "ragyogása" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Update:

Svetlana

2019. június 1.

Nekem nagyon tetszik, nagyon jópofa termék, de mindegyik színe kicsit erős, én munkába nem merném hordani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag