PureDerm

Ár:   349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bőrfeszesítő és hidratáló fátyolmaszk antioxidáns hatású áfonyakivonattal. Erős antioxidán hatásával megköti a szabadgyököket, a természetes összetevői pedig erősítik a kötőszövetet. Kollagén tartalma hozzájárul a bőr feszességéhez és nedvességének megőrzéséhez. E-vitamin tartalma védi azt az oxidatív sejtkárosodásoktól.

• Az arc formájához tökéletesen illeszkedő fátyolmaszk
  • Extra méret a teljes arcfelület lefedéséhez
  • Hatóanyagokkal előre átitatott formula
  • Kibontás után azonnal használható

szerka

2020. október 20.

Nem rossz maszk, de a termékcsalád többi tagjaira is jellemző, hogy a maszk anyaga nem simul teljesen az arcra. Valahogyan keményebb az anyag, vagyis merevebb, mint amit Koreábol kaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

Dorotii66

2020. október 18.

Az első dolog, amit ki kell emelnem az a csodás áfonya illata. Az eddigi legjobb illatú maszk, amit próbáltam. Ezen kívül is jól teljesített, mivel jól hidratált, nem irritált és nem is okozott pattanásokat. Ár-érték arányban szerintem tökéletes, ha üzletben találok, mindenképp újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

danyadi77

2019. július 16.

Számomra ugyanolyan,mint egy másik, átlagos gyümölcsös maszk, ha belefutok, szívesen megveszem, de csak ezért nem adok le rendelést. Tette a dolgát. Vettem másik fajta Purederm maszkokat is, majd összehasonlítom őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Rozmaring

2019. február 3.

Nagyon szeretem ezeket a Purederm maszkokat, de tartom magam ahhoz, hogy az összes közül szerintem a Kamillás a legjobb. Ennek kicsit erős illata volt, de ezen kívül szépen tette a dolgát. Nem lettem fúúú mennyire hidratált, de szépen felfrissítette a bőrömet és nagyon jó érzés volt. Újravenni ezt a fajtát nem fogom, maradok a kamillásnál vagy a mézesnél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Akara

2019. január 23.

Nagyon megszerettem ezeket a maszkokat, szinte mindet használom. Jól hidratálnak, nem okoznak irritációt, pattanásokat, szerintem kellemes az illatuk. Hetente 1-2-szer használom. Azóta sokkal rugalmasabb, simább a bőröm. A fátyolmaszkos megoldás nekem kifejezetten praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Lory

2018. május 21.

Nekem nagyon bevált.Ha nem is wow de instant hatása mindenképpen van.Picit feltöltötte a mimikai ráncaimat,ami abban nyilvánult meg,hogy van egy halvány homlokráncom ami még halványabb lett illetve az orrot és a szájat összekötő két oldalsó barázda mélysége is jó irányban változott.Végül is ha megnézzük a kollagén összetevője nagyon elől szerepel az INCI-ben,talán ennek köszönhető.Gondolom az állapot megőrzéséhez rendszeres használatra lenne szükség de én csak egyet vettem most per-pillanat.Mert a rutinom nagyjából állandó,a változó termékek benne a maszkok és fátyol maszkok,azokat próbálgatom,tesztelgetem.Az eddig kipróbált fátyolmaszkok tekintetében az a véleményem,hogy a látványos hatásuk 2-3 napig tart maximum.Hiába,ha valami azonnal hat,az nem lesz hosszútávú:(
A mimikai ráncok kezelése mellett kaptam a maszktól egy szép,egyenletes és hidratált bőrképet,érdemes volt kipróbálnom.Az illata valóban kicsit mű de engem nem zavart,nem elviselhetetlen.365 ft-ért jutottam hozzá,ami a fátyolmaszkok tekintetében szinte ingyen van.Ha nem is csodaszer de hatásos és nem tudok miért csillagot levonni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Odri

2018. május 8.

Imádom ezt a maszkot! Mondjuk ennek a fátyolmaszknak minden tagját nagyon szeretem, hetente kétszer használom felváltva, amelyik éppen szimpatikus. Tízesével szoktam venni a sarki kínaiban, elképesztően jó ára van. Az illata tényleg nem nagy szám, de egyiknek sem az. Nem az illata miatt veszem, hanem a hatása miatt, ami szép, nyugodt, hidratált bőrt jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

clairenoctuelle

2017. szeptember 20.

Pár évvel ezelőtt egyik barátnőm hozott egy hasonló fátyolmaszkot ajándékba Ázsiából - akkoriban még különlegességnek számított az ilyesmi - ezért amikor megláttam egy kínai üzlet polcán, rögtön lecsaptam rá. A leírásnak megfelelően arctisztítás után kb. 20 percet hagytam fenn, ezidő alatt nagyjából fel is szívta a krémes anyagot a maszkból a bőröm. Ezután szokás szerint tonizáltam és krémeztem. Az eredmény: pihe-puha arcbőr :) Valószínűleg be fogom építeni az arcápolási rutinomba, bár előtte kipróbálnám a többi verziót is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Erythritol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.