Pur Eden

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Mediline, Bijó Szakáruház   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kataakremguru, Módosítva: 2019. április 12.

Lelőhely:   DM, Mediline, Bijó Szakáruház
Bőrtípus:   Normál

Ökológiai minősítésekkel rendelkező, 100%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmazó natúr parfüm hölgyeknek. Francia parfümőr szakember alkotta meg Hesperides illatát, ami jó érzést, jó kedvet biztosít. Az érzékekre ható bergamot - narancs és szerecsendió eszenciális olajokkal.

Nem tartalmaz: Ftalát (denaturált alkohol), kőolajszármazék, Illatrögzítő (pl. pézsma), UV szűrő és színezék, szintetikus-és szennyező anyag.

Vegán termék

Ár: 6500 , Eladó: nagygabi
Állapot: 50 ml, 1x próbált, Helyszín: Budapest, XII., fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy +posta

19zsofia90

2020. március 1.

A Lush SUN-t szerettem volna leváltani, és eddig ez felel meg leginkább az elvárásaimnak. Kellemes citrusos illata viszonylag hamar elillan, de marad egy nem túl tolakodó különleges alap. A citrus illatok rákfenéje a tartósság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

KovacsEtelka

2019. május 9.

Viszonylag rendben van ez a termék, csak tarthatna tovább is , rajtam ez az idő 2 max 3 óra,de annál nem több.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 9.

nyuszo

2019. április 29.

Meg mertem volna esküdni rá, hogy a citrusok mirha alapon vannak!
Pont ilyen illóolaj keveréket szoktam párologtatni télen (mirha + bergamot/citrom).
A citrusok gyorsan leszáradnak, és marad a mély, melegséget sugárzó fanyaran gyantás mirha.
Nagyon hamar bőrközelivé válik.
Kicsit drágának találom, ahhoz képest, hogy ugyanezt az illat élményt mi is létrehozhatjuk 2 üveg illóolaj + hordozó árából!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.

Meg mertem volna esküdni rá, hogy a citrusok mirha alapon vannak!
Nagyon hamar bőrközelivé válik.

Verona5

2019. április 13.

Őt is múlt héten ismertem meg, szintén a "frissítő" és az "edc tartósság" illeti csak meg, egész jó lehet nyárra, de az ára nincs arányban a hatásával szerintem, valószínűleg nagyon sokszor után kell fújni, mert elillanós.
Az öko, bio és vegán minősítéseket keményen megfizettetik meg a vásárlóval - emiatt szívem szerint csak hármast érdemelne, de az illat maga megérdemli a 4 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.