Pupa

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rivendell, az összetevőket feltöltötte: Kiscica15, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egy balzsam, mely az ujjak melegének hatására krémmé alakul át. Egy innovatív gesztus bármilyen típusú smink, beleértve a vízálló és tartós sminket is, azonnali és hatékony, maradványok nélküli eltávolítására. Ideális összetétel minden bőrtípushoz. A Kamélia olaj, anti-aging hatásának köszönhetően, helyreállítja a bőr ragyogását és hihetetlenül puhává teszi azt. Az összetételben magas koncentrációban jelen levő Méhviasz, Karité vaj és Kakaóvaj megelőzik a kellemetlen szárazság érzést az öblítés után.Ujjaival fogjon egy csöppet a termékből és masszírozza közvetlenül a száraz arcra, szemre és ajakra a smink feloldásához.

Mindenféle bőrtípusnak megfelel. Alacsony allergia kockázat. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Szemészetileg tesztelt. Parabén mentes.

Kremcica

2019. május 7.

Még az újévi akcióban újítottam be a rózsaszín delicate/érzékeny verziót féláron. Így nagyon megérte, de teljes áron nem venném meg még akkor sem hogy hatalmas 100 grammos kiszerelésű és nagyon sokáig elég. Elsőre egy kicsit csalódás volt, mert illatanyag is van benne amit egy érzékeny terméktől nem várnék. Különösebben nem is finom az illata inkább gyógyszertári natúr krémes. Viszont az illata ellenére sem irritálja se a bőrömet, se a szememet. Minden sminket, koszt tökéletesen leszed és a Clinique balzsamjához képest ennél ha a szemembe megy sem homályosodik el a látásom. Bár olajos, de nem okoz pattanást. Amit pedig külön szeretek benne, hogy a lemosása után puha a bőröm és nincs kiszáradva mint más lemosóknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

karolinapoles

2019. február 3.

Eleinte micellás vizet akartam venni, de szulinapos akcióban inkabb ezt vettem meg, és nem bàntam meg egyàltalán, sőt. Nagyon elégedett vagyok vele. Minden sminket leszed, es csodás utána a bőröm, nem csípi a szemem, jo az illata, de nem tolakodó. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

eedee89

2018. március 2.

Pár alkalommal használtam eddig. Nagyon elégedett vagyok vele. Illata visszafogott, kellemes, amolyan krém illata van. Engem leginkább az original Labello illatára emlékeztet.
3féle változatban kapható. Kék, zöld, rózsaszín. Amennyire kivettem, illatban különböznek egymástól.
Nekem a kékre esett a választásom, mert 50% kedvezménnyel lehetett megvásárolni.
A sminket teljesen leszedi. Az ujjammal viszem fel, eldolgozom körkörös mozdulatokkal, majd törlőkendővel letörlöm. Volt, nincs smink. Pattikat nem okozott. Én nem használok vízálló sminket, azzal nem tudom, hogy bánik el.
Jah... és a Trend It Up-os vízálló tust is leszedte, amit itt szidnak nagyon, hogy le kell vakarni a szemhéjról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Cynara Cardunculus Seed Oil, BHT, Tocopherol