PureDerm

Ár:   349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: TimyeK, az összetevőket feltöltötte: Rozmaring, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nyugtató és hidratáló hatású fátyolmaszk kamillakivonattal. Megnyugtatja az irritált és gyulladt bőröket, harmonizálja a bőrtónust. Kollagén összetevője hozzájárul a bőr feszességéhez és nedvességének megőrzéséhez. E-vitamin tartalma védi azt az oxidatív sejtkárosodásoktól.

• Az arc formájához tökéletesen illeszkedő fátyolmaszk
  • Extra méret a teljes arcfelület lefedéséhez
  • Hatóanyagokkal előre átitatott formula
  • Kibontás után azonnal használható

Rozmaring

2019. január 20.

Már több Purederm fátyolmaszkot kipróbáltam, de talán ez közülük a kedvencem. Pont jó piros volt az állam a sok pattanás miatt, meg bajuszpiheszedésnél is kipirosodott ott az orrom alatti terület, de ez a kis maszk nagyon szépen levitte a pirosságot és még kellemesen hidratált ki, nyugtatta a bőrömet. Már amikor feltettem nagyon jó érzés volt, könnyen felsimogattam az arcomra, kellemesen hűvöses, nyugtató érzés volt, amikor leszedtem, ez a kellemes érzés megmaradt. Nem is tettem fel utána az éjszakai krémemet, mert nem éreztem szükségét. :) (koreai arcápolási rutinom van, szóval minden lépésen végigmentem, kivéve az éjszakai arckrémemen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Stanczi

2017. december 11.

Szépen lenyugtatta a kipirosodott bőrömet, kellemes az illata, olcsó is, eddig úgy néz ki újra fogom venni. Nem irritálta az arcom, nem tocsogott túlzottan a cuccban, pont annyi volt benne amennyi elég a bőrnek, hogy be tudja szippantani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

arebeka

2017. október 30.

Teszi amit kell! Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Teszi amit kell! Imadom!

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.